Jeleśnia gromi Bystrą

Aż dwanaście bramek padło na obiekcie w Jeleśni, gdzie miejscowa Jeleśnianka podejmowała rywali z Bystrej. Dziewięć trafień zapisali na swoje konto gospodarze i to oni zainkasowali, jakże ważny, komplet oczek.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 26.05.2018 22:24
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 26.05.2018 23:22
LKS Jeleśnianka JeleśniaLKS Magura Bystra
9:3
(3:1)
Trenerzy:
Marek PielaDawid Szczotka
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 3:1
  • 4:1
  • 5:1
  • 6:1
  • 7:1
  • 8:1
  • 8:2
  • 8:3
  • 9:3
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Szymon Łoboziak
    • Sędzia liniowy Łukasz Gołębiowski
    • Sędzia liniowy Krzysztof Szczotka
    Ocena poziomu meczu: 5 (ilość oddanych głosów: 3)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 4.33 (ilość oddanych głosów: 3)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Ustroń2142
    2Czaniec2141
    3Jasienica2140
    4Bełk2140
    5Tychy II2138
    6Łaziska Grn.2133
    7Czechowice-Dz.2131
    8Wilcza2127
    9Radziechowy2126
    10TSP II2125
    11Goczałkowice2124
    12Wodzisław2122
    13Racibórz2122
    14Landek2122
    15Gaszowice2119
    16Połomia217
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Skoczów2358
    2Drogomyśl2349
    3BKS Stal2348
    4Dankowice2348
    5Bestwina2345
    6Rekord II2339
    7Puńców2337
    8Góral2335
    9Koszarawa Ż.2333
    10Wisła2332
    11Jaworze2329
    12Rajcza2328
    13Bestwinka2328
    14Łękawica2322
    15Zebrzydowice2320
    16Chybie2317
    17Pruchna239
    18Kończyce M.234
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz. II1745
    2Pisarzowice1633
    3Wilkowice1732
    4Hecznarowice1730
    5Bronów1629
    6Kobiernice1627
    7Międzyrzecze1725
    8Międzybrodzie1625
    9Kaniów1718
    10Wapienica1717
    11Buczkowice1614
    12Bystra (k. Bielska)1711
    13Godziszka177
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Strumień1738
    21909 Piast1737
    3Goleszów1729
    4Pogórze1729
    5Pogwizdów1728
    6Zabłocie1726
    7Pielgrzymowice1725
    8Bąków1725
    9Istebna1725
    10Skoczów II1719
    11Brenna1719
    12Kończyce W.1715
    13Hażlach1711
    14Dębowiec179
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Milówka1746
    2Żabnica1741
    3Pietrzykowice1738
    4Węgierska G.1735
    5Lipowa1728
    6Radziechowy II1722
    7Leśna1720
    8Zarzecze1720
    9Ujsoły1718
    10Babia Góra1717
    11Sopotnia1717
    12Gilowice1716
    13Soła Ż.1710
    14Juszczyna178
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilamowice1133
    2Kozy1125
    3Ligota1119
    4Rybarzowice1119
    5Zabrzeg1116
    6Bujaków1115
    7Grodziec1111
    8Łodygowice118
    9Mazańcowice116
    10Kalna 115
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pierściec1030
    2Wielkie II1021
    3Iskrzyczyn1020
    4Nierodzim1018
    5Ochaby1011
    6Górki W.911
    7Kaczyce98
    8Rudnik106
    9Golasowice103
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Bystra (k. Żywca)1643
    2Czernichów1634
    3Pewel Śl.1632
    4Jeleśnia1527
    5Korbielów1626
    6Słotwina1526
    7Trzebinia1525
    8Cisiec1523
    9TS Przyborów1516
    10Pewel M.2216
    11Kocierz1515
    12Przyborów220