Zmiana trenera w Góralu

Spotkanie ze Skałką Żabnica było ostatnim w roli szkoleniowca Górala Żywiec dla Sebastiana Klimka, który blisko 14 miesięcy zasiadał na ławce górali.

Zarząd klubu, z powodu niezadawalających wyników zespołu, zdecydował się rozstać ze szkoleniowcem, zatrudniając w jego miejsce Bartosza Woźniaka, który od tego sezonu prowadził Zaporę Wapienica, a wcześniej Spójnię Landek.

Jedyną bramkę w dzisiejszym spotkaniu zdobył w 68 minucie Dominik Natanek, który z piątego metra wpakował piłkę do bramki. W doliczonym czasie gry, za wysoce niesportowe zachowanie, czerwoną kartkę ujrzał zawodnik gospodarzy - Marcin Kosiec.

Góral jest ósmy, Skałka dziesiąta. 

Jeżeli podoba Ci się to,co robimy, wesprzyj nas klikając TUTAJ.

OkręgówkaTrener
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 07.09.2019 20:58
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 07.09.2019 21:01
KS Góral ŻywiecLKS Metal WG - Skałka Żabnica
0:1
(0:1)
Trenerzy:
Bartosz Woźniak (do 07.09.2019 r. Sebastian Klimek)Zbigniew Skórzak
Strzelcy bramek:
  •  
  • 0:1
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Mateusz Oczkowski
    • Sędzia liniowy Szymon Duda
    • Sędzia liniowy Rafał Międzybrodzki
    Ilość widzów: 150
    Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 5)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 3.17 (ilość oddanych głosów: 6)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Książenice613
    2Goczałkowice612
    3Ustroń612
    4Czaniec612
    5TSP II612
    6Odra610
    7Tychy II610
    8Czechowice-Dz.610
    9Jasienica610
    10Łaziska Grn.68
    11Landek68
    12Radziechowy67
    13Bełk67
    14MKP Odra63
    15Skoczów61
    16Wilcza60
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    1Lędziny715
    2Dankowice713
    3Bestwinka713
    4Pszczyna612
    5BKS Stal712
    6Jaworze712
    7Wisła Wlk.712
    8Bestwina611
    9Wola711
    10Studzienice610
    11Łąka710
    12Cielmice67
    13Rekord II76
    14Czechowice-Dz. II76
    15Bieruń73
    16Rudołtowice73
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Ligota515
    2Kozy412
    3Czaniec II510
    4TSP III39
    5Grodziec57
    6Rybarzowice57
    7Zabrzeg57
    8Jaworze II44
    9Bujaków54
    10Godziszka54
    11Mazańcowice51
    12Łodygowice50
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1CKS Piast39
    2Rudnik39
    3Piast II47
    4Ochaby46
    5Wielkie II46
    6Kaczyce44
    7Górki W.33
    8Dębowiec33
    9Golasowice40