BKS lepszy w Woli

Wygraną gości zakończyło się spotkanie w Woli, gdzie miejscowy Sokół podejmował drużynę Bialskiego BKS-u. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście i to oni pewnie sięgnęli po komplet oczek.

Pierwsi z bramki cieszyli się goście, już w 25 minucie Kołka pokonał Jakub Pilch. Gospodarze nie poddawali się jednak i po kolejnych kilkunastu minutach znaleźli się, po bramkach Przemysława Wyrobka i Mateusza Lendziona, na prowadzeniu.

Ostatnie słowo, a dokładniej to trzy ostatnie słowa, należały do ekipy przyjezdnej. Jeszcze przed zakończeniem pierwszej odsłony do remisu doprowadził nie kto inny, jak Jakub Pilch. Ten sam zawodnik ponownie dał prowadzenie swojej drużynie w 55 minucie, a wynik spotkania ustalił w 80 minucie gry Kornel Adamus.

Sokół przegrywając nie wykorzystał szansy awansu na pierwsze miejsce w tabeli, BKS, inkasując komplet punktów, awansował na miejsce ósme.

Jeżeli podoba Ci się to,co robimy, wesprzyj nas klikając TUTAJ.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 07.09.2019 20:25
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 08.09.2019 12:28
LKS Sokół WolaBKS Stal Bielsko-Biała
2:4
(2:2)
Trenerzy:
Dariusz GrzesikMirosław Szymura
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
  • 2:2
  • 2:3
  • 2:4
Żółte kartki:
Ocena poziomu meczu: 2.75 (ilość oddanych głosów: 4)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 4)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40