Mecz na żywo: LKS Czaniec - GKS Tychy

Zapraszamy na transmisję spotkania IV Ligi Śląskiej, w którym liderujący LKS Czaniec podejmować będzie drugi zespół I ligowego GKS Tychy. Początek spotkania o godz. 18:00.

Gospodarze by nie skomplikować sobie sprawy awansu do barażu o III ligę, nie mogą stracić punktów - zespół z Tychów szansę na awans stracił w sobotnim spotkaniu z Radziechowami.

IV Liga gr.24 LigaLIVEWideo
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 03.06.2019 21:32
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 05.06.2019 18:05
LKS CzaniecGKS Tychy II
3:0
(1:0)
Trenerzy:
Maciej ŻakTomasz Wolak
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  •  
  •  
  •  
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Rafał Rokosz
  • Sędzia liniowy Damian Rokosz
  • Sędzia liniowy ?
Ilość widzów: 60
Ocena poziomu meczu: 1 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 5 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5

Tabela dla sezonu 2018/2019

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Czaniec306149:191875
2LKS Drzewiarz Jasienica305852:311776
3KS Kuźnia Ustroń305763:361767
4KS Decor Bełk305461:431668
5KS Polonia Łaziska Górne305252:381578
6GKS Tychy II305153:3913125
7MRKS Czechowice-Dziedzice305052:381488
8LKS Goczałkowice Zdrój304452:4112810
9LKS Wilki Wilcza303743:5211415
10GKS Radziechowy-Wieprz303636:389912
11TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 303641:5210614
12MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski303242:458814
13KS Spójnia Landek303036:467914
14KP Unia Racibórz302741:586915
15GKS Dąb Gaszowice302638:717518
16KS Płomień Połomia301335:994125

Filmy

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94