3 Liga Juniorów (Podokręg Bielsko) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KS Spójnia Landek U19184768:201521
2LKS Czaniec U19184675:101512
3LKS Przełom Kaniów U19183354:361107
4LKS Mazańcowice U19183266:461026
5KS Bestwinka U19182652:43828
6LKS Ligota U19182632:38828
7KS Soła Kobiernice U19182042:446210
8LKS Zamek Grodziec U19181633:695112
9LKS Sokół Hecznarowice U19181532:755013
10GKS Czarni Jaworze U1918325:981017

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
03.09KS Spójnia Landek U198:1KS Soła Kobiernice U1911:00
03.09LKS Ligota U194:0LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
03.09LKS Mazańcowice U193:2LKS Przełom Kaniów U1912:00
03.09KS Bestwinka U191:3LKS Czaniec U1912:00
07.09LKS Zamek Grodziec U196:1GKS Czarni Jaworze U1916:30
2 kolejka
10.09GKS Czarni Jaworze U191:3LKS Czaniec U1912:00
10.09LKS Przełom Kaniów U195:1KS Bestwinka U1912:00
10.09KS Soła Kobiernice U190:2LKS Mazańcowice U1912:00
10.09LKS Sokół Hecznarowice U191:5KS Spójnia Landek U1912:00
11.09LKS Zamek Grodziec U191:1LKS Ligota U1912:00
3 kolejka
17.09KS Spójnia Landek U196:1LKS Zamek Grodziec U1911:00
17.09LKS Mazańcowice U196:2LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
17.09KS Bestwinka U192:2KS Soła Kobiernice U1912:00
17.09LKS Ligota U195:0GKS Czarni Jaworze U1916:00
18.09LKS Czaniec U196:0LKS Przełom Kaniów U1911:00
4 kolejka
24.09GKS Czarni Jaworze U192:0LKS Przełom Kaniów U1912:00
24.09KS Soła Kobiernice U190:4LKS Czaniec U1912:00
24.09LKS Sokół Hecznarowice U191:9KS Bestwinka U1912:00
24.09LKS Ligota U190:1KS Spójnia Landek U1916:00
25.09LKS Zamek Grodziec U193:2LKS Mazańcowice U1912:00
5 kolejka
01.10KS Spójnia Landek U198:1GKS Czarni Jaworze U1912:00
01.10LKS Mazańcowice U192:5LKS Ligota U1912:00
01.10KS Bestwinka U196:1LKS Zamek Grodziec U1912:00
01.10LKS Przełom Kaniów U193:0KS Soła Kobiernice U1912:00
02.10LKS Czaniec U193:1LKS Sokół Hecznarowice U1911:00
6 kolejka
08.10GKS Czarni Jaworze U190:3KS Soła Kobiernice U1912:00
08.10LKS Przełom Kaniów U197:1LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
08.10LKS Ligota U191:0KS Bestwinka U1916:00
09.10LKS Zamek Grodziec U190:3LKS Czaniec U1912:00
09.10KS Spójnia Landek U192:2LKS Mazańcowice U1912:00
7 kolejka
15.10LKS Mazańcowice U198:3GKS Czarni Jaworze U1912:00
15.10KS Bestwinka U192:3KS Spójnia Landek U1912:00
15.10KS Soła Kobiernice U192:1LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
16.10LKS Czaniec U194:0LKS Ligota U1911:00
19.11LKS Przełom Kaniów U197:3LKS Zamek Grodziec U1912:00
8 kolejka
22.10LKS Ligota U192:1LKS Przełom Kaniów U1916:00
23.10LKS Zamek Grodziec U192:0KS Soła Kobiernice U1912:00
05.11GKS Czarni Jaworze U193:6LKS Sokół Hecznarowice U1911:00
05.11KS Spójnia Landek U191:0LKS Czaniec U1912:00
05.11LKS Mazańcowice U193:3KS Bestwinka U1912:00
9 kolejka
29.10KS Bestwinka U193:0GKS Czarni Jaworze U1912:00
29.10LKS Przełom Kaniów U190:3KS Spójnia Landek U1912:00
29.10KS Soła Kobiernice U191:1LKS Ligota U1912:00
29.10LKS Sokół Hecznarowice U193:0LKS Zamek Grodziec U1912:00
30.10LKS Czaniec U196:2LKS Mazańcowice U1911:00
10 kolejka
08.04LKS Sokół Hecznarowice U191:0LKS Ligota U1912:00
08.04KS Soła Kobiernice U190:3KS Spójnia Landek U1912:00
08.04LKS Przełom Kaniów U194:3LKS Mazańcowice U1912:00
09.04LKS Czaniec U191:2KS Bestwinka U1912:00
09.04GKS Czarni Jaworze U190:2LKS Zamek Grodziec U1916:00
11 kolejka
02.05LKS Czaniec U196:1GKS Czarni Jaworze U1918:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
18.06KS Bestwinka U192:5LKS Przełom Kaniów U1912:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
18.06LKS Mazańcowice U194:3KS Soła Kobiernice U1912:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
18.06KS Spójnia Landek U196:0LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
18.06LKS Ligota U192:4LKS Zamek Grodziec U1916:00
12 kolejka
29.04KS Soła Kobiernice U193:0KS Bestwinka U1912:00
30.04GKS Czarni Jaworze U191:5LKS Ligota U1916:00
10.05LKS Zamek Grodziec U191:4KS Spójnia Landek U1916:30
10.05LKS Sokół Hecznarowice U191:2LKS Mazańcowice U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
14.06LKS Przełom Kaniów U191:3LKS Czaniec U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
13 kolejka
06.05LKS Przełom Kaniów U194:1GKS Czarni Jaworze U1912:00
06.05KS Bestwinka U199:2LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
06.05LKS Mazańcowice U196:2LKS Zamek Grodziec U1912:00
06.05KS Spójnia Landek U192:0LKS Ligota U1912:00
07.05LKS Czaniec U195:0KS Soła Kobiernice U1912:00
14 kolejka
13.05LKS Sokół Hecznarowice U190:5LKS Czaniec U1912:00
13.05KS Soła Kobiernice U192:3LKS Przełom Kaniów U1912:00
14.05LKS Zamek Grodziec U190:1KS Bestwinka U1912:00
14.05GKS Czarni Jaworze U193:7KS Spójnia Landek U1916:00
23.05LKS Ligota U194:2LKS Mazańcowice U1918:00
15 kolejka
20.05KS Soła Kobiernice U1914:0GKS Czarni Jaworze U1912:00
20.05LKS Sokół Hecznarowice U190:3LKS Przełom Kaniów U1912:00
20.05KS Bestwinka U193:0LKS Ligota U1912:00
20.05LKS Mazańcowice U196:0KS Spójnia Landek U1912:00
21.05LKS Czaniec U1910:0LKS Zamek Grodziec U1912:00
16 kolejka
27.05GKS Czarni Jaworze U192:8LKS Mazańcowice U1912:00
27.05LKS Sokół Hecznarowice U191:4KS Soła Kobiernice U1912:00
27.05LKS Ligota U190:11LKS Czaniec U1916:00
28.05KS Spójnia Landek U196:1KS Bestwinka U1912:00
28.05LKS Zamek Grodziec U191:5LKS Przełom Kaniów U1912:00
17 kolejka
03.06LKS Sokół Hecznarowice U195:4GKS Czarni Jaworze U1912:00
03.06KS Soła Kobiernice U196:3LKS Zamek Grodziec U1912:00
03.06LKS Przełom Kaniów U193:0LKS Ligota U1912:00
03.06KS Bestwinka U192:5LKS Mazańcowice U1912:00
04.06LKS Czaniec U190:0KS Spójnia Landek U1911:00
18 kolejka
10.06LKS Mazańcowice U190:2LKS Czaniec U1912:00
10.06KS Spójnia Landek U193:1LKS Przełom Kaniów U1912:00
10.06LKS Ligota U192:1KS Soła Kobiernice U1912:00
10.06LKS Zamek Grodziec U193:6LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
13.06GKS Czarni Jaworze U192:5KS Bestwinka U1918:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189