Pewna wygrana Czarnych

W poprzedniej kolejce Czarni Jaworze przegrali w Lędzinach 4:0. W dzisiejszym spotkaniu z rezerwami MRKS-u Czechowice-Dziedzice to podopieczni Krzysztofa Dybczyńskiego zdobyli cztery bramki, a właściwie pięć, bo honorowa bramka dla gości to również ich dzieło.

Już w 11 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Michał Sztykiel odegrał do Damiana Zdolskiego, a ten nie miał już problemów z umieszczeniem piłki w bramce. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę wynik podwyższył Dariusz Kołodziej, który uderzeniem z lewej nogi wykończył dogranie Janusza Cyrana.

W 55 minucie, za sprawą samobójczego trafienia Szymona Sosny, goście złapali kontakt z rywalem, ale złudzeń pozbawił ich już dwie minuty później Kołodziej, który ponownie wykorzystał dogranie Cyrana i pokonał Dominika Krausa. W 80 minucie to Kołodziej był asystentem, zagrywając prostopadłą piłkę do Bogdana Legięcia, który ustalił wynik spotkania.

Czarni awansowali na miejsce dziewiąte, rezerwy MRKS-u są na miejscu dwunastym.

Okręgówka
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 07.09.2019 20:24
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 08.09.2019 10:20
GKS Czarni JaworzeMRKS Czechowice-Dziedzice II
4:1
(2:0)
Trenerzy:
Krzysztof Dybczyński Marcin Sztorc
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:1
  • 4:1
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Łukasz Pydych
  • Sędzia liniowy Tomasz Bojczuk
  • Sędzia liniowy Leszek Pacyna
Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 5 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94