4 Liga Juniorów (Podokręg Bielsko) - sezon 2017/2018

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
19.08LKS Zapora Porąbka U19-:-LKS Zapora Porąbka U1917:00
19.08GLKS Sokół Buczkowice U19-:-LZS Beskid Godziszka U1917:00
2 kolejka
26.08LZS Beskid Godziszka U19-KS Bystra U1917:00
26.08LKS Zapora Porąbka U19-GLKS Sokół Buczkowice U1917:00
3 kolejka
02.09KS Bystra U19-LKS Zapora Porąbka U1916:30
w Wilkowicach
03.09KS Międzyrzecze U19-LKS Pionier Pisarzowice U1917:00
4 kolejka
09.09LZS Beskid Godziszka U19-GLKS Sokół Buczkowice U1917:00
09.09LKS Pionier Pisarzowice U19-LKS Zapora Porąbka U1917:00
5 kolejka
16.09GLKS Sokół Buczkowice U19-LKS Pionier Pisarzowice U1917:00
16.09GLKS Sokół Buczkowice U19-LKS Zapora Porąbka U1917:00
6 kolejka
23.09LKS Pionier Pisarzowice U19-KS Bystra U1917:00
24.09KS Międzyrzecze U19-LKS Zapora Porąbka U1917:00
7 kolejka
30.09GLKS Sokół Buczkowice U19-KS Międzyrzecze U1916:00
30.09LZS Beskid Godziszka U19-LKS Zapora Porąbka U1916:00
8 kolejka
07.10LKS Pionier Pisarzowice U19-GLKS Sokół Buczkowice U1916:00
07.10KS Międzyrzecze U19-KS Bystra U1916:00
07.10LKS Zapora Porąbka U19-GLKS Sokół Buczkowice U1916:00
9 kolejka
15.10KS Bystra U19-LKS Zapora Porąbka U1915:00
w Wilkowicach
10 kolejka
21.10LKS Pionier Pisarzowice U19-LZS Beskid Godziszka U1916:00
21.10GLKS Sokół Buczkowice U19-KS Bystra U1916:00
22.10KS Międzyrzecze U19-GLKS Sokół Buczkowice U1916:00
11 kolejka
28.10GLKS Sokół Buczkowice U19-LKS Zapora Porąbka U1915:00
28.10LKS Zapora Porąbka U19-LKS Pionier Pisarzowice U1915:00
12 kolejka
04.11GLKS Sokół Buczkowice U19-GLKS Sokół Buczkowice U1914:30
05.11KS Międzyrzecze U19-LZS Beskid Godziszka U1914:30
13 kolejka
11.11GLKS Sokół Buczkowice U19-KS Bystra U1914:00
11.11LZS Beskid Godziszka U19-LKS Zapora Porąbka U1914:00
11.11LKS Zapora Porąbka U19-KS Międzyrzecze U1914:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec26
2Wilcza26
3Goczałkowice24
4Ustroń23
5Skoczów23
6Radziechowy23
7Racibórz23
8Jasienica23
9Landek23
10Bytom23
11Wodzisław23
12Gaszowice22
13Tychy II21
14Bełk21
15TSP II21
16Lędziny20
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów13
2Kozy13
3Międzybrodzie13
4Rybarzowice13
5Wilamowice13
6Jaworze II13
7Ligota10
8Bujaków10
9Grodziec10
10Zabrzeg10
11Kalna 10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze13
2Górki W.13
3Iskrzyczyn13
4Pierściec11
5Wielkie II11
6Brzezówka00
7Nierodzim00
8Istebna00
9Rudnik10
10Golasowice10
11Hażlach10