PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Ligota - Wilamowice 1:1

Na szesnastu kolejnych zwycięstwach zatrzymała się Wilamowiczanka. Pierwszym zespołem w obecnym sezonie, który urwał punkty pewnej awansu Wilamowiczance, został LKS Ligota.

Goście objęli prowadzenie krótko po rozpoczęciu drugiej odsłony. W końcówce spotkania gospodarze doprowadzili do wyrównania, po strzale Pawła Łukosza i pomimo gry w osłabieniu, w ostatnich minutach zdołali oni obronić korzystny wynik meczu.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 02.06.2019 14:56
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 02.06.2019 18:16
LKS LigotaLKS Wilamowiczanka Wilamowice
1:1
(0:0)
Trenerzy:
Zdzisław Hutyra (do 31.10.2020 r. Marek Jacek)Śliwa Adam
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Mariusz Zygmunt
  • Sędzia liniowy Adrian Damaz
  • Sędzia liniowy Łukasz Gonska
Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83