PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Grodziec - Łodygowice 9:2

Nie mieli litości nad rywalami z Łodygowic zawodnicy Zamka Grodziec Śląski. Gospodarze zaaplikowali przeciwnikom aż dziewięć bramek, tracąc zaledwie dwie. Już w pierwszej połowie gospodarze pięciokrotnie cieszyli się ze zdobycia bramki.

Goście zdołali w przeciągu całego spotkania tylko dwukrotnie odpowiedzieć, będącym w świetnej formie strzeleckiej zawodnikom z Grodźca.

Jeżeli podoba Ci się to,co robimy, wesprzyj nas klikając TUTAJ.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 25.08.2019 12:42
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 25.08.2019 13:46
LKS Zamek GrodziecLKS Słowian Łodygowice
9:2
(5:1)
Trenerzy:
Tomasz Kieczka (do 20.09.2020 r. Roman Folek)Andrzej Sarlej
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 3:1
  • 4:1
  • 5:1
  • 6:1
  • 7:1
  • 8:1
  • 9:1
  • 9:2
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Nikodem Bryzek
  • Sędzia liniowy Daniel Frydel
  • Sędzia liniowy Michał Mioduchowski
Ilość widzów: 30
Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83