Błyskawica wciąż na fali

Nie doznała jeszcze goryczy porażki, w rundzie wiosennej, drużyna Błyskawicy Drogomyśl. Passę tę chciała w dniu dzisiejszym przerwać Spójnia Zebrzydowice ale goście wyszli z tej potyczki obronną ręką.

Gdy w 15 minucie spotkania bramkę dla Spójni zdobywał Jakub Kolondra wydawało się, że gospodarze mogą być pierwszymi w tej rundzie, którzy pokonają Błyskawicę z Drogomyśla. Goście jednak bardzo szybko wyprowadzili ich z błędu, wychodząc na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie spotkania, po bramkach Łukasza Halamy i Przemysława Krzempka. Gospodarze, pomimo usilnych prób, nie potrafili znaleźć drogi do bramki Błyskawicy a sprawy na pewno nie ułatwiła im czerwona kartka dla Dariusza Potrząsaja, którą został on ukarany przez arbitra w 84 minucie spotkania.

Błyskawica umacnia się na drugim miejscu w tabeli, Spójnia jest dwunasta.
 

Okręgówka
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 17.05.2018 00:17
KKS Spójnia ZebrzydowiceLKS Błyskawica Drogomyśl
1:2
(1:2)
Trenerzy:
Grzegorz SodzawicznyKrystian Papatanasiu
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 1:2
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Mateusz Bielawski
    • Sędzia liniowy Robert Reguła
    • Sędzia liniowy Michał Pisarek
    Ilość widzów: 130
    Ocena poziomu meczu: 3.27 (ilość oddanych głosów: 11)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 1.85 (ilość oddanych głosów: 13)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    Patrząc na mecz jakby z boku- konfrontacja remisowa Lecz nie dał się bramkarz gości przechytrzyć vel przelobować ...
    traf
    Dodany: 17.05.2018 13:37
    Zatwierdzony: 17.05.2018 16:19
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom3064
    2Bełk3056
    3Czaniec3051
    4Radziechowy3050
    5Wodzisław3048
    6Wilcza3045
    7Tychy II3042
    8Goczałkowice3041
    9Gaszowice3038
    10Jasienica3038
    11Racibórz3034
    12Landek3034
    13TSP II3033
    14Ustroń3033
    15Skoczów3027
    16Lędziny3024
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.3081
    2Bestwina3060
    3Drogomyśl3057
    4Wisła3057
    5Koszarawa Ż.3053
    6Puńców3050
    7Dankowice3049
    8Chybie3046
    9Jaworze3042
    10Góral3040
    11Łękawica3040
    12Zebrzydowice3034
    13Pruchna3029
    14Żabnica3024
    15Leśna3014
    16Wilkowice306
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II2459
    2Bestwinka2457
    3Pisarzowice2455
    4Kaniów2443
    5Czechowice-Dz. II2442
    6Kobiernice2440
    7Międzyrzecze2436
    8Hecznarowice2435
    9Wapienica2427
    10Buczkowice2427
    11Bystra (k. Bielska)2416
    12Godziszka2415
    13Mazańcowice240
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Kończyce M.2656
    2Goleszów2652
    3Skoczów II2651
    4Zabłocie2648
    51909 Piast2646
    6Pogwizdów2642
    7Kończyce W.2640
    8Brenna2636
    9Pielgrzymowice2633
    10Bąków2632
    11Dębowiec2630
    12Strumień2626
    13Kaczyce2626
    14Ochaby260
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Rajcza2670
    2Milówka2664
    3Węgierska G.2664
    4Pietrzykowice2655
    5Babia Góra2649
    6Radziechowy II2635
    7Lipowa2630
    8Sopotnia2630
    9Gilowice2628
    10Ujsoły2623
    11Soła Ż.2622
    12Czernichów2620
    13Pewel M.2619
    14Cisiec2619
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów2259
    2Międzybrodzie2254
    3Ligota2249
    4Jaworze II2239
    5Grodziec2235
    6Kozy2232
    7Wilamowice2231
    8Rybarzowice2229
    9Bujaków2220
    10Zabrzeg2218
    11Kalna 2216
    12Łodygowice220
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Istebna1845
    2Pogórze1841
    3Hażlach1833
    4Górki W.1832
    5Wielkie II1825
    6Nierodzim1825
    7Pierściec1819
    8Iskrzyczyn1817
    9Rudnik1815
    10Golasowice183
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Zarzecze2047
    2Juszczyna2043
    3Korbielów2039
    4Jeleśnia2038
    5Słotwina2035
    6Pewel Śl.2029
    7Bystra (k. Żywca)2028
    8Trzebinia2024
    9Łękawica II2020
    10Kocierz2014
    11Przyborów201