Tabele derbowe Ligi Okręgowej

W kolejnej części prezentujemy tabele derbowe Beskidzkiej Ligi Okręgowej zespołów z poszczególnych podokręgów - Bielsko-Biała, Skoczów i Żywiec. Patrząc na wyniki, nie było większych niespodzianek w poszczeólnych podokręgach.

Podokręg Bielsko-Biała

Nikt inny nie mógł wygrać derbowej rywalizacji w tym sezonie w podokręgu Bielsko-Biała jak nie MRKS Czechowice Dziedzice. Zaskoczeniem jest druga pozycja - zajęli ją piłkarze Czarnych Jaworze, a trzecie miejsce przypadło Bestwinie.

Czarni Jaworze - GLKS Wilkowice 5:0
Pasjonat Dankowice - MRKS Czechowice 1:2
MRKS Czechowice - LKS Bestwina 3:2
LKS Bestwina - GLKS Wilkowice 5:1
MRKS Czechowice - GLKS Wilkowice 6:0
Czarni Jaworze - Pasjonat Dankowice 1:2
Czarni Jaworze - MRKS Czechowice 5:4
LKS Bestwina - Pasjonat Dankowice 3:0
Pasjonat Dankowice - GLKS Wilkowice 8:0
LKS Bestwina - Czarni Jaworze 0:0
GLKS Wilkowice - Czarni Jaworze 1:5
MRKS Czechowice - Pasjonat Dankowice 4:0
LKS Bestwina - MRKS Czechowice 0:0
GLKS Wilkowice - LKS Bestwina 0:3
GLKS Wilkowice - MRKS Czechowice 0:3
Pasjonat Dankowice - Czarni Jaworze 1:2
MRKS Czechowice - Czarni Jaworze 7:1
Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina 3:2
GLKS Wilkowice - Pasjonat Dankowice 1:3
Czarni Jaworze - LKS Bestwina 0:0
       
1. MRKS Czechowice 8   19   29 : 9   6   1   1
2. Czarni Jaworze 8   14   19 : 15   4   2   2
3. LKS Bestwina 8   12   15 : 7   3   3   2
4. Pasjonat Dankowice 8   12   18 : 15   4   0   4
5. GLKS Wilkowice 8   0   3 : 38   0   0   8

  
Podokręg Skoczów

Derbowym zwycięzcą podokęgu Skoczów została jedenastka Błyskawicy Drogomyśl. Zespół Krystiana Papatanasiu pokonał WSS Wisła o 6 punktów i trzeciego Cukrownika Chybie aż o 11.

Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna 2:2
Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice 2:1
Cukrownik Chybie - Tempo Puńców 3:0
WSS Wisła - Spójnia Zebrzydowice 6:0
Tempo Puńców - LKS 99 Pruchna 2:1
Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców 2:1
WSS Wisła - Tempo Puńców 1:0
Cukrownik Chybie - LKS 99 Pruchna 2:2
Błyskawica Drogomyśl - Cukrownik Chybie 3:1
Tempo Puńców - Spójnia Zebrzydowice 5:0
LKS 99 Pruchna - Błyskawica Drogomyśl 4:5
WSS Wisła - Cukrownik Chybie 2:1
LKS 99 Pruchna - WSS Wisła 3:3
WSS Wisła - Błyskawica Drogomyśl 3:4
Cukrownik Chybie - Spójnia Zebrzydowice 3:1
LKS 99 Pruchna - Spójnia Zebrzydowice 1:1
Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Drogomyśl 1:2
Tempo Puńców - Cukrownik Chybie 1:2
Spójnia Zebrzydowice - WSS Wisła 1:0
LKS 99 Pruchna - Tempo Puńców 1:2
Tempo Puńców   Błyskawica Drogomyśl 2:2
Tempo Puńców   WSS Wisła 0:1
LKS 99 Pruchna   Cukrownik Chybie 0:0
Cukrownik Chybie   Błyskawica Drogomyśl 1:2
Spójnia Zebrzydowice   Tempo Puńców 1:3
Błyskawica Drogomyśl   LKS 99 Pruchna 3:2
Cukrownik Chybie   WSS Wisła 3:0
WSS Wisła   LKS 99 Pruchna 3:2
Błyskawica Drogomyśl   WSS Wisła 1:2
Spójnia Zebrzydowice   Cukrownik Chybie 3:2
       
1. Błyskawica Drogomyśl 10   25   26 : 18   8   1   1
2. WSS Wisła 10   19   21 : 15   6   1   3
3. Cukrownik Chybie 10   14   18 : 14   4   2   4
4. Tempo Puńców 10   13   14 : 13   4   1   5
5. Spójnia Zebrzydowice 10   8   11 : 26   2   2   6
6. LKS 99 Pruchna 10   5   18   23   0   5   5

   
Podokręg Żywiec

W podokręgu żywieckim, z którego podobnie jak z Bielska-Białej i okolic rywalizowało 5 zespołów, najlepsza okazała się Koszarawa Żywiec. Na drugim miejscu niespodziewanie znalazł się beniaminek z Łękawicy, a dopiero na trzecim Góral Żywiec.

Skałka Żabnica - Koszarawa Żywiec 1:2
Skałka Żabnica - LKS Leśna 1:2
Skałka Żabnica - Orzeł Łękawica 2:5
LKS Leśna - Koszarawa Żywiec 1:3
Skałka Żabnica - Góral Żywiec 1:5
Orzeł Łękawica - Koszarawa Żywiec 1:1
Orzeł Łękawica - LKS Leśna 0:1
Góral Żywiec - Koszarawa Żywiec 0:0
Góral Żywiec - LKS Leśna 4:0
Góral Żywiec - Orzeł Łękawica 2:1
Koszarawa Żywiec - Skałka Żabnica 4:1
LKS Leśna - Skałka Żabnica 0:2
Orzeł Łękawica - Skałka Żabnica 2:1
Koszarawa Żywiec - LKS Leśna 3:0
Góral Żywiec - Skałka Żabnica 2:1
Koszarawa Żywiec - Orzeł Łękawica 1:3
LKS Leśna - Orzeł Łękawica 2:4
Koszarawa Żywiec - Góral Żywiec 1:0
LKS Leśna - Góral Żywiec 1:0
Orzeł Łękawica - Góral Żywiec 3:2
       
1. Koszarawa Żywiec 8   17   15 : 7   5   2   1
2. Orzeł Łękawica 8   16   19 : 12   5   1   2
3. Góral Żywiec 8   13   15 : 8   4   1   3
4. LKS Leśna 8   9   6 : 17   3   0   5
5. Skałka Żabnica 8   3   10 : 22   1   0   7

OkręgówkaStatystyka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 24.06.2018 18:47
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 25.06.2018 19:57

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Ustroń1223
4Bełk1223
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1214
10TSP II1213
11Gaszowice1213
12Wodzisław1211
13Wilcza1211
14Goczałkowice1210
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1218
10Bestwinka1218
11Wisła1317
12Góral1316
13Jaworze1315
14Zebrzydowice1310
15Łękawica138
16Chybie135
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1225
2Zabłocie1225
3Pogwizdów1224
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1221
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Istebna1219
9Pogórze1216
10Brenna1212
11Kończyce W.1212
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Gilowice1112
10Sopotnia1112
11Zarzecze1010
12Leśna109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Ligota816
4Kozy816
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik76
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100