KATOWICE CUP 2019

Serdecznie Zapraszamy, wszystkie amatorskie drużyny do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej "Katowice Cup 2019" o Puchar Prezydenta Miasta Katowice.

Zawody zaplanowane są na dzień 26 (sobota) stycznia 2019r, na Hali Sportowej "KOLEJARZ" mieszczącej się w Katowicach przy ulicy Alfreda 1. Udział w zawodach przewidziany jest dla 20 drużyn. Koniec zapisów upływa 19 stycznia 2019r, lub po zgłoszeniu się 20 zespołów. O udziale w zawodach decyduje kolejność wpłaty.

Łączna pula nagród wynosi: 2000zł

Jak zgłosić się do turnieju?

Wyślij maila na adres: katowice.cup@gmail.com podaj w nim dokładną nazwę drużyny, miejscowość, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz numer telefonu.

Nazwa Drużyny, Imię i Nazwisko, Miejscowość, Numer Telefonu:

Jak potwierdzić swój udział w turnieju?

Na rachunek poniżej podany, należy dokonać przelewu w kwocie 350zł (brutto), w tytule przelewu należy podać nazwę turnieju: Katowice Cup 2019 oraz nazwę drużyny.

Kwota przelewu: 350zł (brutto)
Tytuł Przelewu:Katowice Cup 2019 - Nazwa drużyny

Wpłacający: Imię Nazwisko 
Bank Pekao S.A. 45 12 40 13 30 1111 00 107 07 155 28

Lokalizacja:
Hala Sportowa "KOLEJARZ"
40-001 Katowice
ul. Alfreda 1
 
Nagrody drużynowe:

1 miejsce: Puchar, Medale (10szt.), Dyplomy (10szt.), Voucher o wartości 1000zł

2 miejsce: Puchar, Medale (10szt.), Dyplomy (10szt.), Voucher o wartości 500zł

3 miejsce: Puchar, Medale (10szt.), Dyplomy (10szt.), Voucher o wartości 250zł

4 miejsce: Puchar, Dyplom, Voucher o wartości 150zł,

Puchar Fair Play: Puchar, Dyplom, 

Voucher o wartości 100zł

Nagrody indywidualne:

Najlepszy Strzelec: Statuetka, Medal, Dyplom, Piłka 1szt.

Najlepszy Bramkarz: Statuetka, Medal, Dyplom, Piłka 1szt.

Najlepszy Zawodnik: Statuetka, Medal, Dyplom, Piłka 1szt.

Najbardziej Wartościowy Gracz: Statuetka, Medal, Dyplom, Piłka 1szt.

Łączna Pula Nagród wynosi: 2000

Organizatorem turnieju jest Towarzystwo Sportowe Reprezentacja Śląskiej Ligi Górniczej Katowice, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach oraz Miasto Katowice.

informacje organizacyjne

Na listę startową można wpisać maksymalnie 10 zawodników. Pisemne zgłoszenie zawodników na liście startowej, powinno zawierać ich dokładne dane tj. imię i nazwisko, pesel, numer koszulki i podpis.

Udział w zawodach może wziąć każdy zawodnik amator, który ukończył 16 rok życia, czyli zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych od Ekstraklasy do 4 Ligi Ligi Polskiej, muszą mieć minimum 1 rok przerwy od  ostatniego występu aby móc wziąść udział w zawodach, co do zawodników futsalowych, zawodnicy którzy występują w rozgrywkach Polskiej Ekstraklasy Futsalu oraz 1 Ligi Futsalu, muszą mieć minimum 1 rok przerwy od ostatniego występu, by móc wystąpić w zawodach.

Drużyna w której wystąpi zawodnik nie uprawniony do gry, zastanie ukarana walkowerem 5:0 na korzyść przeciwnika.

Zawodnika uznaje się za uprawnionego do gry w danym zespole, jeżeli jego imię i nazwisko  oraz numer pesel figuruje na liście startowej potwierdzonej przez organizatora. Przypominamy iż jest to turniej amatorski, a głównym celem jest promocja piłki nożnej halowej w mieście Katowice.

Mecze sędziuje dwóch sędziów z uprawnieniami PZPN Futsal.

Otrzymana jedna żółta kartka w meczu oznacza, iż zawodnik drużyny faulującej otrzymuje karę zejścia z boiska na 2 minuty, w tym czasie drużyna faulująca rozgrywa spotkanie jednego zawodnika mniej, zawodnik ukarany dwuminutowym wykroczeniem ma prawo powrócić do gry nie wcześniej niż po upływie 2 minutowej kary, lub po strzeleniu bramki przez rywala.

Otrzymana jedna czerwona kartka w meczu oznacza, iż zawodnik drużyny faulującej otrzymuje karę zejścia z boiska na 5 minut, w tym czasie drużyna faulująca rozgrywa spotkanie jednego zawodnika mniej, zawodnik ukarany pięciominutowym wykroczeniem ma prawo powrócić do gry nie wcześniej niż po upływie 5 minutowej kary.

Na obiekcie Sportowym "Kolejarz" w Katowicach przy ulicy Alfreda 1, obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu, środków odurzających oraz palenia wyrobów tytoniowych i papierosów elektronicznych. Zawodnicy którzy dopuszczą się złamania regulaminu turnieju oraz Obiektu Sportowego "Kolejarz" , będą zdyskwalifikowani i nie dopuszczeni do zawodów.

Plan turnieju:

08:00 - otwarcie turnieju

08:00 - 12:20 rozgrywki grupy A

08:48 - 13:24 rozgrywki grupy B

10:20 – 10:28 sesja zdjęciowa 10 drużyn

13:24 – 13:28 przerwa techniczna

13:28 - 17:48 rozgrywki grupy C

14:16 - 18:52 rozgrywki grupy D

15:48 – 15:56 sesja zdjęciowa 10 drużyn

18:52 - 20:12 mecze ćwierćfinałowe

20:12 - 20:52  mecze półfinałowe

20:52 - 21:32  mecze finałowe

21:35 uroczysta ceremonia wręczania nagród

22:00 koniec turnieju

TurniejAmatorzyFutsalFoto
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 03.01.2019 20:58
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 03.01.2019 21:09

Galeria zdjęć

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94