Metal wciąż zwycięski

Nie było niespodzianki w meczu czwartej w tabeli Babiej z Metalem Węgierska Górka. Faworytem byli goście i to oni pewnie sięgnęli po 14 zwycięstwo w tym sezonie.

Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście, już po trzech minutach prowadzili oni po bramce Marcina Kozaka, ten sam zawodnik ponownie pokonał Plutę w 32 minucie gry. Gospodarze zdołali, co prawda, odpowiedzieć bramką Mateusza Hernasa w 38 minucie, jednak ostatnie słowo w tej części gry należało do gości, a mianowicie Szymona Szumlasa, który to pokonał w 45 minucie bramkarza gospodarzy, dając im drugie dwubramkowe prowadzenie w meczu.

W drugiej odsłonie gospodarze, pomimo niekorzystnego wyniku, próbowali doprowadzić do wyrównania. W 53 minucie na listę strzelców wpisał się, co prawda, Łukasz Hernas, jednak ostatnie słowo - podobnie jak w pierwszej odsłonie należało do gości i na kwadrans przed końcem meczu, uderzeniem piłki głową, wynik ustalił Łukasz Słowik.

Metal utrzymał 3 punktową przewagę nad wiceliderem, Koszarawa z 11 punktami straty zajmuje miejsce czwarte.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 08.04.2018 22:50
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 09.04.2018 10:26
LKS Koszarawa Babia GóraTS Metal Węgierska Górka
2:4
(1:3)
Trenerzy:
Zoń StanisławRobert Sołtysek
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 1:2
  • 1:3
  • 2:3
  • 2:4
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Wojciech Sajbor
  • Sędzia liniowy Maciej Dudka
  • Sędzia liniowy Andrzej Solarz
Ilość widzów: 100
Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Ustroń1223
4Bełk1223
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1214
10TSP II1213
11Gaszowice1213
12Wodzisław1211
13Wilcza1211
14Goczałkowice1210
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1218
10Bestwinka1218
11Wisła1317
12Góral1316
13Jaworze1315
14Zebrzydowice1310
15Łękawica138
16Chybie135
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1225
2Zabłocie1225
3Pogwizdów1224
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1221
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Istebna1219
9Pogórze1216
10Brenna1212
11Kończyce W.1212
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Gilowice1112
10Sopotnia1112
11Zarzecze1010
12Leśna109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Ligota816
4Kozy816
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik76
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100