Halny nie pohulał na Zamku

Pewną wygraną gospodarzy zakończyło się spotkanie w Grodźcu, gdzie tamtejszy Zamek podejmował Halnego Kalna. Gospodarze już w pierwszej odsłonie wyszli na czterobramkowe prowadzenie, którego nie oddali do końca spotkania.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 02.06.2018 21:54
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 02.06.2018 22:03
LKS Zamek GrodziecKS Halny Kalna
4:1
(4:0)
Trenerzy:
Tomasz ParzykGrzegorz Miękiński
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 4:1
Żółte kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Tomasz Drabek
      • Sędzia liniowy Jakub Majdak
      • Sędzia liniowy Tymoteusz Brzeźny
      Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Czaniec1231
      2Jasienica1226
      3Bełk1223
      4Ustroń1122
      5Tychy II1220
      6Łaziska Grn.1219
      7Czechowice-Dz.1219
      8Radziechowy1216
      9Racibórz1114
      10TSP II1112
      11Wodzisław1211
      12Wilcza1211
      13Goczałkowice1210
      14Gaszowice1110
      15Landek129
      16Połomia124
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Skoczów1234
      2Drogomyśl1333
      3Dankowice1329
      4Bestwina1327
      5BKS Stal1326
      6Koszarawa Ż.1323
      7Puńców1322
      8Rekord II1018
      9Rajcza1117
      10Wisła1317
      11Góral1316
      12Jaworze1315
      13Bestwinka1115
      14Zebrzydowice129
      15Łękawica138
      16Chybie125
      17Kończyce M.133
      18Pruchna132
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Zabłocie1225
      2Pogwizdów1224
      31909 Piast1124
      4Strumień1223
      5Pielgrzymowice1121
      6Bąków1220
      7Goleszów1219
      8Pogórze1216
      9Istebna1116
      10Brenna1212
      11Kończyce W.1111
      12Skoczów II128
      13Hażlach128
      14Dębowiec127
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Milówka1128
      2Żabnica1127
      3Węgierska G.1122
      4Pietrzykowice1021
      5Radziechowy II1115
      6Lipowa1015
      7Ujsoły1114
      8Babia Góra1112
      9Sopotnia1112
      10Zarzecze910
      11Gilowice109
      12Soła Ż.119
      13Leśna98
      14Juszczyna105
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Wilamowice927
      2Rybarzowice919
      3Kozy816
      4Ligota713
      5Zabrzeg812
      6Bujaków911
      7Grodziec910
      8Łodygowice98
      9Kalna 94
      10Mazańcowice93
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pierściec721
      2Nierodzim818
      3Wielkie II715
      4Iskrzyczyn814
      5Ochaby811
      6Rudnik76
      7Kaczyce75
      8Górki W.75
      9Golasowice70
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Bystra (k. Żywca)922
      2Jeleśnia920
      3Pewel Śl.819
      4Czernichów818
      5Korbielów916
      6Słotwina1014
      7Pewel M.913
      8Trzebinia1013
      9Cisiec1010
      10Kocierz109
      11TS Przyborów109
      12Przyborów100