Podział punktów w Koszarawie

Liderująca Soła Rajcza zawitała na obiekt czwartej w tabeli Koszarawy. Gospodarze nieoczekiwanie wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Goście zaczęli odrabiać straty po czerwonej kartce Gawrona, zatrzymując się po doprowadzeniu do wyrównania.

Soła wciąż przewodzi ligowej stawce, jednak przewaga zmalała do jednego punktu, Koszarawa pozostaje wciąż czwarta.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 06.05.2018 18:44
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 06.05.2018 20:03
LKS Koszarawa Babia GóraLKS Soła Rajcza
2:2
(0:0)
Trenerzy:
Zoń StanisławDaniel Ciupka (od Grudnia 2017 Damian Kaźmierczak)
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:2
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Marcin Szymański
    • Sędzia liniowy Maciej Dudka
    • Sędzia liniowy Tomasz Dudka
    Ilość widzów: 150
    Ocena poziomu meczu: 3.75 (ilość oddanych głosów: 4)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 1.83 (ilość oddanych głosów: 6)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    Rajcza trochę spaściła ten mecz, oby czasami ten remis nie zaważył o końcowym wyniku którego następstwem będzie brak awansu do okręgówki, na który tak kibice Rajczy czekają od lat.
    gwidon
    Dodany: 07.05.2018 21:09
    Zatwierdzony: 07.05.2018 22:16
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom2657
    2Bełk2649
    3Czaniec2644
    4Wodzisław2641
    5Radziechowy2641
    6Wilcza2641
    7Goczałkowice2637
    8Tychy II2533
    9Jasienica2533
    10TSP II2632
    11Ustroń2629
    12Gaszowice2629
    13Landek2629
    14Racibórz2625
    15Lędziny2623
    16Skoczów2623
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.2568
    2Drogomyśl2556
    3Bestwina2549
    4Wisła2548
    5Koszarawa Ż.2544
    6Puńców2541
    7Dankowice2540
    8Góral2538
    9Chybie2536
    10Jaworze2536
    11Łękawica2532
    12Zebrzydowice2526
    13Pruchna2525
    14Żabnica2518
    15Leśna2510
    16Wilkowice255
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II2152
    2Bestwinka2052
    3Pisarzowice2149
    4Kaniów2034
    5Kobiernice2033
    6Czechowice-Dz. II2133
    7Hecznarowice2031
    8Międzyrzecze2129
    9Buczkowice2021
    10Wapienica2021
    11Bystra (k. Bielska)2015
    12Godziszka2014
    13Mazańcowice200
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Kończyce M.2143
    2Goleszów2140
    3Skoczów II2139
    4Zabłocie2139
    5Pogwizdów2137
    61909 Piast2136
    7Brenna2132
    8Kończyce W.2131
    9Bąków2128
    10Pielgrzymowice2127
    11Dębowiec2123
    12Kaczyce2122
    13Strumień2120
    14Ochaby210
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Rajcza2258
    2Milówka2255
    3Węgierska G.2254
    4Pietrzykowice2245
    5Babia Góra2242
    6Radziechowy II2232
    7Lipowa2227
    8Gilowice2225
    9Sopotnia2123
    10Czernichów2220
    11Cisiec2218
    12Soła Ż.2116
    13Ujsoły2216
    14Pewel M.2213
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1954
    2Międzybrodzie1947
    3Ligota1841
    4Jaworze II1935
    5Kozy1932
    6Rybarzowice1926
    7Grodziec1825
    8Wilamowice1924
    9Bujaków1917
    10Zabrzeg1915
    11Kalna 1913
    12Łodygowice190
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Istebna1536
    2Pogórze1434
    3Górki W.1526
    4Nierodzim1421
    5Wielkie II1521
    6Hażlach1421
    7Pierściec1618
    8Iskrzyczyn1417
    9Rudnik1512
    10Golasowice141
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1843
    2Zarzecze1738
    3Korbielów1733
    4Jeleśnia1626
    5Słotwina1726
    6Pewel Śl.1726
    7Trzebinia1724
    8Bystra (k. Żywca)1722
    9Łękawica II1720
    10Kocierz1811
    11Przyborów171