[Playarena 1 Liga] Zapowiedz 23 i 24 Kolejki

Co się wydarzy w weekend? - zapowiedź 23. i 24. kolejki 1 ligi
Tydzień temu wielką niespodzianką w grupie spadkowej był remis Bielskiej z Turbokosami i bardzo wysoka porażka Czechowic Team z Turami aż 4:15. Czy Czechowice ochronią się przed spadkiem?

Na chwilę obecną grupa spadkowa pokazuje, jakie drużyny źle zaczęły ligę i nie powinny w niej grać. Duży kryzys przechodzą Turbokosy i Czechowice, które jeśli nie zaczną grać, pożegnają się z 1 ligą. 5 punktów straty do ekipy, która na pewno pozostanie w lidze to co prawda niewiele, ale jednak trzeba zacząć wygrywać. W grupie mistrzowskiej walka o tytuł mistrza raczej będzie trwać do końca rundy. Każda z drużyn walczy o 3 punkty i widać to chociażby po starciu Wilków Południa z Lej mi Pół, w którym ta pierwsza drużyna wygrała aż 6:2. Najbliżej mistrzostwa w lidze jest drużyna Black Game Team, lecz ostatnio ma ona lekkie problemy kadrowe. Co się wydarzy w ten weekend, zobaczymy.

 

 

23. kolejka - grupa spadkowa

22.04 MegaSport - Bielska 13:00 Walkower 0-10
22.04 Biała Krakowska  - FC Tury 14:00
22.04 Czechowice Team - TurboKoSy 15:00
 

24. kolejka - grupa mistrzowska

22.04 Wilki Południa - Banda Świrów 16:00 (relacja live)
22.04 Black Game Team - Lej mi Pół 17:00
22.04 BATTLE SHEEP - FC Wapienica 18:00
22.04 Malbec - Young Power 19:00
22.04 Centrum Old - Leśny Klub Sportowy 20:00
 

Partnerzy rozgrywek i reprezentacji miasta:

www.Mieszek.com
www.Euro-Drogeria.pl
www.bańkowo.pl
www.emksport.com.pl
Marbud firma transportowa
ekoster.eu

 

Partnerzy rozgrywek:

Vitasport.pl Bielsko Biała
www.bbosir.bielsko.pl
beskidzkapilka.pl
tspodbeskidzie.pl
www.facebook.com/ts.podbeskidzie
www.sportowebeskidy.pl

 

Sponsorzy rozgrywek:

Dat Serwis komputerowy
ul. Barlickiego 18, Bielsko Biała
tel. 33 812 34 55

www.mediagraf.com.pl
tel. 33/497 00 30
tel. kom. 501 458 440

body-maxx.pl
tel. 668 124 314
ul. Cechowa 22, Bielsko-Biała

Playarena 1L
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 20.04.2018 10:47
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 20.04.2018 10:48

Tabela

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Banda Świrów2251125:561633
2Young Power2148127:641533
3Wilki Południa2348139:791535
4Black Game Team2045119:601433
5Leśny Klub Sportowy223794:671147
6FC Wapienica2235117:801129
7BATTLE SHEEP2335139:11411210
8Lej mi Pół2335107:8811210
9Malbec213392:821038
10Centrum Old193287:991027
11Bielska222973:1019211
12Biała Krakowska2328121:1159113
13FC Tury2324121:1308015
14Czechowice Team2322116:1677115
15TurboKoSy2316101:1835117
16MegaSport20944:1683017
17BeskidzkaPilka.pl16530:991213

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Tychy II2533
9Jasienica2533
10TSP II2632
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Chybie2536
10Jaworze2536
11Łękawica2532
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2518
15Leśna2510
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2152
2Bestwinka2052
3Pisarzowice2149
4Kaniów2034
5Kobiernice2033
6Czechowice-Dz. II2133
7Hecznarowice2031
8Międzyrzecze2129
9Buczkowice2021
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2139
5Pogwizdów2137
61909 Piast2136
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2127
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2120
14Ochaby210
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2258
2Milówka2255
3Węgierska G.2254
4Pietrzykowice2245
5Babia Góra2242
6Radziechowy II2232
7Lipowa2227
8Gilowice2225
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2216
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1841
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1915
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1536
2Pogórze1434
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice141
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171