12 lipca ceremonia zakończenia sezonu w Bielskiej Lidze Szóstek

W piątek, 12 lipca o godzinie o 18:00,   w Bilard Club znajdujący  się na  ul. Leszczyńskiej 9, odbędzie się uroczysta ceremonia zakończenia sezonu 2018/2019 Bielskiej Ligi Szóstek, podczas której rozdane zostaną nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników  .Również każda drużyna która, dokończyła sezon w drugiej lidze,  otrzymają podziękowanie za sezon.( statuetkę)
W imieniu Organizatorów i Zarządu stowarzyszenia Bielskiej Federacji Sportów Amatorskich  serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i drużyny Bielskiej Ligi Szóstek , oraz kibiców, do udziału w tym wydarzeniu. Do zobaczenia!

By otrzymać nagrody ,każda drużyna albo jej przedstawiciel musi pojawić na zakończeniu. 

Partnerzy rozgrywek i reprezentacji miasta:
www.Mieszek.com
www.megabanie.pl
https://www.facebook.com/UniAlp-Alpinistyka-przemysłowa

https://www.domybos.pl/pl/
www.emksport.com.pl
Marbud firma transportowa
ekoster.eu

Vitasport.pl Bielsko Biała
www.bbosir.bielsko.pl

tspodbeskidzie.pl
www.facebook.com/ts.podbeskidzie
http://bts.rekord.com.pl/

www.sportowebeskidy.pl
http://kronika.beskidzka.pl/
http://www.beskidzka24.pl/
beskidzkapilka.pl
https://www.facebook.com/Auto-Czacza-Laweta-Bielsko-Biała
Dat Serwis komputerowy
ul. Barlickiego 18, Bielsko Biała
tel. 33 812 34 55

Bielska Liga 6
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 08.07.2019 19:10
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 08.07.2019 19:11

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40