Twardysko daje komplet

Osiem bramek padło w meczu Bystrej z Kocierzem. Bohaterem spotkania w szeregach gospodarzy został niewątpliwie Piotr Twardysko - autor aż czterech bramek. Wygrana pozwala Magurze urzymać ósme miejsce w tabeli.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 19.05.2018 19:06
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 19.05.2018 21:31
LKS Magura BystraLKS Beskid Kocierz
5:3
(2:1)
Trenerzy:
Dawid SzczotkaKazimierz Kołodziej
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:1
  • 4:1
  • 4:2
  • 5:2
  • 5:3
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Marcin Szymański
    • Sędzia liniowy Andrzej Białek
    • Sędzia liniowy Leszek Pacyna
    Ilość widzów: 70
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 1 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Ustroń2142
    2Czaniec2141
    3Jasienica2140
    4Bełk2140
    5Tychy II2138
    6Łaziska Grn.2133
    7Czechowice-Dz.2131
    8Wilcza2127
    9Radziechowy2126
    10TSP II2125
    11Goczałkowice2124
    12Wodzisław2122
    13Racibórz2122
    14Landek2122
    15Gaszowice2119
    16Połomia217
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Skoczów2358
    2Drogomyśl2349
    3BKS Stal2348
    4Dankowice2348
    5Bestwina2345
    6Rekord II2339
    7Puńców2337
    8Góral2335
    9Koszarawa Ż.2333
    10Wisła2332
    11Jaworze2329
    12Rajcza2328
    13Bestwinka2328
    14Łękawica2322
    15Zebrzydowice2320
    16Chybie2317
    17Pruchna239
    18Kończyce M.234
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Strumień1738
    21909 Piast1737
    3Goleszów1729
    4Pogórze1729
    5Pogwizdów1728
    6Zabłocie1726
    7Pielgrzymowice1725
    8Bąków1725
    9Istebna1725
    10Brenna1719
    11Skoczów II1618
    12Kończyce W.1614
    13Hażlach1711
    14Dębowiec179
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Milówka1643
    2Żabnica1741
    3Pietrzykowice1738
    4Węgierska G.1632
    5Lipowa1625
    6Radziechowy II1622
    7Zarzecze1720
    8Ujsoły1618
    9Leśna1617
    10Sopotnia1717
    11Gilowice1616
    12Babia Góra1614
    13Soła Ż.1610
    14Juszczyna168
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilamowice1133
    2Kozy1125
    3Ligota1119
    4Rybarzowice1019
    5Bujaków1115
    6Zabrzeg1013
    7Grodziec1111
    8Łodygowice118
    9Mazańcowice116
    10Kalna 115
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pierściec927
    2Wielkie II918
    3Nierodzim918
    4Iskrzyczyn917
    5Ochaby911
    6Kaczyce98
    7Górki W.88
    8Rudnik96
    9Golasowice93
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Bystra (k. Żywca)1437
    2Czernichów1428
    3Pewel Śl.1426
    4Jeleśnia1321
    5Korbielów1420
    6Słotwina1320
    7Trzebinia1319
    8Cisiec1317
    9Pewel M.1116
    10TS Przyborów1210
    11Kocierz129
    12Przyborów110