Nowy trener LKS Ochaby / Oświadczenie klubu

Po wycofaniu sie drużyny seniorów z rozgrywek A Klasowych, zespół LKS Ochaby przystąpi do nowego sezonu w B klasie. Nowym szkoleniowcem drużyny z Ochab został znany z pracy ostatnimi laty w Beskidzie Godziszka Bogdan Rozmus, będzie on również prowadził drużynę juniorów w tym klubie.

Poniżej prezentujemy również oświadczenie klubu z Ochab:

Chcemy w Ochabach zbudować nową drużynę seniorów na podstawie naszych wychowanków. Jednak zapraszamy także zawodników z zewnątrz chcących wesprzeć nasz zespół. Teraz startujemy od zera w B-klasie. Najpierw było trzeba odbudować klub finansowo. Bo jak wszyscy wiemy – groziła nam likwidacja. Kolejnym etapem było ugruntowanie drużyn młodzieżowych. Teraz przyszedł czas na powrót seniorki…

Bardzo dziękujemy trenerom: Janowi Strządała oraz Czesławowi Korzec za podjęcie walki w trudnym dla nas momencie a także wszystkim zawodnikom, którzy weszli na boisko w barwach naszego Klubu. Zapraszamy chętnych do podjęcia dalszego wysiłku. Także tych niecierpliwych, którzy nie dotrwali do końca transformacji w klubu. Ten czas jest odcięty grubą kreską.

Dziś startujemy od nowa, pełni nadziei patrząc w przyszłość. Witamy serdecznie trenera Bogdana na pokładzie i życzymy samych sukcesów! Ochaby wracają na piłkarską mapę seniorskiej piłki!" – oznajmia Prezes klubu z Ochab.

TrenerB Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 08.07.2018 18:20

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>