Wilkowice jedną nogą w A Klasie

W Wilkowicach mierzyły się dwa, walczące o utrzymanie zespoły. W zdecydowanie lepszej sytuacji przed i jak się ostatecznie okazało po meczu, są goście. Drużyna trenera Skórzaka, po 90 minutach walki, zdołała wywieźć, jakże ważny, komplet oczek.

Bramki na wagę kompletu oczek zdobyli dla Żabnicy Robet Orzeł i Dariusz Chowaniec. Pomimo wygranej sytuacja Skałki jest ciężka, gospodarze przegrywając dwudzieste (!) spotkanie w sezonie, mają już tylko matematyczne szanse na utrzymanie w Beskidzkiej Lidze Okręgowej.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 12.05.2018 20:59
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 12.05.2018 22:02
GLKS WilkowiceLKS Metal WG - Skałka Żabnica
0:2
(0:0)
Trenerzy:
Grzegorz Więzik (do 11.11.2017 r. Sebastian Gruszfeld)Zbigniew Skórzak (do 23.09.2017 r. Szymon Stawowy)
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Klaudiusz Pietroszek
  • Sędzia liniowy Dawid Rakus
  • Sędzia liniowy Adam Targowski
Ilość widzów: 30
Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 9)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 2.92 (ilość oddanych głosów: 13)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Tychy II2533
9Jasienica2533
10TSP II2632
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Chybie2536
10Jaworze2536
11Łękawica2532
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2518
15Leśna2510
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2152
2Bestwinka2052
3Pisarzowice2149
4Kaniów2034
5Kobiernice2033
6Czechowice-Dz. II2133
7Hecznarowice2031
8Międzyrzecze2129
9Buczkowice2021
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2139
5Pogwizdów2137
61909 Piast2136
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2127
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2120
14Ochaby210
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2258
2Milówka2255
3Węgierska G.2254
4Pietrzykowice2245
5Babia Góra2242
6Radziechowy II2232
7Lipowa2227
8Gilowice2225
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2216
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1841
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1915
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1536
2Pogórze1434
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice141
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171