PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Grodziec - Ligota 0:4

Pewną wygraną gości zakończyło się zaległe spotkanie B Klasy Bielsko, w którym Zamek Grodziec podejmował trzeci w tabeli LKS Ligota.

Goście długo nie mogli znaleźć sposobu na świetnie spisującego się w bramce Krzempka - dopiero w 23 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę w bramce głową umieścił Mateusz Kościelny.

W drugiej odsłonie goście dominowali na boisku, zdobywając kolejne bramki - kończąc strzelanie na czterech. Wynik byłby okazalszy, jednak szwankowała skuteczność wykończenia pod bramką gospodarzy.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 06.06.2019 20:23
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 08.06.2019 23:36
LKS Zamek GrodziecLKS Ligota
0:4
(0:1)
Trenerzy:
Tomasz Kieczka (do 20.09.2020 r. Roman Folek)Zdzisław Hutyra (do 31.10.2020 r. Marek Jacek)
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 0:4
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Łukasz Glądys
  • Sędzia liniowy Jakub Przemyk
  • Sędzia liniowy Szymon Kochański
Ilość widzów: 11
Ocena poziomu meczu: 2 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83