3 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KS Kuźnia Ustroń U192253107:331723
2WSS Wisła U192251102:181633
3RKS Cukrownik Chybie U19225083:241624
4LKS Beskid Brenna U19223458:7511110
5LKS Wisła Strumień U19223354:421039
6KP Trójwieś Istebna U19223258:3710210
7LKS Pogórze U19223248:5410210
8LKS Kończyce Małe U19222979:100859
9LKS Olza Pogwizdów U19222752:58769
10LKS Goleszów U19221957:736115
11LKS Strażak Pielgrzymowice U19221648:975116
12LKS 99 Pruchna U1922627:1622020

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
20.08WSS Wisła U190:0RKS Cukrownik Chybie U1912:00
20.08LKS Wisła Strumień U193:2LKS Olza Pogwizdów U1912:00
20.08LKS 99 Pruchna U191:15KS Kuźnia Ustroń U1912:00
20.08LKS Pogórze U19WOLKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
Na boisku 0:5, w drużynie goście wystąpił zawodnik pod obcym nazwiskiem.
20.08LKS Beskid Brenna U194:3LKS Kończyce Małe U1917:00
21.08KP Trójwieś Istebna U197:1LKS Goleszów U1912:00
2 kolejka
27.08LKS Kończyce Małe U191:1LKS Wisła Strumień U1912:00
27.08LKS Goleszów U190:4RKS Cukrownik Chybie U1912:00
27.08LKS Olza Pogwizdów U190:3WSS Wisła U1912:00
27.08LKS Strażak Pielgrzymowice U197:2LKS 99 Pruchna U1917:00
28.08KP Trójwieś Istebna U192:0LKS Pogórze U1912:00
28.08KS Kuźnia Ustroń U198:2LKS Beskid Brenna U1912:00
3 kolejka
03.09RKS Cukrownik Chybie U193:0LKS Olza Pogwizdów U1911:30
03.09WSS Wisła U1914:1LKS Kończyce Małe U1912:00
03.09LKS Wisła Strumień U191:3KS Kuźnia Ustroń U1912:00
03.09LKS Pogórze U195:2LKS Goleszów U1912:00
03.09LKS 99 Pruchna U190:11KP Trójwieś Istebna U1912:00
03.09LKS Beskid Brenna U193:1LKS Strażak Pielgrzymowice U1917:00
4 kolejka
10.09LKS Kończyce Małe U191:6RKS Cukrownik Chybie U1912:00
10.09LKS Goleszów U192:0LKS Olza Pogwizdów U1912:00
10.09LKS Pogórze U193:0LKS 99 Pruchna U1912:00
11.09KS Kuźnia Ustroń U192:2WSS Wisła U1912:00
11.09KP Trójwieś Istebna U198:2LKS Beskid Brenna U1912:00
11.09LKS Strażak Pielgrzymowice U192:3LKS Wisła Strumień U1916:00
5 kolejka
17.09WSS Wisła U196:2LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
17.09LKS Wisła Strumień U190:6KP Trójwieś Istebna U1912:00
17.09LKS 99 Pruchna U191:8LKS Goleszów U1912:00
17.09LKS Olza Pogwizdów U193:3LKS Kończyce Małe U1912:00
17.09LKS Beskid Brenna U194:1LKS Pogórze U1916:00
18.09RKS Cukrownik Chybie U192:1KS Kuźnia Ustroń U1916:00
6 kolejka
24.09LKS Pogórze U190:2LKS Wisła Strumień U1912:00
24.09LKS Goleszów U193:2LKS Kończyce Małe U1912:00
24.09LKS 99 Pruchna U192:3LKS Beskid Brenna U1912:00
25.09KP Trójwieś Istebna U191:0WSS Wisła U1912:00
25.09KS Kuźnia Ustroń U1910:2LKS Olza Pogwizdów U1912:00
25.09LKS Strażak Pielgrzymowice U196:3RKS Cukrownik Chybie U1916:00
7 kolejka
01.10LKS Kończyce Małe U194:4KS Kuźnia Ustroń U1912:00
01.10WSS Wisła U192:0LKS Pogórze U1912:00
01.10LKS Wisła Strumień U1910:1LKS 99 Pruchna U1912:00
01.10LKS Olza Pogwizdów U192:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1915:00
01.10LKS Beskid Brenna U195:1LKS Goleszów U1916:00
02.10RKS Cukrownik Chybie U190:1KP Trójwieś Istebna U1916:00
8 kolejka
08.10LKS Pogórze U191:3RKS Cukrownik Chybie U1912:00
08.10LKS 99 Pruchna U190:3WSS Wisła U1912:00
08.10LKS Strażak Pielgrzymowice U196:3LKS Kończyce Małe U1915:00
08.10LKS Beskid Brenna U192:1LKS Wisła Strumień U1915:00
09.10KP Trójwieś Istebna U193:3LKS Olza Pogwizdów U1912:00
04.11KS Kuźnia Ustroń U197:1LKS Goleszów U1916:00
9 kolejka
15.10LKS Olza Pogwizdów U196:1LKS Pogórze U1911:00
15.10RKS Cukrownik Chybie U193:0LKS 99 Pruchna U1911:30
15.10LKS Kończyce Małe U190:7KP Trójwieś Istebna U1912:00
15.10LKS Wisła Strumień U193:0LKS Goleszów U1912:00
15.10WSS Wisła U193:1LKS Beskid Brenna U1912:00
16.10KS Kuźnia Ustroń U196:3LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
10 kolejka
22.10LKS Goleszów U195:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
22.10LKS Wisła Strumień U192:2WSS Wisła U1912:00
22.10LKS 99 Pruchna U190:7LKS Olza Pogwizdów U1912:00
22.10LKS Pogórze U194:5LKS Kończyce Małe U1912:00
22.10LKS Beskid Brenna U192:1RKS Cukrownik Chybie U1915:00
23.10KP Trójwieś Istebna U194:0KS Kuźnia Ustroń U1912:00
11 kolejka
29.10RKS Cukrownik Chybie U191:1LKS Wisła Strumień U1911:30
29.10LKS Kończyce Małe U1910:0LKS 99 Pruchna U1912:00
29.10LKS Olza Pogwizdów U195:1LKS Beskid Brenna U1912:00
29.10WSS Wisła U195:0LKS Goleszów U1912:00
29.10LKS Strażak Pielgrzymowice U191:8KP Trójwieś Istebna U1915:00
30.10KS Kuźnia Ustroń U196:1LKS Pogórze U1912:00
12 kolejka
08.04LKS Goleszów U193:0KP Trójwieś Istebna U1912:00
Trójwieś Istebna wycofała się z rozgrywek przed rundą wiosenną
08.04LKS Kończyce Małe U196:2LKS Beskid Brenna U1912:00
08.04LKS Olza Pogwizdów U194:1LKS Wisła Strumień U1912:00
08.04LKS Strażak Pielgrzymowice U191:2LKS Pogórze U1916:00
09.04KS Kuźnia Ustroń U1910:0LKS 99 Pruchna U1912:00
09.04RKS Cukrownik Chybie U191:0WSS Wisła U1916:00
13 kolejka
18.04WSS Wisła U196:1LKS Olza Pogwizdów U1916:00
18.04RKS Cukrownik Chybie U196:3LKS Goleszów U1916:00
18.04LKS Wisła Strumień U192:3LKS Kończyce Małe U1916:00
18.04LKS Beskid Brenna U190:7KS Kuźnia Ustroń U1916:00
18.04LKS 99 Pruchna U1912:3LKS Strażak Pielgrzymowice U1916:00
18.04LKS Pogórze U19WOKP Trójwieś Istebna U1916:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
14 kolejka
22.04LKS Kończyce Małe U190:13WSS Wisła U1912:00
23.04KP Trójwieś Istebna U19WOLKS 99 Pruchna U1912:00
Trójwieś Istebna wycofała się z rozgrywek przed rundą wiosenną
23.04KS Kuźnia Ustroń U194:1LKS Wisła Strumień U1912:00
03.05LKS Olza Pogwizdów U190:4RKS Cukrownik Chybie U1914:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
09.05LKS Strażak Pielgrzymowice U192:4LKS Beskid Brenna U1917:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
09.05LKS Goleszów U191:2LKS Pogórze U1917:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
15 kolejka
29.04LKS Beskid Brenna U19WOKP Trójwieś Istebna U1910:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
30.04WSS Wisła U191:2KS Kuźnia Ustroń U1912:00
w Usroniu, na szucznej nawierzchni, KS Kuźnia gospodarzem
16.05RKS Cukrownik Chybie U196:1LKS Kończyce Małe U1917:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
16.05LKS Wisła Strumień U194:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
16.05LKS 99 Pruchna U191:4LKS Pogórze U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
16.05LKS Olza Pogwizdów U191:1LKS Goleszów U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
16 kolejka
06.05KP Trójwieś Istebna U190:3LKS Wisła Strumień U1910:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
06.05LKS Kończyce Małe U195:5LKS Olza Pogwizdów U1912:00
06.05LKS Goleszów U1913:0LKS 99 Pruchna U1912:00
06.05LKS Pogórze U192:2LKS Beskid Brenna U1912:00
06.05LKS Strażak Pielgrzymowice U190:13WSS Wisła U1917:00
07.05KS Kuźnia Ustroń U195:2RKS Cukrownik Chybie U1912:00
17 kolejka
13.05LKS Kończyce Małe U197:6LKS Goleszów U1912:00
13.05WSS Wisła U193:0KP Trójwieś Istebna U1912:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
13.05LKS Wisła Strumień U191:3LKS Pogórze U1912:00
13.05LKS Olza Pogwizdów U190:2KS Kuźnia Ustroń U1913:30
Spotkanie zakończone w 3 minucie z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy.
13.05LKS Beskid Brenna U1910:0LKS 99 Pruchna U1917:00
14.05RKS Cukrownik Chybie U194:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1917:00
18 kolejka
20.05KP Trójwieś Istebna U19WORKS Cukrownik Chybie U1910:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
20.05LKS Goleszów U192:3LKS Beskid Brenna U1912:00
20.05LKS 99 Pruchna U190:6LKS Wisła Strumień U1912:00
20.05LKS Pogórze U191:7WSS Wisła U1912:00
20.05LKS Strażak Pielgrzymowice U192:2LKS Olza Pogwizdów U1917:00
21.05KS Kuźnia Ustroń U193:0LKS Kończyce Małe U1912:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach.
19 kolejka
27.05LKS Wisła Strumień U194:2LKS Beskid Brenna U1912:00
27.05WSS Wisła U198:0LKS 99 Pruchna U1912:00
27.05LKS Olza Pogwizdów U19WOKP Trójwieś Istebna U1912:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
27.05LKS Kończyce Małe U197:6LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
27.05LKS Goleszów U192:4KS Kuźnia Ustroń U1912:00
28.05RKS Cukrownik Chybie U195:1LKS Pogórze U1917:00
20 kolejka
03.06KP Trójwieś Istebna U19WOLKS Kończyce Małe U1910:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
03.06LKS Goleszów U191:4LKS Wisła Strumień U1912:00
03.06LKS 99 Pruchna U191:15RKS Cukrownik Chybie U1912:00
03.06LKS Pogórze U195:1LKS Olza Pogwizdów U1912:00
03.06LKS Beskid Brenna U191:3WSS Wisła U1917:00
03.06LKS Strażak Pielgrzymowice U191:5KS Kuźnia Ustroń U1917:00
21 kolejka
10.06LKS Kończyce Małe U193:3LKS Pogórze U1912:00
10.06LKS Olza Pogwizdów U192:1LKS 99 Pruchna U1912:00
10.06RKS Cukrownik Chybie U199:0LKS Beskid Brenna U1912:00
10.06WSS Wisła U193:1LKS Wisła Strumień U1912:00
10.06LKS Strażak Pielgrzymowice U192:0LKS Goleszów U1912:00
10.06KS Kuźnia Ustroń U19WOKP Trójwieś Istebna U1912:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
22 kolejka
07.06LKS Beskid Brenna U192:6LKS Olza Pogwizdów U1918:00
17.06LKS Goleszów U192:5WSS Wisła U1912:00
17.06LKS Wisła Strumień U190:2RKS Cukrownik Chybie U1912:00
17.06LKS 99 Pruchna U192:11LKS Kończyce Małe U1912:00
17.06LKS Pogórze U193:0KS Kuźnia Ustroń U1912:00
17.06KP Trójwieś Istebna U190:3LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189