Soła Rajcza w Lidze Okręgowej!

Drużynie Soły Rajcza do wywalczenia awansu wystarczał punkt zdobyty na obiekcie Maksymiliana Cisiec. Drużyna gospodarzy walczy o utrzymanie, jednak nie była ona w stanie przeciwstawić się drużynie z Rajczy, która po dwóch bramkach Figury i jednej Salachny, wywalczyła awans do okręgówki.

Wygrana oznacza powrót do ligi okręgowej zespołu z Rajczy, po osiemnastu latach przerwy. Po raz ostatni gracze tego klubu występowali na tym poziomie rozgrywkowym w sezonie 1999/2000, rywalizując z takimi zespołami, jak Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, Unia Oświęcim, Beskid Andrychów, czy nieistniejące już Jedność Wieprz i Śrubiarnia Żywiec.

Redakcja portalu BeskidzkaPilka.pl gratuluje wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom oraz osobom, które przyczyniły się do historycznego awansu zespołu z Rajczy do Beskidzkiej Ligi Okręgowej i życzy kolejnych sukcesów na niwie sportowej.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 10.06.2018 21:45
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 11.06.2018 08:25
UKS Maksymilian CisiecLKS Soła Rajcza
0:3
(0:1)
Trenerzy:
Mariusz Krzus (do 18.04 Rafał Błażyczek)Daniel Ciupka (od Grudnia 2017 Damian Kaźmierczak)
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Szymon Łoboziak
  • Sędzia liniowy Tomasz Bojczuk
  • Sędzia liniowy Kacper Wojtyła
Ilość widzów: 100
Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 4 (ilość oddanych głosów: 4)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201