Żar ogarnął Zamek

Pewną wygraną gości zakończyło się spotkanie w Grodźcu, gdzie miejscowy Zamek podejmował rywali z Międzybrodzia. Obie drużyny kończyły spotkanie w osłabieniu - wpierw z boiska usunięty został gracz z Międzybrodzia, a początkiem drugiej odsłony, po drugiej żółej kartce, zawodnik Zamku.

Nie przeszkodziło to drużynie przyjezdnej w odniesieniu wysokiej wygranej.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 08.04.2018 10:50
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 08.04.2018 20:07
LKS Zamek GrodziecLKS Żar Międzybrodzie Bialskie
0:5
(0:2)
Trenerzy:
Tomasz ParzykAdrian Urbaniec
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 0:4
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Dawid Orzechowski
    • Sędzia liniowy Dawid Ozimina
    • Sędzia liniowy Bartłomiej Szczęsny
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 1.83 (ilość oddanych głosów: 6)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    Co wy to wypisujecie? Przecież składy były pełne, gospodarzy bylo conajmniej 5 na ławce i to oni grali z przewagą po czerwonej dla Żaru
    Obserwator
    Dodany: 08.04.2018 11:31
    Zatwierdzony: 08.04.2018 12:06
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom2039
    2Bełk2035
    3Czaniec2035
    4Wodzisław2134
    5Radziechowy2132
    6Goczałkowice2029
    7Wilcza2029
    8Tychy II2028
    9TSP II2128
    10Landek2126
    11Gaszowice2025
    12Ustroń2124
    13Racibórz2023
    14Jasienica2023
    15Skoczów2022
    16Lędziny2116
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.1948
    2Bestwina1943
    3Drogomyśl1938
    4Wisła1936
    5Koszarawa Ż.1932
    6Góral1931
    7Dankowice1830
    8Puńców1929
    9Jaworze1927
    10Chybie1926
    11Pruchna2021
    12Łękawica1920
    13Zebrzydowice1919
    14Żabnica1915
    15Leśna199
    16Wilkowice196
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II1640
    2Bestwinka1640
    3Pisarzowice1639
    4Kobiernice1624
    5Hecznarowice1524
    6Międzyrzecze1623
    7Kaniów1522
    8Czechowice-Dz. II1621
    9Wapienica1518
    10Buczkowice1618
    11Bystra (k. Bielska)1515
    12Godziszka1611
    13Mazańcowice160
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1636
    2Goleszów1634
    31909 Piast1633
    4Pogwizdów1630
    5Skoczów II1628
    6Kończyce M.1627
    7Brenna1621
    8Bąków1621
    9Kończyce W.1620
    10Strumień1619
    11Kaczyce1618
    12Pielgrzymowice1617
    13Dębowiec1616
    14Ochaby160
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Rajcza1745
    2Węgierska G.1645
    3Milówka1743
    4Babia Góra1734
    5Pietrzykowice1732
    6Radziechowy II1729
    7Czernichów1720
    8Lipowa1719
    9Gilowice1718
    10Sopotnia1717
    11Cisiec1712
    12Pewel M.1710
    13Soła Ż.1710
    14Ujsoły169
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1439
    2Międzybrodzie1435
    3Ligota1329
    4Jaworze II1429
    5Kozy1423
    6Wilamowice1420
    7Grodziec1319
    8Rybarzowice1419
    9Zabrzeg1412
    10Bujaków148
    11Kalna 147
    12Łodygowice140
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze1128
    2Istebna920
    3Górki W.1120
    4Nierodzim1016
    5Wielkie II1016
    6Hażlach1014
    7Iskrzyczyn1114
    8Pierściec1112
    9Rudnik116
    10Golasowice101
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1331
    2Trzebinia1324
    3Zarzecze1223
    4Jeleśnia1223
    5Korbielów1321
    6Pewel Śl.1220
    7Słotwina1319
    8Łękawica II1314
    9Bystra (k. Żywca)1313
    10Kocierz1310
    11Przyborów131