Spójnia lepsza od Iskry

Już w pierwszej połowie wynik ustalili gospodarze. Wpierw bramkarza gości pokonał Tomasz Graczyk, a następnie wynik ustalił Patryk Pakuła. Gospodarze mogli wygrać wyżej, ale rzutu karnego w 50 minucie gry nie wykorzystał Sebastian Chrapek.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 22.04.2018 14:04
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 22.04.2018 20:19
LKS Spójnia Górki WielkieLKS Iskra Iskrzyczyn
2:0
(2:0)
Trenerzy:
Patryk PindelGrzegorz Wisełka
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Radosław Zgliczyński
      • Sędzia liniowy Ryszard Olszar
      • Sędzia liniowy Dawid Rakus
      Ilość widzów: 50
      Ocena poziomu meczu: 2.14 (ilość oddanych głosów: 7)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 8)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bytom2657
      2Bełk2649
      3Czaniec2644
      4Wodzisław2641
      5Radziechowy2641
      6Wilcza2641
      7Goczałkowice2637
      8Tychy II2533
      9Jasienica2533
      10TSP II2632
      11Ustroń2629
      12Gaszowice2629
      13Landek2629
      14Racibórz2625
      15Lędziny2623
      16Skoczów2623
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Czechowice-Dz.2568
      2Drogomyśl2556
      3Bestwina2549
      4Wisła2548
      5Koszarawa Ż.2544
      6Puńców2541
      7Dankowice2540
      8Góral2538
      9Chybie2536
      10Jaworze2536
      11Łękawica2532
      12Zebrzydowice2526
      13Pruchna2525
      14Żabnica2518
      15Leśna2510
      16Wilkowice255
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Rekord II2152
      2Bestwinka2052
      3Pisarzowice2149
      4Kaniów2034
      5Kobiernice2033
      6Czechowice-Dz. II2133
      7Hecznarowice2031
      8Międzyrzecze2129
      9Buczkowice2021
      10Wapienica2021
      11Bystra (k. Bielska)2015
      12Godziszka2014
      13Mazańcowice200
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Kończyce M.2143
      2Goleszów2140
      3Skoczów II2139
      4Zabłocie2139
      5Pogwizdów2137
      61909 Piast2136
      7Brenna2132
      8Kończyce W.2131
      9Bąków2128
      10Pielgrzymowice2127
      11Dębowiec2123
      12Kaczyce2122
      13Strumień2120
      14Ochaby210
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Rajcza2258
      2Milówka2255
      3Węgierska G.2254
      4Pietrzykowice2245
      5Babia Góra2242
      6Radziechowy II2232
      7Lipowa2227
      8Gilowice2225
      9Sopotnia2123
      10Czernichów2220
      11Cisiec2218
      12Soła Ż.2116
      13Ujsoły2216
      14Pewel M.2213
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Bronów1954
      2Międzybrodzie1947
      3Ligota1841
      4Jaworze II1935
      5Kozy1932
      6Rybarzowice1926
      7Grodziec1825
      8Wilamowice1924
      9Bujaków1917
      10Zabrzeg1915
      11Kalna 1913
      12Łodygowice190
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Istebna1536
      2Pogórze1434
      3Górki W.1526
      4Nierodzim1421
      5Wielkie II1521
      6Hażlach1421
      7Pierściec1618
      8Iskrzyczyn1417
      9Rudnik1512
      10Golasowice141
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Juszczyna1843
      2Zarzecze1738
      3Korbielów1733
      4Jeleśnia1626
      5Słotwina1726
      6Pewel Śl.1726
      7Trzebinia1724
      8Bystra (k. Żywca)1722
      9Łękawica II1720
      10Kocierz1811
      11Przyborów171