Maciej Imielski


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 19.06.1990
Obecny zespół: LKS Słowian Łodygowice
Bramki zdobyte w lidze: 9
Bramki ogółem: 9
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

14.08.2016 11:00KBBujaków-Łodygowice81'
04.09.2016 11:00KBJaworze II-Łodygowice54'
04.09.2016 11:00KBJaworze II-Łodygowice88'
10.09.2016 16:00KBŁodygowice-KozyK15'
10.09.2016 16:00KBŁodygowice-Kozy70'
10.09.2016 16:00KBŁodygowice-Kozy75'
10.09.2016 16:00KBŁodygowice-Kozy80'
18.09.2016 16:00KBZabrzeg-Łodygowice50'
29.04.2017 17:00KBKozy-Łodygowice11'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 902 min.
Czas gry ogółem: 902 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

14.08.2016 11:00KBBujaków-Łodygowice90 min.
20.08.2016 17:00KBŁodygowice-Ligota90 min.
27.08.2016 17:00KBHecznarowice-Łodygowice46 min.
04.09.2016 11:00KBJaworze II-Łodygowice90 min.
10.09.2016 16:00KBŁodygowice-Kozy90 min.
18.09.2016 16:00KBZabrzeg-Łodygowice90 min.
22.10.2016 15:00KBŁodygowice-Kalna 90 min.
05.11.2016 14:00KBŁodygowice-Grodziec90 min.
25.03.2017 15:00KBŁodygowice-Bujaków90 min.
08.04.2017 16:00KBŁodygowice-Hecznarowice46 min.
29.04.2017 17:00KBKozy-Łodygowice90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189