PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Łodygowice - Bujaków 0:1

Słowian Łodygowice doznał porażki na swoim terenie z ekipą Groń Bujaków. 

Jedyny gol w meczu padł w 26 minucie. Bramkarza gospodarzy pokonał Michał Łyczko. Zwycięstwo gości odznacza awans, póki co, na piąte miejsce w tabeli, gospodarze natomiast okupują ostatnią pozycje. 

Jeżeli podoba Ci się to,co robimy, wesprzyj nas klikając TUTAJ.

B Bielsko
Dodany przez: Jakub Brzozowski, dnia: 01.09.2019 11:16
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 01.09.2019 14:23
LKS Słowian ŁodygowiceLKS Groń Bujaków
0:1
(0:1)
Trenerzy:
Andrzej SarlejJakub Kania
Strzelcy bramek:
  •  
  • 0:1
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Dawid Orzechowski
    • Sędzia liniowy S.Grzybowski
    • Sędzia liniowy J.Kaczmarczyk
    Ilość widzów: 30
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Odra1642
    2Książenice1638
    3Landek1533
    4Turza Śl.1632
    5Rozwój1631
    6Bełk1630
    7Jasienica1630
    8Ustroń1627
    9Tychy II1625
    10TSP II1624
    11Łękawica1522
    12Czaniec1621
    13Przyszowice1518
    14Odra Centrum1618
    15Czechowice-Dz.1417
    16Radziechowy1510
    17Pszczyna169
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilkowice1131
    2Bronów1125
    3Bystra (k. Bielska)1123
    4Wilamowice1122
    5Wapienica1121
    6Hecznarowice1112
    7Międzyrzecze1111
    8Kozy1110
    9Kobiernice119
    10Międzybrodzie119
    11Buczkowice118
    12Ligota117
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Leśna1339
    2Babia Góra1325
    3Gilowice1323
    4Koszarawa II1322
    5Jeleśnia1322
    6Soła Ż.1321
    7Bystra (k. Żywca)1320
    8Lipowa1317
    9Słotwina1315
    10Juszczyna1315
    11Radziechowy II1314
    12Zarzecze1310
    13Sopotnia139
    14Czernichów137
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Czaniec II822
    2Porąbka919
    3Grodziec919
    4Mazańcowice915
    5Bujaków815
    6Zabrzeg912
    7Godziszka910
    8Wilkowice II99
    9Rybarzowice96
    10Łodygowice91
    11Wapienica II00
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica II821
    2Cisiec819
    3Pewel Śl.813
    4Ślemień812
    5Trzebinia812
    6Korbielów89
    7Kocierz88
    8Cięcina87
    9TS Przyborów83