Żaru pewny krok w stronę awansu

Nie mieli litości zawodnicy z Międzybrodzia dla rezerwistów Jaworza. Zespół Żaru zaaplikował miejscowym w Jaworzu aż dziewięć bramek i pewnym krokiem zmierza do Klasy A. Drużynie obecnego wicelidera brakuje do upragnionego awansu 4 oczek.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 20.05.2018 13:08
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 20.05.2018 16:21
GKS Czarni Jaworze IILKS Żar Międzybrodzie Bialskie
1:9
(0:3)
Trenerzy:
Rafał StronczyńskiAdrian Urbaniec (do 13.11.2018 r. Jarosław Krystian)
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 0:4
  • 0:5
  • 1:5
  • 1:6
  • 1:7
  • 1:8
  • 1:9
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Marek Stroński
  • Sędzia liniowy Mateusz Szczepańczyk
  • Sędzia liniowy Mateusz Długosz
Ilość widzów: 50
Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3.75 (ilość oddanych głosów: 4)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110