PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Łodygowice - Mazańcowice 2:4

Wygraną zakończyli sezon zawodnicy LKS-u Mazańcowice, którzy pokonali dziś w Łodygowicach, miejscowego Słowiana. Ostatni raz udało im się wygrać w 11 kolejce, gdy pokonali Halnego Kalna 8:1. W dzisiejszym meczu bramki dla Mazańcowic zdobyli Łukasz Bogucki, Grzegorz Kmiecik, Daniel Rodak i Patryk Góralczyk. Dla Słowiana trafiał Dominik Śleziak, który zaliczył dublet.

Słowian zakończył sezon na miejscu ósmym, Mazańcowice oczko niżej.

B Bielsko
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 08.06.2019 23:03
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 11.06.2019 11:23
LKS Słowian ŁodygowiceLKS Mazańcowice
2:4
(1:2)
Trenerzy:
Andrzej SarlejZbigniew Fijak
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 1:2
  • 1:3
  • 2:3
  • 2:4
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Mateusz Długosz
  • Sędzia liniowy Nikodem Bryzek
  • Sędzia liniowy Marek Micherda
Ilość widzów: 50
Ocena poziomu meczu: 1 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83