Rezerwy gromią Sołę

Już po pierwszej połowie spotkania w Czechowicach jasne się stało, że punkty pozostaną w rękach podopiecznych trenera Sztorca. W drugiej odsłonie gospodarze dorzucili czwarte trafienie i pewnie sięgnęli po komplet punktów w meczu z Sołą Kobiernice.

A Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 09.06.2018 15:11
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 09.06.2018 22:58
MRKS Czechowice-Dziedzice IIKS Soła Kobiernice
4:0
(3:0)
Trenerzy:
Marcin SztorcMariusz Wadoń
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  •  
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Marek Stroński
    • Sędzia liniowy Andrian Damaz
    • Sędzia liniowy Nikodem Bryzek
    Ilość widzów: 30
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Czaniec3061
    2Jasienica3058
    3Ustroń3057
    4Bełk3054
    5Łaziska Grn.3052
    6Tychy II3051
    7Czechowice-Dz.3050
    8Goczałkowice3044
    9Wilcza3037
    10Radziechowy3036
    11TSP II3036
    12Wodzisław3032
    13Landek3030
    14Racibórz3027
    15Gaszowice3026
    16Połomia3013
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Skoczów3279
    2Drogomyśl3274
    3BKS Stal3268
    4Bestwina3262
    5Dankowice3262
    6Rekord II3253
    7Góral3250
    8Puńców3250
    9Koszarawa Ż.3248
    10Rajcza3241
    11Wisła3240
    12Jaworze3236
    13Bestwinka3235
    14Chybie3230
    15Łękawica3230
    16Zebrzydowice3226
    17Pruchna3219
    18Kończyce M.327
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz. II2463
    2Pisarzowice2451
    3Bronów2448
    4Wilkowice2446
    5Międzyrzecze2443
    6Kobiernice2438
    7Hecznarowice2437
    8Kaniów2429
    9Wapienica2426
    10Międzybrodzie2425
    11Buczkowice2421
    12Bystra (k. Bielska)2418
    13Godziszka247
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Strumień2663
    21909 Piast2662
    3Goleszów2646
    4Pogórze2641
    5Istebna2640
    6Pogwizdów2638
    7Brenna2638
    8Bąków2635
    9Skoczów II2631
    10Pielgrzymowice2630
    11Kończyce W.2629
    12Zabłocie2629
    13Hażlach2616
    14Dębowiec2613
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Żabnica2665
    2Pietrzykowice2665
    3Milówka2664
    4Węgierska G.2651
    5Leśna2640
    6Babia Góra2639
    7Lipowa2636
    8Radziechowy II2631
    9Gilowice2629
    10Ujsoły2627
    11Zarzecze2626
    12Sopotnia2620
    13Soła Ż.2614
    14Juszczyna2612
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilamowice1852
    2Kozy1841
    3Ligota1836
    4Rybarzowice1827
    5Bujaków1821
    6Grodziec1821
    7Zabrzeg1821
    8Łodygowice1814
    9Mazańcowice1811
    10Kalna 188
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pierściec1645
    2Iskrzyczyn1630
    3Nierodzim1629
    4Wielkie II1625
    5Kaczyce1622
    6Górki W.1618
    7Ochaby1617
    8Rudnik1615
    9Golasowice166
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Bystra (k. Żywca)2256
    2Czernichów2249
    3Jeleśnia2241
    4Słotwina2240
    5Pewel Śl.2238
    6Trzebinia2237
    7Korbielów2233
    8Cisiec2229
    9TS Przyborów2222
    10Kocierz2221
    11Pewel M.2216
    12Przyborów220