Metal rozbił się o Skrzyczne

Wciąż walczący o awans do ligi okręgowej Metal Węgierska Górka podejmował w sobotnie popołudnie rywali z Lipowej. Faworytem spotkania byli gospodarze, goście jednak podeszli do meczu bez respektu dla rywali i po zaaplikowaniu im aż pięciu bramek, pewnie sięgnęli po komplet oczek.

Metal, pomimo porażki, wciąż ma szansę na awans, tracą do lidera jeden punkt.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 12.05.2018 22:04
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 12.05.2018 22:19
TS Metal Węgierska GórkaLKS Skrzyczne Lipowa
1:5
(1:3)
Trenerzy:
Robert SołtysekMariusz Midor
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 1:2
  • 1:3
  • 1:4
  • 1:5
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Szymon Łoboziak
  • Sędzia liniowy Mieczysław Przerwa
  • Sędzia liniowy Aleksander Sajbor
Ilość widzów: 100
Ocena poziomu meczu: 2.33 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 2.25 (ilość oddanych głosów: 4)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

To nie rozbicie się Metalu WG, to całkowita destrukcja i chyba przekreślenie awansu, prawdopodobnie czeka ich jeszcze przegrana z Borami i Sopotnią, bo wygląda na to, że w tej rundzie przegrywają spotkania u siebie.
gwidon
Dodany: 17.05.2018 18:47
Zatwierdzony: 17.05.2018 22:47
Metal dnooo tak słabi ich miejsce w b klasie a chcieli awansować do okregowki pkt rozdawać
Kibic
Dodany: 13.05.2018 07:27
Zatwierdzony: 13.05.2018 10:20
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Brenna1312
11Kończyce W.1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110