Czernichowa spadek po 11 sezonach

Nie udało się drużynie Magórki Czernichów utrzymać w A Klasie na kolejny sezon. Drużyna z Czernichowa, wysoko przegrywając z innym walczącym o ligowy byt zespołem z Ujsół, po 11 sezonach żegna się z tą klasą rozgrywkową. Ujsoły, fantastyczną końcówką, gwarantują sobie utrzymanie.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 17.06.2018 18:36
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 17.06.2018 20:22
LKS Muńcuł UjsołyLKS Magórka Czernichów-Tresna
5:2
(2:1)
Trenerzy:
Wojciech KłusakBogdan Hilarowicz
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:2
  • 3:2
  • 4:2
  • 5:2
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Niewykorzystane rzuty karne:
        Skład sędziowski:
        • Sędzia główny Daniel Kruczyński
        • Sędzia liniowy Sławomir Słonka
        • Sędzia liniowy Łukasz Matras
        Ocena poziomu meczu: 2.5 (ilość oddanych głosów: 6)
        Oceń: 1 2 3 4 5
        Ocena pracy sędziego: 3.82 (ilość oddanych głosów: 11)
        Oceń: 1 2 3 4 5

        Komentarze

        Wasze komentarze

        IV Liga Śląska
        POZDrużynaMPKT
        1Czaniec1231
        2Jasienica1226
        3Ustroń1223
        4Bełk1223
        5Tychy II1220
        6Łaziska Grn.1219
        7Czechowice-Dz.1219
        8Radziechowy1216
        9Racibórz1214
        10TSP II1213
        11Gaszowice1213
        12Wodzisław1211
        13Wilcza1211
        14Goczałkowice1210
        15Landek129
        16Połomia124
        Okręgówka
        POZDrużynaMPKT
        1Skoczów1234
        2Drogomyśl1333
        3Dankowice1329
        4Bestwina1327
        5BKS Stal1326
        6Koszarawa Ż.1323
        7Puńców1322
        8Rekord II1018
        9Rajcza1218
        10Bestwinka1218
        11Wisła1317
        12Góral1316
        13Jaworze1315
        14Zebrzydowice1310
        15Łękawica138
        16Chybie135
        17Kończyce M.133
        18Pruchna132
        A Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        11909 Piast1225
        2Zabłocie1225
        3Pogwizdów1224
        4Strumień1223
        5Pielgrzymowice1221
        6Bąków1220
        7Goleszów1219
        8Istebna1219
        9Pogórze1216
        10Brenna1212
        11Kończyce W.1212
        12Skoczów II128
        13Hażlach128
        14Dębowiec127
        A Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Milówka1128
        2Żabnica1127
        3Pietrzykowice1124
        4Węgierska G.1122
        5Lipowa1116
        6Radziechowy II1115
        7Ujsoły1114
        8Babia Góra1112
        9Gilowice1112
        10Sopotnia1112
        11Zarzecze1010
        12Leśna109
        13Soła Ż.119
        14Juszczyna115
        B Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Wilamowice927
        2Rybarzowice919
        3Ligota816
        4Kozy816
        5Zabrzeg912
        6Bujaków911
        7Grodziec910
        8Łodygowice98
        9Kalna 94
        10Mazańcowice93
        B Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        1Pierściec721
        2Nierodzim818
        3Wielkie II815
        4Iskrzyczyn814
        5Ochaby811
        6Kaczyce88
        7Górki W.88
        8Rudnik76
        9Golasowice80
        B Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Bystra (k. Żywca)922
        2Jeleśnia920
        3Pewel Śl.819
        4Czernichów818
        5Korbielów916
        6Słotwina1014
        7Pewel M.913
        8Trzebinia1013
        9Cisiec1010
        10Kocierz109
        11TS Przyborów109
        12Przyborów100