Słotwinie jedna wystarczyła

Tylko jedną bramkę obejrzeli kibice w Słotwinie, gdzie miejscowy Sokół podejmował spadkowicza z A Klasy - zespół Jeleśnianki Jeleśnia. W 32 minucie bramkę, na wagę kompletu oczek, uzyskał dla Sokoła Barut Mateusz.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 19.05.2018 19:04
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 19.05.2018 21:30
LKS Sokół SłotwinaLKS Jeleśnianka Jeleśnia
1:0
(1:0)
Trenerzy:
Patryk Porębski Marek Piela
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  •  
Żółte kartki:
Niewykorzystane rzuty karne:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Michał Maciejny
    • Sędzia liniowy Marek Kozak
    • Sędzia liniowy Augustyn Waluś
    Ilość widzów: 60
    Ocena poziomu meczu: 1 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 4 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Czaniec1231
    2Jasienica1226
    3Bełk1223
    4Ustroń1122
    5Tychy II1220
    6Łaziska Grn.1219
    7Czechowice-Dz.1219
    8Radziechowy1216
    9Racibórz1114
    10TSP II1112
    11Wodzisław1211
    12Wilcza1211
    13Goczałkowice1210
    14Gaszowice1110
    15Landek129
    16Połomia124
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Skoczów1234
    2Drogomyśl1333
    3Dankowice1329
    4Bestwina1327
    5BKS Stal1326
    6Koszarawa Ż.1323
    7Puńców1322
    8Rekord II1018
    9Rajcza1117
    10Wisła1317
    11Góral1316
    12Jaworze1315
    13Bestwinka1115
    14Zebrzydowice129
    15Łękawica138
    16Chybie125
    17Kończyce M.133
    18Pruchna132
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1225
    2Pogwizdów1224
    31909 Piast1124
    4Strumień1223
    5Pielgrzymowice1121
    6Bąków1220
    7Goleszów1219
    8Pogórze1216
    9Istebna1116
    10Brenna1212
    11Kończyce W.1111
    12Skoczów II128
    13Hażlach128
    14Dębowiec127
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Milówka1128
    2Żabnica1127
    3Węgierska G.1122
    4Pietrzykowice1021
    5Radziechowy II1115
    6Lipowa1015
    7Ujsoły1114
    8Babia Góra1112
    9Sopotnia1112
    10Zarzecze910
    11Gilowice109
    12Soła Ż.119
    13Leśna98
    14Juszczyna105
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilamowice927
    2Rybarzowice919
    3Kozy816
    4Ligota713
    5Zabrzeg812
    6Bujaków911
    7Grodziec910
    8Łodygowice98
    9Kalna 94
    10Mazańcowice93
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pierściec721
    2Nierodzim818
    3Wielkie II715
    4Iskrzyczyn814
    5Ochaby811
    6Rudnik76
    7Kaczyce75
    8Górki W.75
    9Golasowice70
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Bystra (k. Żywca)922
    2Jeleśnia920
    3Pewel Śl.819
    4Czernichów818
    5Korbielów916
    6Słotwina1014
    7Pewel M.913
    8Trzebinia1013
    9Cisiec1010
    10Kocierz109
    11TS Przyborów109
    12Przyborów100