PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Ligota - Mazańcowice 5:2

Pewną wygraną Ligoty zakończyło się inauguracyjne spotkanie B Klasy Bielsko-Biała, gdzie zespół LKS-u podejmował na swoim obiekcie rywali zza miedzy. Goście dopiero przy stanie 4:0, byli w stanie uzyskać trafienia honorowe.

Jeżeli podoba ci się co robimy, wesprzyj nas na platformie patronite, klikając TUTAJ.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 17.08.2019 20:14
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 18.08.2019 00:03
LKS LigotaLKS Mazańcowice
5:2
(2:0)
Trenerzy:
Zdzisław Hutyra (do 31.10.2020 r. Marek Jacek)Zbigniew Fijak
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 4:1
  • 4:2
  • 5:2
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Henryk Magiera
  • Sędzia liniowy Mariusz Zygmunt
  • Sędzia liniowy S.Grzybowski
Ilość widzów: 40
Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1742
2Książenice1738
3Landek1633
4Turza Śl.1732
5Rozwój1731
6Bełk1730
7Jasienica1730
8Ustroń1727
9Tychy II1725
10TSP II1724
11Łękawica1622
12Czaniec1721
13Przyszowice1618
14Odra Centrum3218
15Czechowice-Dz.1517
16Radziechowy1610
17Pszczyna179
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83