Piotr Tymiński nowym trenerem Pewli

Znamy już następcę Krzysztofa Bąka na fotelu trenera PLKS Pewel Mała, lidera żywieckiej A-klasy. Ekipę beniaminka, który w dziewięciu meczach sezonu 2011/2012 odniósł dziewięć zwycięstw przynajmniej do końca rundy poprowadzi Piotr Tymiński, założyciel Żywieckiej Akademii Piłki Nożnej, w przeszłości trener takich klubów jak m.in. Góral Żywiec, Koszarawa Żywiec, Halniak Maków Podhalański, Świt Cięcina czy Skałka Żabnica.

Doświadczony szkoleniowiec zapowiada, że rewolucji w zespole nie będzie, wszak drużyna jest bardzo dobrze przygotowana przez poprzedniego trenera a wyniki też przecież nie wymagają poprawy...

Dodany przez: Atlas, dnia: 11.10.2011 19:38
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 11.10.2011 19:43

Komentarze

Wasze komentarze

Dokladnie w pilke to sie gra za granica,a u nas w kraju sie ja tylko kopie..
Gregor
Dodany: 14.10.2011 16:17
Zatwierdzony: 14.10.2011 16:24
janek w piłkę się gra w Bundeslidze, albo w Premiership a nie w A-Klasie Żywiec, trochę więcej chłodnego spojrzenia na rzeczywistość.
Rony
Dodany: 14.10.2011 15:13
Zatwierdzony: 14.10.2011 15:17
Dark pewnie jest jednym z niespełnionych "piłkarzy" żywieckiej piłki na poziomie B klasy i przemawia przez niego tylko i wyłącznie zazdrośc że zawodnicy z Pewli zarabiają pieniądze za granie w piłkę a jemu pozostała gra za free na orliku w piątkowe wieczory lub jednym z byłych zawodników Pewli któremu Daniel podziękował za grę ponieważ się nie nadawał!
janek
Dodany: 14.10.2011 14:58
Zatwierdzony: 14.10.2011 14:59
pewnie dark, lepiej szczekać tak jak ty. żaden z twoich komentarzy jak do tej pory nie zawierał innej treści niż szczekanie i z powodu takich właśnie gości możliwość swobodnych dodawania komentarzy znika z portali internetowych na rzecz komentarzy moderowanych
Atlas
Dodany: 14.10.2011 09:02
Zatwierdzony: 14.10.2011 09:45
Wiem o tym że na aklasie.pl jest taki sam komentarz, bo go tam zamieściłem.
omega
Dodany: 14.10.2011 07:59
Zatwierdzony: 14.10.2011 09:45
dark. na dzien dzisiejszy to chyba za komentarz o frajerach masz pierwsze miejsce w tym wyscigu o ktorym napisal omega. szczur prowadzacy to dark. tak trzymaj.
pks
Dodany: 14.10.2011 07:40
Zatwierdzony: 14.10.2011 09:45
Omega - taki sam koment widzialem na aklasie.pl wiesz co mi to przypomina? Hymn pochwalny w stylu PiS tam Jarosława też tak bronią. Teraz patrzyć tylko jak na najbliższym meczu będą skandować DANIEL, DANIEL, DANIEL!!!:)
dark
Dodany: 13.10.2011 23:33
Zatwierdzony: 13.10.2011 23:36
Ludzie!!! Poprostu żal mi was wszystkich!!! Całą tą sytuację można porównać do „wyścigu szczurów” głodnych sensacji! Gratuluje! Ludzka zazdrość jak widać po waszych komentarzach nie zna granic. Skoro tak bardzo nie lubicie PLKSu, to po co tak interesujecie się losem tej drużyny? Ich problem, nie WASZ! Widać, że wtykanie nosa w nie swoje sprawy to wasza specjalność. A co wam takiego zrobił ten cały Dybczak, że macie go prawo tak publicznie krytykować? Macie jakieś zasługi w tym klubie, czy włożony wkład finasowy, który by was upowazniał do zabierania głosy na ten temat? Wiele z was prorokuje, że skończą się pieniądze to klub sie rozsypie. Ale co was to obchodzi?? Zapewniam że pan Dybczak was o pomoc nie bedzie prosił, więc w czym problem? Naprawdę nie macie lepszego zajęcia, od zaglądania do cudzej kieszeni i wtrącanie się do spraw które was nie dotyczą? A co do Jego umiejętności bramkarskich, to nie każdy rodzi się fenomenem. Najważniejsze że facet robi to co lubi. Ma do tego prawo! Pozdrawiam…
omega
Dodany: 13.10.2011 22:30
Zatwierdzony: 13.10.2011 22:34
Oto polska rzeczywistośc! W Polsce a na pewno na Żywiecczyźnie jest najwięcej znawców i krytyków piłki nożnej. Gdyby zatrudnic Was (niżej wpisanych) w jakimkolwiek klubie to na pewno zespół ten wygrywał by wszystko jak leci!!!! Nikt nie jest doskonały a Wy tylko by skrytykowac i zganic wszystkich jak leci. Może zacznijcie coś robic w tym kierunku a nie tylko komentowac czyjąś prace czy decyzje.
janek
Dodany: 13.10.2011 17:12
Zatwierdzony: 13.10.2011 19:38
dokladnie rony. w skalce zwolnili tyminskiego sami zawodnicy a w duzej mierze slowaccy pilkaze. zreszta to tak jak baka w pewli tylko ze polscy pilkarze ( kopacze)
pks
Dodany: 13.10.2011 12:52
Zatwierdzony: 13.10.2011 12:52
W Skałce to chyba sami zawodnicy, a nie zarząd "podziękowali" Tymińskiemu. Można zresztą pooglądać wyczyny niektórych na necie z tego okresu :D
Rony
Dodany: 13.10.2011 12:24
Zatwierdzony: 13.10.2011 12:32
" specjalista" od spadku,to wcale nie znaczy że / oprócz Czarni-Góral gdzie "wytrwał"do końca/, kolejną drużynę nie " spóścił" do niższej klasy.Jest zbyt inteligientny lub cwany by wytrwać z tymi drużynami do końca sezonu.Albo podziękował Mu wcześniej zarząd klubu lub wyczuwając " pismo nosem" sam zrezygnował.Ostatnim przykładem jest Jego "kariera" w Skałce Żabnica.
maciek
Dodany: 13.10.2011 09:36
Zatwierdzony: 13.10.2011 10:28
A mają ja? Jak ktoś ma ambicje to nie leci jak mucha do g.. by grać w B kalsie tylko stara się o grę w jaknajwyższej lidze. Widzę że Pan atlas nei dosyć że kiespkie newsy pisze to jeszcze jest obroncą PLKS-u Piłkarz? a moze sam "bramkarz"?
dark
Dodany: 12.10.2011 22:22
Zatwierdzony: 12.10.2011 22:23
i jeszcze jedno, kim ty dark jesteś, żeby chłopaków takich jak Iron, Sołtys, Kosibor, Adamek i resztę nazywać chołotą i frajerami bez ambicji?
Atlas
Dodany: 12.10.2011 20:51
Zatwierdzony: 12.10.2011 21:03
dark-morze nie frajerow i nie cholota nie ma co obrazac,poprostu teraz prawie kazdy patrzy na kase takie zycie-wiadomo kasa sie skonczy to druzyna zniknie?albo bedzie biedowac w tej A klasie albo nizej tak jest teraz wszedzie...
Gregor
Dodany: 12.10.2011 20:47
Zatwierdzony: 12.10.2011 21:03
Gregor - a zauważyłeś cudzysłów przy słowie galaktyczna?
Atlas
Dodany: 12.10.2011 20:45
Zatwierdzony: 12.10.2011 21:03
Dokładnie Gregor!! Pewel to zbieranina okolicznych frajerów bez jakichkolwiek sportowych ambicji, którzy poszli tam grać za kasę.Jak się kasa skończy to pewl bedziecie mogli sobie poogladać tylko na filmikach na yt w dziale "Było sobie życie" Teraz do tej chołoty dołaczył kolejny "pięniązkowy" trener. ŻENADA!
dark
Dodany: 12.10.2011 20:40
Zatwierdzony: 12.10.2011 20:42
Atlas-przestan z tym stwierdzeniem galaktyczna druzynka bo takie slowa sa nie na miejscu w naszym kraju-jak wiesz galaktyczni to sa nazywani w madrycie a i tak sa slabi..
Gregor
Dodany: 12.10.2011 19:17
Zatwierdzony: 12.10.2011 20:15
Specjalista od spadków to "trener" Skórzak. Bąk to młody trener,ale miał pomysł na gre z tymi chłopakami co grał,on wystarczył w zupełności na to by awansować do wyższej klasy rozgrywkowej,a później zatrudnić tak doświadczonego trenera jak Tymiński .
Kolorowy
Dodany: 12.10.2011 17:08
Zatwierdzony: 12.10.2011 17:20
Tymiński to osoba dość medialna jak na środowisko żywieckiej piłki, nie wszyscy go lubią, ale żeby od razu specjalista od spadków? Spadł z Góralem z IV ligi w 2006r., ale wtedy klub tonął w długach i decyzją zarządu było zaprzestanie walki o utrzymanie. Nie kojarzę, żeby poza tym przypadkiem Tymek kogokolwiek spuścił, a w takim momencie sezonu ciężko byłoby Pewli znaleźć lepszego trenera, który ogarnąłby autorytetem tą "galaktyczną" drużynkę...
Atlas
Dodany: 12.10.2011 17:04
Zatwierdzony: 12.10.2011 17:20
Po co liderowi specjalistę od spadków? Czyżby Pewli M. nie zależało na awansie?
maciek
Dodany: 12.10.2011 10:19
Zatwierdzony: 12.10.2011 10:20
jest kasa to i "doradcy" się znajdą...

Elmer
Dodany: 12.10.2011 08:36
Zatwierdzony: 12.10.2011 09:21
Ha morzna sie bylo tego spodziewac,w koncu Tymek byl bezrobotny,zastanawia mnie tylko jedno kto namowil dobroczynce Pewli aby to wlasnie Tymek poprowadzil Pewel dalej w rozgrywkach bo watpie aby to byla samodzielna decyzja Daniela??
Gregor
Dodany: 11.10.2011 21:38