Wiślan komplet z Pruchną

Nie walcząca o cokolwiek Wisła podejmowała, na własnym boisku, zespół, potrzebujący punktów jak powietrza  - LKS '96 Pruchna. Niespodziewanie pierwsi z bramki cieszyli się goście, jednak to gospodarze ostatecznie zainkasowali komplet punktów.

Przegrana wciąż nie daje spokoju drużynie Pruchnej, która, co prawda, znajduje się nad kreską, jednak przewaga nad strefą spadkową jest coraz mniejsza.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 02.06.2018 20:35
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 02.06.2018 21:09
WSS WisłaLKS 99 Pruchna
3:2
(1:1)
Trenerzy:
Tomasz WuwerMarcin Bednarek
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
  • 3:1
  • 3:2
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Paweł Ficek
    • Sędzia liniowy Szymon Duda
    • Sędzia liniowy Leszek Pacyna
    Ilość widzów: 40
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom3064
    2Bełk3056
    3Czaniec3051
    4Radziechowy3050
    5Wodzisław3048
    6Wilcza3045
    7Tychy II3042
    8Goczałkowice3041
    9Gaszowice3038
    10Jasienica3038
    11Racibórz3034
    12Landek3034
    13TSP II3033
    14Ustroń3033
    15Skoczów3027
    16Lędziny3024
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.3081
    2Bestwina3060
    3Drogomyśl3057
    4Wisła3057
    5Koszarawa Ż.3053
    6Puńców3050
    7Dankowice3049
    8Chybie3046
    9Jaworze3042
    10Góral3040
    11Łękawica3040
    12Zebrzydowice3034
    13Pruchna3029
    14Żabnica3024
    15Leśna3014
    16Wilkowice306
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II2459
    2Bestwinka2457
    3Pisarzowice2455
    4Kaniów2443
    5Czechowice-Dz. II2442
    6Kobiernice2440
    7Międzyrzecze2436
    8Hecznarowice2435
    9Wapienica2427
    10Buczkowice2427
    11Bystra (k. Bielska)2416
    12Godziszka2415
    13Mazańcowice240
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Kończyce M.2656
    2Goleszów2652
    3Skoczów II2651
    4Zabłocie2648
    51909 Piast2646
    6Pogwizdów2642
    7Kończyce W.2640
    8Brenna2636
    9Pielgrzymowice2633
    10Bąków2632
    11Dębowiec2630
    12Strumień2626
    13Kaczyce2626
    14Ochaby260
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Rajcza2670
    2Milówka2664
    3Węgierska G.2664
    4Pietrzykowice2655
    5Babia Góra2649
    6Radziechowy II2635
    7Lipowa2630
    8Sopotnia2630
    9Gilowice2628
    10Ujsoły2623
    11Soła Ż.2622
    12Czernichów2620
    13Pewel M.2619
    14Cisiec2619
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów2259
    2Międzybrodzie2254
    3Ligota2249
    4Jaworze II2239
    5Grodziec2235
    6Kozy2232
    7Wilamowice2231
    8Rybarzowice2229
    9Bujaków2220
    10Zabrzeg2218
    11Kalna 2216
    12Łodygowice220
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Istebna1845
    2Pogórze1841
    3Hażlach1833
    4Górki W.1832
    5Wielkie II1825
    6Nierodzim1825
    7Pierściec1819
    8Iskrzyczyn1817
    9Rudnik1815
    10Golasowice183
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Zarzecze2047
    2Juszczyna2043
    3Korbielów2039
    4Jeleśnia2038
    5Słotwina2035
    6Pewel Śl.2029
    7Bystra (k. Żywca)2028
    8Trzebinia2024
    9Łękawica II2020
    10Kocierz2014
    11Przyborów201