Klasa B (Podokręg Żywiec) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1TS Metal Węgierska Górka154055:121311
2LKS Koszarawa Babia Góra153539:161122
3LKS Pewel Mała152735:31906
4LKS Juszczyna152340:35726
5LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze152241:31645
6LKS Grapa Trzebinia152242:39717
7LKS Korbielów151839:40537
8LKS Sokół Słotwina151124:523210
9LKS Beskid Kocierz15921:562310
10LKS Magura Bystra15835:592211

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
20.08LKS Magura Bystra3:5
(0:0)
LKS Grapa Trzebinia16:00
21.08LKS Beskid Kocierz1:2
(0:2)
LKS Pewel Mała11:00
w Łękawicy
21.08LKS Koszarawa Babia Góra2:1
(1:1)
LKS Juszczyna15:00
21.08LKS Korbielów4:1
(4:0)
LKS Sokół Słotwina16:00
w Jeleśni
29.10LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze1:2
(1:2)
TS Metal Węgierska Górka15:00
2 kolejka
28.08LKS Grapa Trzebinia1:4
(0:2)
TS Metal Węgierska Górka11:00
w Świnnej
28.08LKS Beskid Kocierz1:9
(1:3)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze11:00
w Łękawicy
28.08LKS Sokół Słotwina0:2
(0:2)
LKS Koszarawa Babia Góra15:00
28.08LKS Pewel Mała0:4
(0:1)
LKS Juszczyna16:00
w Świnnej
29.10LKS Magura Bystra4:6
(1:3)
LKS Korbielów15:00
3 kolejka
03.09LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze3:3
(0:0)
LKS Korbielów16:00
04.09TS Metal Węgierska Górka0:0
(0:0)
LKS Beskid Kocierz11:00
04.09LKS Juszczyna4:2
(2:1)
LKS Magura Bystra14:00
w Wieprzu
04.09LKS Koszarawa Babia Góra4:2
(2:0)
LKS Grapa Trzebinia15:00
04.09LKS Sokół Słotwina0:4
(0:1)
LKS Pewel Mała15:00
4 kolejka
11.09LKS Beskid Kocierz2:2
(1:1)
LKS Grapa Trzebinia11:00
w Łękawicy
11.09LKS Juszczyna1:5
(1:3)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze11:00
w Wieprzu
11.09LKS Pewel Mała2:0
(0:0)
LKS Koszarawa Babia Góra16:00
w Świnnej
11.09LKS Korbielów1:2
(1:2)
TS Metal Węgierska Górka16:00
w Jeleśni
06.11LKS Magura Bystra4:1
(3:1)
LKS Sokół Słotwina13:00
5 kolejka
17.09LKS Korbielów8:2
(3:1)
LKS Beskid Kocierz16:00
w Jeleśni
17.09LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze7:2
(3:0)
LKS Pewel Mała16:00
18.09TS Metal Węgierska Górka11:1
(6:1)
LKS Sokół Słotwina11:00
18.09LKS Koszarawa Babia Góra4:1
(1:1)
LKS Magura Bystra15:00
30.10LKS Juszczyna5:2
(1:2)
LKS Grapa Trzebinia14:00
6 kolejka
24.09LKS Magura Bystra3:6
(1:2)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze16:00
24.09LKS Grapa Trzebinia6:2
(3:2)
LKS Sokół Słotwina16:00
w Świnnej
25.09LKS Beskid Kocierz4:2
(1:0)
LKS Juszczyna11:00
w Łękawicy
25.09LKS Korbielów2:3
(2:0)
LKS Koszarawa Babia Góra14:00
w Jeleśni
25.09LKS Pewel Mała1:2
(1:1)
TS Metal Węgierska Górka16:00
w Świnnej
7 kolejka
01.10LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze1:1
(0:0)
LKS Koszarawa Babia Góra16:00
01.10LKS Grapa Trzebinia3:0
(1:0)
LKS Pewel Mała16:00
w Świnnej
02.10TS Metal Węgierska Górka5:1
(2:1)
LKS Magura Bystra11:00
02.10LKS Juszczyna3:5
(2:2)
LKS Korbielów14:00
w Wieprzu
02.10LKS Sokół Słotwina5:2
(2:2)
LKS Beskid Kocierz15:00
8 kolejka
08.10LKS Korbielów1:3
(0:1)
LKS Pewel Mała16:00
w Jeleśni
08.10LKS Magura Bystra1:2
(1:1)
LKS Beskid Kocierz16:00
09.10LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze4:1
(2:0)
LKS Grapa Trzebinia11:00
09.10LKS Juszczyna2:2
(2:1)
LKS Sokół Słotwina14:00
09.10LKS Koszarawa Babia Góra1:2
(0:1)
TS Metal Węgierska Górka15:00
9 kolejka
15.10LKS Grapa Trzebinia5:0
(1:0)
LKS Korbielów15:00
w Świnnej
16.10TS Metal Węgierska Górka3:0
(3:0)
LKS Juszczyna11:00
Spotkanie zakończone w 17 minucie z powodu zdekompletowania zespołu gości.
16.10LKS Koszarawa Babia Góra7:1
(3:0)
LKS Beskid Kocierz15:00
16.10LKS Pewel Mała5:2
(2:1)
LKS Magura Bystra15:00
w Świnnej
16.10LKS Sokół Słotwina1:1
(0:1)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze15:00
10 kolejka
08.04LKS Grapa Trzebinia3:1
(0:1)
LKS Magura Bystra16:00
w Pewli Małej
09.04TS Metal Węgierska Górka2:0
(1:0)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze11:00
09.04LKS Juszczyna2:2
(1:1)
LKS Koszarawa Babia Góra14:00
w Wieprzu
09.04LKS Sokół Słotwina2:0
(0:0)
LKS Korbielów15:00
09.04LKS Pewel Mała3:0
(1:0)
LKS Beskid Kocierz15:00
11 kolejka
15.04LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze1:0
(1:0)
LKS Beskid Kocierz15:00
15.04TS Metal Węgierska Górka3:1
(1:1)
LKS Grapa Trzebinia16:00
17.04LKS Koszarawa Babia Góra2:0
(1:0)
LKS Sokół Słotwina11:00
17.04LKS Juszczyna1:2
(0:2)
LKS Pewel Mała14:00
w Wieprzu
17.04LKS Korbielów1:1
(0:0)
LKS Magura Bystra16:00
w Jeleśni
12 kolejka
10.06LKS Grapa Trzebinia-LKS Koszarawa Babia Góra11:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
10.06LKS Beskid Kocierz-TS Metal Węgierska Górka14:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
10.06LKS Pewel Mała-LKS Sokół Słotwina15:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
10.06LKS Magura Bystra-LKS Juszczyna16:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
10.06LKS Korbielów-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze16:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
13 kolejka
15.06LKS Koszarawa Babia Góra-LKS Pewel Mała16:00
W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
15.06LKS Grapa Trzebinia-LKS Beskid Kocierz16:00
w Świnnej, W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
15.06LKS Sokół Słotwina-LKS Magura Bystra16:00
W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
15.06TS Metal Węgierska Górka-LKS Korbielów16:00
W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
15.06LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Juszczyna16:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
14 kolejka
06.05LKS Magura Bystra2:3
(1:3)
LKS Koszarawa Babia Góra16:00
06.05LKS Grapa Trzebinia1:3
(0:2)
LKS Juszczyna16:00
w Świnnej
07.05LKS Beskid Kocierz3:3
(1:1)
LKS Korbielów14:00
w Łękawicy
07.05LKS Pewel Mała3:0
(1:0)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze15:00
07.05LKS Sokół Słotwina0:5
(0:4)
TS Metal Węgierska Górka15:00
15 kolejka
13.05LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze3:3
(2:1)
LKS Magura Bystra15:00
14.05TS Metal Węgierska Górka4:1
(0:1)
LKS Pewel Mała11:00
14.05LKS Juszczyna4:1
(2:0)
LKS Beskid Kocierz14:00
w Wieprzu
14.05LKS Koszarawa Babia Góra2:0
(0:0)
LKS Korbielów15:00
14.05LKS Sokół Słotwina3:4
(1:0)
LKS Grapa Trzebinia15:00
16 kolejka
20.05LKS Magura Bystra2:10
(2:1)
TS Metal Węgierska Górka16:00
20.05LKS Korbielów2:4
(1:3)
LKS Juszczyna17:00
w Jeleśni
20.05LKS Beskid Kocierz1:4
(1:2)
LKS Sokół Słotwina17:30
w Łękawicy
21.05LKS Koszarawa Babia Góra5:0
(2:0)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze15:00
21.05LKS Pewel Mała5:3
(3:3)
LKS Grapa Trzebinia15:00
w Świnnej
17 kolejka
27.05LKS Grapa TrzebiniaWOLKS Jezioro Żywieckie Zarzecze16:00
w Świnnej, drużyna gości z powodu awarii autokaru nie stawiła się na zawodach
27.05LKS Sokół Słotwina2:4
(2:1)
LKS Juszczyna17:00
28.05TS Metal Węgierska Górka0:1
(0:1)
LKS Koszarawa Babia Góra11:00
28.05LKS Beskid Kocierz1:5
(0:2)
LKS Magura Bystra14:00
w Łękawicy
28.05LKS Pewel Mała2:3
(0:1)
LKS Korbielów15:00
18 kolejka
03.06LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Sokół Słotwina15:00
03.06LKS Magura Bystra-LKS Pewel Mała16:00
03.06LKS Korbielów-LKS Grapa Trzebinia16:00
04.06LKS Beskid Kocierz-LKS Koszarawa Babia Góra14:00
04.06LKS Juszczyna-TS Metal Węgierska Górka14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2666
2Wisła2663
3Bestwina2649
4Góral2648
5Czechowice-Dz.2647
6Dankowice2641
7Żabnica2640
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2627
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2618
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2257
2Bestwinka2241
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2231
8Czechowice-Dz. II2227
9Bystra (k. Bielska)2223
10Godziszka2223
11Kobiernice2222
12Kaniów2222
13Mazańcowice2221
14Rybarzowice2219
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2338
6Bąków2334
7Pogwizdów2332
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2149
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Soła Ż.2231
8Lipowa2130
9Radziechowy II2230
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2224
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2052
2Bronów2146
3Hecznarowice2046
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Bujaków2031
7Grodziec2031
8Kozy2030
9Ligota2025
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice2010
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1957
2Zabłocie1943
3Wielkie II1940
4Istebna1937
5Pierściec1936
6Iskrzyczyn1928
7Nierodzim1927
8Górki W.1922
9Hażlach1918
10Rudnik1916
11Golasowice199
12Brzezówka193
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1540
2Babia Góra1535
3Pewel M.1527
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1518
8Słotwina1511
9Kocierz159
10Bystra (k. Żywca)158