Podokręg Katowice z Mistrzostwem Śląska Sędziów

5 Stycznia na hali w Węgierskiej Górce trwały XXV Halowe Mistrzostwa Śląska Sędziów. W rozwinięciu wiadomości znajdują się wyniki oraz zapis relacji LIVE od fazy ćwierćfinałowej. Najlepszym z "naszych" podokręgów okazał się Skoczowski, zajmując 4 miejsce.

        Wynik Grupa
09:00 Skoczów - Zabrze 0:4 A
09:20 Tychy - Racibórz 1:3 B
09:40 Katowice - Żywiec 1:0 C
10:00 Częstochowa - Lubliniec 1:2 A
10:20 Sosnowiec - Bielsko-Biała 0:0 B
10:40 Rybnik - Bytom 1:1 C
11:00 Skoczów - Częstochowa 0:3 A
11:20 Tychy - Sosnowiec 0:1 B
11:40 Katowice - Rybnik 1:0 C
12:00 Zabrze - Lubliniec 1:0 A
12:20 Racibórz - Bielsko-Biała 0:0 B
12:40 Żywiec - Bytom 2:2 C
13:00 Skoczów - Lubliniec 3:1 A
13:20 Tychy - Bielsko-Biała 2:1 B
13:40 Katowice - Bytom 3:0 C
14:00 Zabrze - Częstochowa 3:0 A
14:20 Racibórz - Sosnowiec 3:1 B
14:40 Żywiec - Rybnik 1:4 C

Tabela grupy A

    M. pts. b+   b-
1. Zabrze 3 9 8 : 0
2. Częstochowa 3 3 4 : 5
3. Skoczów 3 3 3 : 8
4. Lubliniec 3 3 3 : 5

Tabela grupy B

    M. pts. b+   b-
1. Racibórz 3 7 6 : 2
2. Sosnowiec 3 4 2 : 3
3. Tychy 3 3 3 : 5
4. Bielsko-Biała 3 2 1 : 2

Tabela grupy C

    M. pts. b+   b-
1. Katowice 3 9 5 : 0
2. Rybnik 3 4 5 : 3
3. Bytom 3 2 3 : 6
4. Żywiec 3 1 3 : 7

Faza play off:

15:10 Zabrze - Tychy 0:2 1/4
15:30 Racibórz - Skoczów 1:2 1/4
15:50 Katowice - Częstochowa 1:0 1/4
16:10 Rybnik - Sosnowiec 1:1 k. 4:5 1/4
           
16:30 Tychy - Katowice 0:3 1/2
16:50 Skoczów - Sosnowiec 0:2 1/2
           
17:20 Skoczów - Tychy 0:4 o 3
17:40 Katowice - Sosnowiec 1:0 Finał

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 

1. Podokręg Katowice
2. Podokręg Sosnowiec
3. Podokręg Tychy
4. Podokręg Skoczów
5. Podokręg Częstochowa
6. Podokręg Rybnik
7. Podokręg Zabrze
8. Podokręg Racibórz
9. Podokręg Bytom
10. Podokręg Lubliniec
11. Podokręg Bielsko-Biala
12. Podokręg Żywiec

 

 

 

 

TurniejLIVEKolegium SędziówWideo
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 04.01.2019 20:12
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 05.01.2019 18:27
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
<brak danych>