Rezerwiści bez punktów

Już w pierwszej odsłonie zostało rozstrzygnięte spotkanie w Czechowicach, pomiędzy Międzyrzeczem a drugim zespołem MRKS-u Czechowice.

Spotkanie odbyło się na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach, nie przeszkodziło to formalnemu gospodarzowi, jakim było Międzyrzecze, pokonać rywala. Mecz został rozstrzygnięty już w piewszej odsłonie. Wpierw Filapka pokonał Piotr Buczek, a następnie wynik ustalił Arkadiusz Rucki w 27 minucie gry.

Wygrana przesunęła Międzyrzeczan na miejsce czwarte, rezerwiści są na pozycji dziesiątej.

A Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 09.04.2018 00:03
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 12.04.2018 22:48
KS MiędzyrzeczeMRKS Czechowice-Dziedzice II
2:0
(2:0)
Trenerzy:
Daniel BąkMarcin Sztorc
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Mateusz Szczepańczyk
    • Sędzia liniowy Jakub Tekieli
    • Sędzia liniowy Henryk Magiera
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom2142
    2Bełk2037
    3Czaniec2135
    4Wodzisław2134
    5Radziechowy2131
    6Goczałkowice2029
    7Wilcza2029
    8Tychy II2028
    9TSP II2128
    10Landek2126
    11Gaszowice2025
    12Ustroń2124
    13Racibórz2023
    14Jasienica2023
    15Skoczów2022
    16Lędziny2116
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.1950
    2Bestwina1943
    3Drogomyśl1938
    4Wisła1936
    5Dankowice1933
    6Koszarawa Ż.1932
    7Góral1931
    8Puńców1929
    9Jaworze1927
    10Chybie1926
    11Pruchna2021
    12Łękawica1920
    13Zebrzydowice1919
    14Żabnica1915
    15Leśna209
    16Wilkowice195
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bestwinka1642
    2Rekord II1640
    3Pisarzowice1639
    4Hecznarowice1524
    5Międzyrzecze1623
    6Kobiernice1623
    7Kaniów1522
    8Czechowice-Dz. II1621
    9Wapienica1518
    10Buczkowice1618
    11Bystra (k. Bielska)1515
    12Godziszka1611
    13Mazańcowice160
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1636
    2Goleszów1634
    3Kończyce M.1631
    4Pogwizdów1630
    51909 Piast1630
    6Skoczów II1626
    7Brenna1624
    8Bąków1624
    9Kończyce W.1620
    10Strumień1619
    11Dębowiec1619
    12Kaczyce1618
    13Pielgrzymowice1617
    14Ochaby160
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1748
    2Rajcza1745
    3Milówka1743
    4Babia Góra1734
    5Pietrzykowice1732
    6Radziechowy II1729
    7Czernichów1720
    8Lipowa1719
    9Gilowice1718
    10Sopotnia1717
    11Cisiec1712
    12Pewel M.1710
    13Soła Ż.1710
    14Ujsoły179
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1439
    2Międzybrodzie1435
    3Ligota1329
    4Jaworze II1429
    5Kozy1423
    6Wilamowice1420
    7Grodziec1319
    8Rybarzowice1419
    9Zabrzeg1412
    10Bujaków148
    11Kalna 147
    12Łodygowice140
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze1128
    2Istebna1021
    3Górki W.1120
    4Wielkie II1117
    5Nierodzim1016
    6Hażlach1014
    7Iskrzyczyn1114
    8Pierściec1112
    9Rudnik116
    10Golasowice101
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1331
    2Trzebinia1324
    3Zarzecze1223
    4Pewel Śl.1223
    5Jeleśnia1223
    6Korbielów1321
    7Słotwina1319
    8Łękawica II1314
    9Bystra (k. Żywca)1313
    10Kocierz1310
    11Przyborów131