Pewna wygrana Czarnych

W poprzedniej kolejce Czarni Jaworze przegrali w Lędzinach 4:0. W dzisiejszym spotkaniu z rezerwami MRKS-u Czechowice-Dziedzice to podopieczni Krzysztofa Dybczyńskiego zdobyli cztery bramki, a właściwie pięć, bo honorowa bramka dla gości to również ich dzieło.

Już w 11 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Michał Sztykiel odegrał do Damiana Zdolskiego, a ten nie miał już problemów z umieszczeniem piłki w bramce. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę wynik podwyższył Dariusz Kołodziej, który uderzeniem z lewej nogi wykończył dogranie Janusza Cyrana.

W 55 minucie, za sprawą samobójczego trafienia Szymona Sosny, goście złapali kontakt z rywalem, ale złudzeń pozbawił ich już dwie minuty później Kołodziej, który ponownie wykorzystał dogranie Cyrana i pokonał Dominika Krausa. W 80 minucie to Kołodziej był asystentem, zagrywając prostopadłą piłkę do Bogdana Legięcia, który ustalił wynik spotkania.

Czarni awansowali na miejsce dziewiąte, rezerwy MRKS-u są na miejscu dwunastym.