Czernichowa spadek po 11 sezonach

Nie udało się drużynie Magórki Czernichów utrzymać w A Klasie na kolejny sezon. Drużyna z Czernichowa, wysoko przegrywając z innym walczącym o ligowy byt zespołem z Ujsół, po 11 sezonach żegna się z tą klasą rozgrywkową. Ujsoły, fantastyczną końcówką, gwarantują sobie utrzymanie.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 17.06.2018 18:36
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 17.06.2018 20:22
LKS Muńcuł UjsołyLKS Magórka Czernichów-Tresna
5:2
(2:1)
Trenerzy:
Wojciech KłusakBogdan Hilarowicz
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:2
  • 3:2
  • 4:2
  • 5:2
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Niewykorzystane rzuty karne:
        Skład sędziowski:
        • Sędzia główny Daniel Kruczyński
        • Sędzia liniowy Sławomir Słonka
        • Sędzia liniowy Łukasz Matras
        Ocena poziomu meczu: 2.5 (ilość oddanych głosów: 6)
        Oceń: 1 2 3 4 5
        Ocena pracy sędziego: 3.82 (ilość oddanych głosów: 11)
        Oceń: 1 2 3 4 5

        Komentarze

        Wasze komentarze

        IV Liga Śląska
        POZDrużynaMPKT
        1Czaniec2651
        2Bełk2650
        3Jasienica2649
        4Ustroń2648
        5Tychy II2647
        6Łaziska Grn.2542
        7Czechowice-Dz.2641
        8Goczałkowice2635
        9TSP II2633
        10Radziechowy2632
        11Wilcza2631
        12Wodzisław2629
        13Gaszowice2625
        14Landek2523
        15Racibórz2623
        16Połomia2610
        Okręgówka
        POZDrużynaMPKT
        1Skoczów2867
        2Drogomyśl2864
        3BKS Stal2861
        4Dankowice2857
        5Bestwina2855
        6Rekord II2844
        7Puńców2844
        8Góral2843
        9Koszarawa Ż.2841
        10Wisła2838
        11Rajcza2835
        12Jaworze2833
        13Bestwinka2829
        14Łękawica2827
        15Zebrzydowice2823
        16Chybie2823
        17Pruchna2816
        18Kończyce M.287
        A Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Czechowice-Dz. II2154
        2Wilkowice2141
        3Bronów2041
        4Pisarzowice2039
        5Hecznarowice2134
        6Międzyrzecze2134
        7Kobiernice2032
        8Kaniów2025
        9Międzybrodzie2025
        10Buczkowice2017
        11Wapienica2017
        12Bystra (k. Bielska)2017
        13Godziszka207
        A Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        11909 Piast2252
        2Strumień2251
        3Goleszów2236
        4Pogwizdów2236
        5Pogórze2232
        6Istebna2232
        7Brenna2231
        8Skoczów II2229
        9Pielgrzymowice2228
        10Zabłocie2228
        11Bąków2228
        12Kończyce W.2225
        13Hażlach2215
        14Dębowiec2212
        A Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Żabnica2253
        2Milówka2052
        3Pietrzykowice2150
        4Węgierska G.2247
        5Lipowa2235
        6Babia Góra2229
        7Leśna2129
        8Radziechowy II2228
        9Zarzecze2226
        10Ujsoły2224
        11Gilowice2219
        12Sopotnia2218
        13Soła Ż.2214
        14Juszczyna229
        B Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Wilamowice1545
        2Kozy1534
        3Ligota1529
        4Rybarzowice1523
        5Bujaków1519
        6Zabrzeg1518
        7Grodziec1517
        8Łodygowice1513
        9Mazańcowice158
        10Kalna 156
        B Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        1Pierściec1339
        2Iskrzyczyn1429
        3Nierodzim1327
        4Wielkie II1425
        5Kaczyce1315
        6Górki W.1314
        7Ochaby1313
        8Rudnik139
        9Golasowice143
        B Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Bystra (k. Żywca)2055
        2Czernichów2046
        3Pewel Śl.1935
        4Jeleśnia1934
        5Trzebinia1931
        6Słotwina1830
        7Korbielów1929
        8Cisiec1926
        9TS Przyborów2019
        10Kocierz1918
        11Pewel M.2216
        12Przyborów220