1L Playarena BB (Amatorzy) - sezon 2017/2018

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Wilki Południa1316:0100
2Banda Świrów1310:1100
3Centrum Old137:2100
4Black Game Team136:2100
5BeskidzkaPilka.pl102:6001
6Bielska102:7001
7Young Power101:10001
8Wpn Squad100:16001

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
18.08Centrum Old7:2Bielska19:00
19.08Wpn Squad0:16Wilki Południa19:00
Orlik Słowackiego 27B
19.08Young Power1:10Banda Świrów20:00
Orlik Słowackiego 27B
20.08Sturm Cygański Las-:-Malbec15:00
Przełożony na inny termin
20.08MegaSport-:-Lej mi Pół16:00
20.08Leśny Klub Sportowy-:-FC Tury17:00
20.08FC Wapienica-:-Czechowice Team18:00
20.08Wizjanet Team-:-Pokemony19:00
20.08FC Olewers-:-Body-Maxx.pl20:00
22.08BeskidzkaPilka.pl2:6Black Game Team20:00
w Mazańcowicach
2 kolejka
25.08Centrum Old-Body-Maxx.pl19:00
26.08FC Wapienica-Lej mi Pół17:00
26.08MegaSport-Pokemony18:00
26.08FC Olewers-FC Tury19:00
26.08Wpn Squad-Banda Świrów20:00
27.08Leśny Klub Sportowy-Malbec16:00
27.08Sturm Cygański Las-Wilki Południa17:00
27.08Bielska-Black Game Team18:00
27.08Wizjanet Team-Young Power19:00
29.08BeskidzkaPilka.pl-Czechowice Team20:00
w Mazańcowicach
3 kolejka
02.09Lej mi Pół-FC Olewers17:00
02.09Wilki Południa-MegaSport18:00
02.09Pokemony-Leśny Klub Sportowy19:00
02.09Malbec-FC Wapienica20:00
03.09Body-Maxx.pl-Bielska16:00
03.09Young Power-Sturm Cygański Las17:00
03.09Banda Świrów-Black Game Team18:00
03.09Czechowice Team-Centrum Old19:00
03.09Wpn Squad-Wizjanet Team20:00
05.09FC Tury-BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
19 kolejka
23.12Malbec-MegaSport16:00
23.12Pokemony-Sturm Cygański Las17:00
23.12FC Tury-FC Wapienica18:00
23.12Wpn Squad-Young Power18:00
23.12Black Game Team-Centrum Old19:00
23.12Czechowice Team-FC Olewers19:00
23.12Wilki Południa-Wizjanet Team19:00
23.12Banda Świrów-Bielska20:00
23.12Lej mi Pół-Leśny Klub Sportowy20:00
23.12Body-Maxx.pl-BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec26
2Wilcza26
3Goczałkowice24
4Ustroń23
5Skoczów23
6Radziechowy23
7Racibórz23
8Jasienica23
9Landek23
10Bytom23
11Wodzisław23
12Gaszowice22
13Tychy II21
14Bełk21
15TSP II21
16Lędziny20
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów13
2Kozy13
3Międzybrodzie13
4Rybarzowice13
5Wilamowice13
6Jaworze II13
7Ligota10
8Bujaków10
9Grodziec10
10Zabrzeg10
11Kalna 10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze13
2Górki W.13
3Iskrzyczyn13
4Pierściec11
5Wielkie II11
6Brzezówka00
7Nierodzim00
8Istebna00
9Rudnik10
10Golasowice10
11Hażlach10