Przyborów - Ślemień 2:1

Wygraną gospodarzy zakończyło się spotkanie w Przyborowie, gdzie miejscowy TS podejmował Smreka Ślemień. Gospodarze od 24 minuty grali w osłabieniu, po czerwonej kartce otrzymanej przez Kamila Pindla. Goście nie wykorzystali rzutu karnego, wykonywanego przez Rafała Pępka - trafił on z 11 metrów w poprzeczkę.

Jeżeli podoba Ci się to,co robimy, wesprzyj nas klikając TUTAJ.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 25.08.2019 13:16
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 25.08.2019 15:55
TS PrzyborówLKS Smrek Ślemień
2:1
(1:0)
Trenerzy:
Wojciech WróbelPiotr Oślak
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 2:1
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Wojciech Sajbor
      • Sędzia liniowy Tomasz Sajbor
      • Sędzia liniowy Jakub Leszczewski
      Ilość widzów: 30
      Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 1 (ilość oddanych głosów: 2)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Książenice613
      2Goczałkowice612
      3Ustroń612
      4Czaniec612
      5TSP II612
      6Odra610
      7Tychy II610
      8Czechowice-Dz.610
      9Jasienica610
      10Łaziska Grn.68
      11Landek68
      12Radziechowy67
      13Bełk67
      14MKP Odra63
      15Skoczów61
      16Wilcza60
      Okręgówka g.5
      POZDrużynaMPKT
      1Lędziny715
      2Dankowice713
      3Bestwinka713
      4Pszczyna612
      5BKS Stal712
      6Jaworze712
      7Wisła Wlk.712
      8Bestwina611
      9Wola711
      10Studzienice610
      11Łąka710
      12Cielmice67
      13Rekord II76
      14Czechowice-Dz. II76
      15Bieruń73
      16Rudołtowice73
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Ligota515
      2Kozy412
      3Czaniec II510
      4TSP III39
      5Grodziec57
      6Rybarzowice57
      7Zabrzeg57
      8Jaworze II44
      9Bujaków54
      10Godziszka54
      11Mazańcowice51
      12Łodygowice50
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1CKS Piast39
      2Rudnik39
      3Piast II47
      4Ochaby46
      5Wielkie II46
      6Kaczyce44
      7Górki W.33
      8Dębowiec33
      9Golasowice40