Podsumowanie statystyczne Ligi Okręgowej [Cz.2]

Poniżej można zapoznać się ostatnią częścią statystyk związanych z Beskidzką Ligą Okręgową, dotyczą one zmian kartek jakie pojawiły się w przebiegu całego sezonu.

W 240 spotkaniach sędziowie pokazali 907 żółtych (3,78 na mecz) i 45 czerwonych kartek (0,19 na mecz). Najwięcej żółtych drużynowo zgromadził zespół LKS Bestwina (76 - średnio 2,53 na mecz), a indywidualnie Piotr Kowal z LKS 99 Pruchna i Andrzej Stokłosa z Cukrownika Chybie (po 13). Najrzadziej karano żółtymi kartkami zawodników Tempa Puńców (40 żółtych - średnia 1,33 na mecz).

Tabela żółtych kartek:

LKS Tempo Puńców 40
MRKS Czechowice-Dziedzice 43
GKS Czarni Jaworze 45
LKS Pasjonat Dankowice 47
WSS Wisła 50
KKS Spójnia Zebrzydowice 51
LKS Orzeł Łękawica 51
LKS Metal WG - Skałka Żabnica 55
TS Koszarawa Żywiec 59
LKS Błyskawica Drogomyśl 60
LKS Leśna 60
Góral Żywiec 63
LKS 99 Pruchna 64
GLKS Wilkowice 70
RKS Cukrownik Chybie 73
LKS Bestwina 76

Najczęściej spotkanie w osłabieniu kończyli zawodnicy Górala Żywiec i Spójni Zebrzydowice - sędziowie pokazali graczom tych drużyn aż 6 czerwonych kartek. Indywidualnie rekordzistą jest Andrzej Stokłosa z Cukrownika Chybie, trzykrotnie kończył on udział w meczu przed czasem.

Tabela czerwonych kartek:

LKS Tempo Puńców 1
WSS Wisła 1
LKS Orzeł Łękawica 1
LKS Bestwina 1
MRKS Czechowice-Dziedzice 2
GKS Czarni Jaworze 2
LKS Metal WG - Skałka Żabnica 2
LKS Leśna 2
LKS Pasjonat Dankowice 3
TS Koszarawa Żywiec 3
LKS Błyskawica Drogomyśl 3
LKS 99 Pruchna 3
GLKS Wilkowice 4
RKS Cukrownik Chybie 5
KKS Spójnia Zebrzydowice 6
Góral Żywiec 6

W pierwszej odsłonie spotkania sędziowie pokazali 257 żółtych i 6 czerwonych kartek, w drugiej aż 650 żółtych i 39 czerwonych kartek. Najszybciej żółte kartki otrzymali Adam Olszar (Tempo Puńców) i Krystian Tekla (Cukrownik Chybie) - już w pierwszej minucie gry. Czerwoną kartkę najszybciej otrzymał zawodnik Spójni Zebrzydowice - Sebastian Nowak (w 17 i 31 minucie gry).

Tylko trzech zawodników zagrało w pełnym wymiarze czasowym w zakończonym sezonie, a są nimi - Łukasz Halama (Błyskawica Drogomyśl), Andrzej Nowakowski (WSS Wisła) i Andrzej Skrocki (LKS 99 Pruchna) - cała trójka przebywała na boisku po 2700 minut.

W cały sezonie trenerzy dokonali 1537 zmian zawodników. Najczęściej korzystał z tego przywileju szkoleniowiec Tempa Puńców, dokonał on 127 zmian. Najrzadziej zmieniano zawodników w LKS 99 Pruchna - 47 zmian.

Tabela zmian w drużynach:

  il. Zmian średnia
LKS Tempo Puńców 127 4,23
LKS Bestwina 124 4,13
LKS Błyskawica Drogomyśl 115 3,83
Góral Żywiec 106 3,53
MRKS Czechowice-Dziedzice 106 3,53
LKS Orzeł Łękawica 102 3,4
RKS Cukrownik Chybie 101 3,37
GKS Czarni Jaworze 101 3,37
TS Koszarawa Żywiec 98 3,27
LKS Pasjonat Dankowice 98 3,26
GLKS Wilkowice 90 3
WSS Wisła 86 2,87
LKS Leśna 86 2,86
LKS Metal WG - Skałka Żabnica 77 2,57
KKS Spójnia Zebrzydowice 73 2,43
LKS 99 Pruchna 47 1,57

Najczęściej z boiska trener ściągał Dawida Blucka (Tempo Puńców) - 25 razy, najczęściej z ławki na boisko wchodzili Marcin Kołek (Tempo Puńców) i Rafał Greń (LKS Leśna) - po 22 razy.

30 najczęściej ściąganych zawodników:

1. Dawid Bluck Tempo Puńców 25
2. Rafał Dziadek Błyskawica Drogomyśl 22
3. Robert Pawlak Błyskawica Drogomyśl 18
4. Bartłomiej Feruga LKS Bestwina 16
  Daniel Lech Czarni Jaworze 16
  Janusz Cyran Czarni Jaworze 16
7. Maciej Wojtyła Góral Żywiec 15
8. Dawid Pisarek Błyskawica Drogomyśl 14
  Konrad Kowaliczek LKS Bestwina 14
  Tomasz Olszar Tempo Puńców 14
11. Dariusz Juroszek WSS Wisła 13
  Filip Bąk Koszarawa Żywiec 13
13. Adrian Nycz LKS Bestwina 12
  Błażej Bawoł Cukrownik Chybie 12
  Dawid Mazurek WSS Wisła 12
  Jakub Ogiegło Pasjonat Dankowice 12
  Jakub Raszka MRKS Czechowice-Dziedzice 12
  Łukasz Biegun LKS Leśna 12
  Marek Gołuch Góral Żywiec 12
  Szymon Skęczek LKS Bestwina  12
  Tomasz Magiera Pasjonat Dankowice 12
22. Błażej Cięciel Pasjonat Dankowice 11
  Damian Stawicki WSS Wisła 11
  Damian Żyła Błyskawica Drogomyśl 11
  Dariusz Rucki WSS Wisła 11
  Gracjan Haka Błyskawica Drogomyśl 11
  Kacper Brachaczek Tempo Puńców 11
  Krystian Patroń MRKS Czechowice-Dziedzice 11
  Marcin Pośpiech Orzeł Łękawica 11
  Mateusz Małaczek Skałka Żabnica 11

30 najczęściej wchodzących z ławki zawodników:

1. Marcin Kołek Tempo Puńców 22
  Rafał Greń LKS Leśna 22
3. Łukasz Góraczewski Błyskawica Drogomyśl 20
  Marcin Jasiński Błyskawica Drogomyśl 20
  Michał Pękala Koszarawa Żywiec 20
6. Rafał Szczygielski Cukrownik Chybie 18
7. Adrian Herok MRKS Czechowice-Dziedzice 16
  Kamil Tobiasz Pasjonat Dankowice 16
  Marcin Sztykiel Czarni Jaworze 16
  Mateusz Stokłosa Błyskawica Drogomyśl 16
11. Jakub Raszka MRKS Czechowice-Dziedzice 15
  Marcin Górny Skałka Żabnica 15
  Marcin Kosiec Góral Żywiec 15
  Marcin Radwaniak Góral Żywiec 15
  Paweł Sosna Cukrownik Chybie 15
16. Dariusz Juroszek WSS Wisła 14
  Kamil Cichura MRKS Czechowice-Dziedzice 14
  Michał Przemyk MRKS Czechowice-Dziedzice 14
  Sebastian Olek Pasjonat Dankowice 14
20. Damian Gacek LKS Bestwina 13
  Damian Stawicki WSS Wisła 13
  Łukasz Mrózek Orzeł Łękawica 13
  Ryszard Borutko Pasjonat Dankowice 13
24. Artur Mąka Tempo Puńców 12
  Damian Żyła Błyskawica Drogomyśl 12
  Kacper Kurek Orzeł Łękawica 12
  Mateusz Gach Koszarawa Żywiec 12
  Mateusz Wigezzi Tempo Puńców 12
  Szymon Bąk Orzeł Łękawica 12
30. Gracjan Haka Błyskawica Drogomyśl 11

OkręgówkaStatystyka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 30.06.2018 19:08

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Ustroń1223
4Bełk1223
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1214
10TSP II1213
11Gaszowice1213
12Wodzisław1211
13Wilcza1211
14Goczałkowice1210
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1218
10Bestwinka1218
11Wisła1317
12Góral1316
13Jaworze1315
14Zebrzydowice1310
15Łękawica138
16Chybie135
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1225
2Zabłocie1225
3Pogwizdów1224
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1221
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Istebna1219
9Pogórze1216
10Brenna1212
11Kończyce W.1212
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Gilowice1112
10Sopotnia1112
11Zarzecze1010
12Leśna109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Ligota816
4Kozy816
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik76
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100