2 Liga juniorów (Beskidzki OZPN) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1TS Podbeskidzie II U192663148:252033
2KP Beskid Skoczów U19265871:231772
3LKS Zapora Wapienica U19265288:391646
4LKS Pasjonat Dankowice U19265081:401556
5LKS Drzewiarz Jasienica U19264978:481547
6BKS Stal Bielsko-Biała U19264867:531538
7TS 1909 Piast Cieszyn U19264779:531457
8GLKS Wilkowice U19264068:6012410
9LKS Błyskawica Drogomyśl U19263358:8310313
10TS Koszarawa Żywiec U19263061:929314
11LKS Bestwina U19262853:658414
12LKS Leśna U19261341:1274121
13LKS Soła Rajcza U19261130:1163221
14LKS Zapora Porąbka U192605:1040026

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
13.08LKS Soła Rajcza U190:14TS Podbeskidzie II U1912:00
15.08LKS Bestwina U192:4LKS Drzewiarz Jasienica U1917:00
24.08TS 1909 Piast Cieszyn U190:0KP Beskid Skoczów U1917:30
31.08LKS Zapora Porąbka U190:4BKS Stal Bielsko-Biała U1917:00
31.08LKS Błyskawica Drogomyśl U199:4LKS Leśna U1917:00
07.09LKS Pasjonat Dankowice U192:2LKS Zapora Wapienica U1917:00
07.09GLKS Wilkowice U190:3TS Koszarawa Żywiec U1917:00
2 kolejka
20.08TS Podbeskidzie II U1911:0LKS Zapora Porąbka U1911:30
20.08LKS Drzewiarz Jasienica U191:1KP Beskid Skoczów U1912:00
20.08TS Koszarawa Żywiec U191:1LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
21.08LKS Bestwina U198:0LKS Soła Rajcza U1911:00
30.08LKS Zapora Wapienica U192:3GLKS Wilkowice U1917:00
14.09LKS Pasjonat Dankowice U199:1BKS Stal Bielsko-Biała U1917:00
22.09LKS Leśna U190:5TS 1909 Piast Cieszyn U1916:30
3 kolejka
27.08TS 1909 Piast Cieszyn U195:1TS Koszarawa Żywiec U1910:00
27.08LKS Soła Rajcza U193:5LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
27.08LKS Zapora Porąbka U190:2LKS Bestwina U1912:00
27.08LKS Pasjonat Dankowice U191:6TS Podbeskidzie II U1912:00
27.08KP Beskid Skoczów U195:1LKS Leśna U1912:00
28.08GLKS Wilkowice U193:3BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
28.08LKS Błyskawica Drogomyśl U192:2LKS Zapora Wapienica U1912:00
4 kolejka
03.09TS Koszarawa Żywiec U191:4KP Beskid Skoczów U1910:00
03.09TS Podbeskidzie II U196:0GLKS Wilkowice U1910:00
03.09BKS Stal Bielsko-Biała U193:2LKS Błyskawica Drogomyśl U1911:30
03.09LKS Zapora Wapienica U197:1TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
03.09LKS Soła Rajcza U192:0LKS Zapora Porąbka U1912:00
04.09LKS Bestwina U190:0LKS Pasjonat Dankowice U1911:00
04.09LKS Drzewiarz Jasienica U191:0LKS Leśna U1912:00
5 kolejka
10.09LKS Zapora Porąbka U190:7LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
10.09LKS Pasjonat Dankowice U1911:3LKS Soła Rajcza U1912:00
11.09LKS Leśna U191:3TS Koszarawa Żywiec U1911:00
11.09GLKS Wilkowice U190:1LKS Bestwina U1912:00
11.09KP Beskid Skoczów U190:0LKS Zapora Wapienica U1912:00
11.09LKS Błyskawica Drogomyśl U191:8TS Podbeskidzie II U1912:00
28.09TS 1909 Piast Cieszyn U193:4BKS Stal Bielsko-Biała U1916:30
6 kolejka
17.09TS Podbeskidzie II U197:1TS 1909 Piast Cieszyn U1910:00
17.09LKS Zapora Wapienica U195:2LKS Leśna U1912:00
17.09BKS Stal Bielsko-Biała U191:0KP Beskid Skoczów U1912:00
17.09LKS Soła Rajcza U191:1GLKS Wilkowice U1912:00
17.09LKS Zapora Porąbka U190:6LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
18.09LKS Bestwina U194:2LKS Błyskawica Drogomyśl U1911:00
18.09LKS Drzewiarz Jasienica U191:0TS Koszarawa Żywiec U1912:00
7 kolejka
21.09LKS Pasjonat Dankowice U195:3LKS Drzewiarz Jasienica U1917:00
24.09TS 1909 Piast Cieszyn U192:1LKS Bestwina U1910:00
24.09LKS Leśna U195:1BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
24.09TS Koszarawa Żywiec U191:5LKS Zapora Wapienica U1912:00
25.09KP Beskid Skoczów U190:0TS Podbeskidzie II U1912:00
25.09LKS Błyskawica Drogomyśl U194:2LKS Soła Rajcza U1912:00
12.10GLKS Wilkowice U193:0LKS Zapora Porąbka U1912:00
8 kolejka
01.10TS Podbeskidzie II U1916:0LKS Leśna U1911:30
01.10LKS Zapora Porąbka U191:6LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
01.10LKS Pasjonat Dankowice U194:1GLKS Wilkowice U1912:00
02.10LKS Bestwina U191:5KP Beskid Skoczów U1911:00
02.10LKS Drzewiarz Jasienica U191:0LKS Zapora Wapienica U1912:00
02.10TS Koszarawa Żywiec U192:4BKS Stal Bielsko-Biała U1915:00
12.10LKS Soła Rajcza U191:8TS 1909 Piast Cieszyn U1916:00
9 kolejka
08.10TS 1909 Piast Cieszyn U193:0LKS Zapora Porąbka U1910:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach
08.10KP Beskid Skoczów U198:2LKS Soła Rajcza U1910:00
08.10LKS Leśna U192:7LKS Bestwina U1911:30
08.10TS Koszarawa Żywiec U191:3TS Podbeskidzie II U1912:00
08.10BKS Stal Bielsko-Biała U191:1LKS Zapora Wapienica U1912:00
09.10GLKS Wilkowice U193:5LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
09.10LKS Błyskawica Drogomyśl U190:2LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
10 kolejka
14.10LKS Zapora Wapienica U196:4TS Podbeskidzie II U1914:30
15.10LKS Zapora Porąbka U191:4KP Beskid Skoczów U1911:00
15.10LKS Pasjonat Dankowice U191:4TS 1909 Piast Cieszyn U1911:30
15.10LKS Soła Rajcza U195:2LKS Leśna U1912:00
16.10LKS Bestwina U192:2TS Koszarawa Żywiec U1911:00
16.10LKS Drzewiarz Jasienica U194:0BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
16.10LKS Błyskawica Drogomyśl U193:0GLKS Wilkowice U1912:00
11 kolejka
22.10TS 1909 Piast Cieszyn U1911:2GLKS Wilkowice U1910:00
22.10LKS Leśna U196:1LKS Zapora Porąbka U1911:30
22.10TS Koszarawa Żywiec U197:1LKS Soła Rajcza U1912:00
22.10BKS Stal Bielsko-Biała U193:1TS Podbeskidzie II U1912:00
23.10KP Beskid Skoczów U191:1LKS Pasjonat Dankowice U1911:00
23.10LKS Zapora Wapienica U194:0LKS Bestwina U1913:00
11.11LKS Błyskawica Drogomyśl U193:2LKS Drzewiarz Jasienica U1913:00
12 kolejka
29.10LKS Soła Rajcza U192:4LKS Zapora Wapienica U1912:00
29.10LKS Pasjonat Dankowice U193:2LKS Leśna U1912:00
30.10LKS Bestwina U193:5BKS Stal Bielsko-Biała U1911:00
30.10LKS Drzewiarz Jasienica U191:2TS Podbeskidzie II U1912:00
30.10GLKS Wilkowice U190:5KP Beskid Skoczów U1912:00
30.10LKS Błyskawica Drogomyśl U191:3TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
11.11LKS Zapora Porąbka U192:8TS Koszarawa Żywiec U1912:00
13 kolejka
05.11TS 1909 Piast Cieszyn U191:1LKS Drzewiarz Jasienica U1910:00
05.11LKS Leśna U193:3GLKS Wilkowice U1911:30
05.11TS Podbeskidzie II U197:0LKS Bestwina U1911:30
05.11TS Koszarawa Żywiec U191:5LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
05.11LKS Zapora Porąbka U190:3LKS Zapora Wapienica U1912:00
Drużyna gospodarzy nie stawiła się na zawodach
05.11BKS Stal Bielsko-Biała U197:0LKS Soła Rajcza U1912:00
06.11KP Beskid Skoczów U196:2LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
14 kolejka
25.03TS Podbeskidzie II U195:0LKS Soła Rajcza U1911:30
25.03BKS Stal Bielsko-Biała U19WOLKS Zapora Porąbka U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek.
25.03TS Koszarawa Żywiec U193:3GLKS Wilkowice U1912:00
25.03LKS Leśna U190:2LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
26.03KP Beskid Skoczów U190:0TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
11.04LKS Pasjonat Dankowice U191:2LKS Zapora Wapienica U1917:30
12.04LKS Drzewiarz Jasienica U193:0LKS Bestwina U1917:00
15 kolejka
01.04KP Beskid Skoczów U192:2LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
01.04TS 1909 Piast Cieszyn U197:2LKS Leśna U1912:00
01.04BKS Stal Bielsko-Biała U191:5LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
01.04LKS Zapora Porąbka U19WOTS Podbeskidzie II U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek.
01.04LKS Soła Rajcza U192:3LKS Bestwina U1912:00
02.04LKS Błyskawica Drogomyśl U192:4TS Koszarawa Żywiec U1912:00
02.04GLKS Wilkowice U194:1LKS Zapora Wapienica U1912:00
16 kolejka
08.04LKS Bestwina U19WOLKS Zapora Porąbka U1910:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
08.04TS Podbeskidzie II U193:0LKS Pasjonat Dankowice U1911:30
08.04BKS Stal Bielsko-Biała U194:3GLKS Wilkowice U1912:00
08.04LKS Zapora Wapienica U198:0LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
08.04TS Koszarawa Żywiec U193:8TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
09.04LKS Drzewiarz Jasienica U194:1LKS Soła Rajcza U1912:00
25.04LKS Leśna U190:1KP Beskid Skoczów U1917:00
17 kolejka
13.04KP Beskid Skoczów U197:1TS Koszarawa Żywiec U1912:00
15.04LKS Zapora Porąbka U19WOLKS Soła Rajcza U1910:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
17.04LKS Leśna U192:6LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
17.04TS 1909 Piast Cieszyn U192:1LKS Zapora Wapienica U1912:00
17.04LKS Błyskawica Drogomyśl U191:0BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
17.04LKS Pasjonat Dankowice U193:0LKS Bestwina U1912:00
10.05GLKS Wilkowice U192:0TS Podbeskidzie II U1917:00
18 kolejka
22.04LKS Soła Rajcza U19WOLKS Pasjonat Dankowice U1912:00
Drużyna Soły Rajcza wycofała się z rozgrywek
23.04LKS Drzewiarz Jasienica U19WOLKS Zapora Porąbka U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
16.05LKS Bestwina U191:3GLKS Wilkowice U1917:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
16.05TS Podbeskidzie II U195:1LKS Błyskawica Drogomyśl U1917:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
16.05TS Koszarawa Żywiec U196:0LKS Leśna U1917:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
16.05LKS Zapora Wapienica U192:3KP Beskid Skoczów U1918:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
31.05BKS Stal Bielsko-Biała U194:0TS 1909 Piast Cieszyn U1918:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
19 kolejka
29.04LKS Pasjonat Dankowice U19WOLKS Zapora Porąbka U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
01.05GLKS Wilkowice U193:1LKS Soła Rajcza U1911:00
09.05LKS Leśna U191:8LKS Zapora Wapienica U1917:00
09.05LKS Błyskawica Drogomyśl U195:1LKS Bestwina U1917:30
09.05KP Beskid Skoczów U192:1BKS Stal Bielsko-Biała U1918:00
10.05TS Koszarawa Żywiec U191:5LKS Drzewiarz Jasienica U1917:30
18.05TS 1909 Piast Cieszyn U192:2TS Podbeskidzie II U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
20 kolejka
03.05LKS Zapora Porąbka U19WOGLKS Wilkowice U1910:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
03.05LKS Drzewiarz Jasienica U190:0LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
03.05LKS Soła Rajcza U191:1LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
03.05LKS Bestwina U191:2TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
03.05TS Podbeskidzie II U196:0KP Beskid Skoczów U1912:00
03.05BKS Stal Bielsko-Biała U194:2LKS Leśna U1912:00
03.05LKS Zapora Wapienica U197:1TS Koszarawa Żywiec U1912:00
21 kolejka
06.05LKS Błyskawica Drogomyśl U19WOLKS Zapora Porąbka U1910:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
06.05LKS Zapora Wapienica U194:0LKS Drzewiarz Jasienica U1911:00
06.05BKS Stal Bielsko-Biała U194:0TS Koszarawa Żywiec U1912:00
06.05LKS Leśna U190:6TS Podbeskidzie II U1912:00
06.05TS 1909 Piast Cieszyn U19WOLKS Soła Rajcza U1912:00
Drużyna Soły Rajcza wycofała się z braku zawodników
07.05KP Beskid Skoczów U193:0LKS Bestwina U1910:00
07.05GLKS Wilkowice U195:1LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
22 kolejka
13.05TS Podbeskidzie II U1916:0TS Koszarawa Żywiec U1910:00
13.05LKS Pasjonat Dankowice U197:1LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
13.05LKS Zapora Porąbka U19WOTS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
13.05LKS Soła Rajcza U19WOKP Beskid Skoczów U1912:00
Drużyna Soły Rajcza wycofała się z rozgrywek
13.05LKS Zapora Wapienica U193:2BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
14.05LKS Bestwina U195:0LKS Leśna U1911:00
14.05LKS Drzewiarz Jasienica U190:3GLKS Wilkowice U1912:00
23 kolejka
17.05BKS Stal Bielsko-Biała U193:1LKS Drzewiarz Jasienica U1916:30
20.05LKS Leśna U19WOLKS Soła Rajcza U1910:00
Drużyna Soły Rajcza wycofała się z rozgrywek
20.05KP Beskid Skoczów U19WOLKS Zapora Porąbka U1910:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
20.05TS Podbeskidzie II U195:2LKS Zapora Wapienica U1911:30
20.05TS Koszarawa Żywiec U194:3LKS Bestwina U1912:00
20.05TS 1909 Piast Cieszyn U192:2LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
21.05GLKS Wilkowice U193:0LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
24 kolejka
23.05LKS Pasjonat Dankowice U190:1KP Beskid Skoczów U1917:00
24.05GLKS Wilkowice U192:1TS 1909 Piast Cieszyn U1917:00
24.05LKS Zapora Porąbka U19WOLKS Leśna U1917:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
24.05LKS Soła Rajcza U19WOTS Koszarawa Żywiec U1917:00
Drużyna Soły Rajcza wycofała się z rozgrywek
24.05LKS Bestwina U191:3LKS Zapora Wapienica U1917:00
24.05TS Podbeskidzie II U192:0BKS Stal Bielsko-Biała U1917:00
30.05LKS Drzewiarz Jasienica U199:4LKS Błyskawica Drogomyśl U1918:00
25 kolejka
26.05TS 1909 Piast Cieszyn U191:2LKS Błyskawica Drogomyśl U1917:30
27.05TS Podbeskidzie II U197:1LKS Drzewiarz Jasienica U1910:00
27.05LKS Zapora Wapienica U19WOLKS Soła Rajcza U1910:00
Drużyna Soły Rajcza wycofała się z rozgrywek
27.05BKS Stal Bielsko-Biała U191:1LKS Bestwina U1912:00
27.05TS Koszarawa Żywiec U19WOLKS Zapora Porąbka U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
27.05LKS Leśna U190:3LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
27.05KP Beskid Skoczów U191:0GLKS Wilkowice U1912:00
26 kolejka
31.05LKS Pasjonat Dankowice U193:1TS Koszarawa Żywiec U1917:30
03.06LKS Zapora Wapienica U19WOLKS Zapora Porąbka U1910:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
03.06LKS Soła Rajcza U19WOBKS Stal Bielsko-Biała U1910:00
Drużyna Soły Rajcza wycofała się z rozgrywek
03.06LKS Drzewiarz Jasienica U198:1TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
03.06LKS Błyskawica Drogomyśl U190:6KP Beskid Skoczów U1912:00
03.06GLKS Wilkowice U1915:0LKS Leśna U1912:00
03.06LKS Bestwina U193:3TS Podbeskidzie II U1912:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189