Milówka lepsza od Pewli

Wciąż walcząca o awans do Ligi Okręgowej drużyna Podhalanki podejmowana była przez graczy Pewli Małej, walczącej z kolei o utrzymanie w A Klasie. Lepsi, zgodnie z założeniami, okazali się goście. Gospodarze pozwolili sobie na chwilę dekoncentracji w pierwszej połowie, co kosztowało ich, jakże ważne punkty.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 06.05.2018 11:06
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 06.05.2018 15:19
LKS Pewel MałaLKS Podhalanka Milówka
0:2
(0:2)
Trenerzy:
Krzysztof MrózekJarosław Grygny (do11.11.2017 r. Seweryn Kosiec)
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Piotr Katana
  • Sędzia liniowy Wojciech Szczurek
  • Sędzia liniowy Mariusz Zygmunt
Ilość widzów: 80
Ocena poziomu meczu: 3.57 (ilość oddanych głosów: 7)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 4.43 (ilość oddanych głosów: 7)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

Kozieł kartki otrzymywał w okregowce więc one nie przechodzą dalej z uwagi na inny podokreg
Kibic
Dodany: 07.05.2018 09:38
Zatwierdzony: 07.05.2018 10:09
Ale to nie zmienia faktu że ta kartka nie jest w ogóle uwzględniona.
Jajo
Dodany: 06.05.2018 14:54
Zatwierdzony: 06.05.2018 16:55
Moim skromnym zdaniem Kamil Kozieł nie powinien grac w tym meczu gdyż w poprzednim meczu z babia góra na którym byłem dostał żółtą kartkę ktora w jego przypadku była juz 7 za co powinien pauzować w tym meczu. A w relacji z Koszarawa nawet nie jest ona uwzględniona więc Milówka juz kombinuje ?
Jajo
Dodany: 06.05.2018 13:26
Zatwierdzony: 06.05.2018 14:15
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Tychy II2636
9Jasienica2633
10TSP II2632
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Chybie2536
10Jaworze2536
11Łękawica2532
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2518
15Leśna2510
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2152
2Bestwinka2052
3Pisarzowice2149
4Kaniów2034
5Kobiernice2033
6Czechowice-Dz. II2133
7Hecznarowice2031
8Międzyrzecze2129
9Buczkowice2021
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2139
5Pogwizdów2137
61909 Piast2136
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2127
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2120
14Ochaby210
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2258
2Milówka2255
3Węgierska G.2254
4Pietrzykowice2245
5Babia Góra2242
6Radziechowy II2232
7Lipowa2227
8Gilowice2225
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2216
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1841
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1915
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1536
2Pogórze1434
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice141
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171