Terminarz spotkań:

1 kolejka
12.08LKS Pewel Mała-LKS Beskid Gilowice16:00
w Cięcinie
12.08LKS Muńcuł Ujsoły-LKS Bory Pietrzykowice16:00
w Złatnej
12.08LKS Podhalanka Milówka-LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
12.08UKS Maksymilian Cisiec-LKS Skrzyczne Lipowa16:00
13.08LKS Koszarawa Babia Góra-TS Soła Żywiec15:00
13.08LKS Soła Rajcza-LKS Sopotnia15:00
13.08TS Metal Węgierska Górka-GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
2 kolejka
20.08TS Soła Żywiec-LKS Pewel Mała11:00
20.08LKS Bory Pietrzykowice-LKS Podhalanka Milówka14:00
20.08GKS Radziechowy-Wieprz II-LKS Skrzyczne Lipowa15:00
w Wieprzu
20.08LKS Sopotnia-UKS Maksymilian Cisiec15:00
20.08LKS Magórka Czernichów-Tresna-LKS Soła Rajcza15:00
20.08LKS Beskid Gilowice-LKS Muńcuł Ujsoły16:00
20.08TS Metal Węgierska Górka-LKS Koszarawa Babia Góra16:00
3 kolejka
26.08LKS Pewel Mała-TS Metal Węgierska Górka16:00
w Cięcinie
26.08LKS Muńcuł Ujsoły-TS Soła Żywiec16:00
w Złatnej
26.08LKS Podhalanka Milówka-LKS Beskid Gilowice16:00
26.08UKS Maksymilian Cisiec-LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
27.08LKS Koszarawa Babia Góra-GKS Radziechowy-Wieprz II15:00
27.08LKS Soła Rajcza-LKS Bory Pietrzykowice15:00
27.08LKS Skrzyczne Lipowa-LKS Sopotnia15:00
4 kolejka
03.09TS Soła Żywiec-LKS Podhalanka Milówka11:00
03.09LKS Bory Pietrzykowice-UKS Maksymilian Cisiec14:00
03.09GKS Radziechowy-Wieprz II-LKS Sopotnia15:00
w Wieprzu
03.09LKS Magórka Czernichów-Tresna-LKS Skrzyczne Lipowa15:00
03.09LKS Koszarawa Babia Góra-LKS Pewel Mała15:00
03.09LKS Beskid Gilowice-LKS Soła Rajcza16:00
03.09TS Metal Węgierska Górka-LKS Muńcuł Ujsoły16:00
5 kolejka
09.09LKS Pewel Mała-GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
w Cięcinie
09.09LKS Muńcuł Ujsoły-LKS Koszarawa Babia Góra16:00
w Złatnej
09.09LKS Podhalanka Milówka-TS Metal Węgierska Górka16:00
09.09UKS Maksymilian Cisiec-LKS Beskid Gilowice16:00
10.09LKS Soła Rajcza-TS Soła Żywiec15:00
10.09LKS Skrzyczne Lipowa-LKS Bory Pietrzykowice15:00
10.09LKS Sopotnia-LKS Magórka Czernichów-Tresna15:00
6 kolejka
16.09LKS Pewel Mała-LKS Muńcuł Ujsoły16:00
17.09TS Soła Żywiec-UKS Maksymilian Cisiec11:00
17.09LKS Bory Pietrzykowice-LKS Sopotnia14:00
17.09GKS Radziechowy-Wieprz II-LKS Magórka Czernichów-Tresna15:00
w Wieprzu
17.09LKS Koszarawa Babia Góra-LKS Podhalanka Milówka15:00
17.09LKS Beskid Gilowice-LKS Skrzyczne Lipowa16:00
17.09TS Metal Węgierska Górka-LKS Soła Rajcza16:00
7 kolejka
23.09LKS Muńcuł Ujsoły-GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
w Złatnej
23.09LKS Podhalanka Milówka-LKS Pewel Mała16:00
23.09UKS Maksymilian Cisiec-TS Metal Węgierska Górka16:00
24.09LKS Soła Rajcza-LKS Koszarawa Babia Góra15:00
24.09LKS Skrzyczne Lipowa-TS Soła Żywiec15:00
24.09LKS Sopotnia-LKS Beskid Gilowice15:00
24.09LKS Magórka Czernichów-Tresna-LKS Bory Pietrzykowice15:00
8 kolejka
30.09LKS Pewel Mała-LKS Soła Rajcza16:00
w Cięcinie
30.09LKS Muńcuł Ujsoły-LKS Podhalanka Milówka16:00
w Złatnej
01.10TS Soła Żywiec-LKS Sopotnia11:00
01.10GKS Radziechowy-Wieprz II-LKS Bory Pietrzykowice15:00
w Wieprzu
01.10LKS Koszarawa Babia Góra-UKS Maksymilian Cisiec15:00
01.10LKS Beskid Gilowice-LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
01.10TS Metal Węgierska Górka-LKS Skrzyczne Lipowa16:00
9 kolejka
07.10LKS Podhalanka Milówka-GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
07.10UKS Maksymilian Cisiec-LKS Pewel Mała16:00
08.10LKS Bory Pietrzykowice-LKS Beskid Gilowice14:00
08.10LKS Soła Rajcza-LKS Muńcuł Ujsoły15:00
08.10LKS Skrzyczne Lipowa-LKS Koszarawa Babia Góra15:00
08.10LKS Sopotnia-TS Metal Węgierska Górka15:00
08.10LKS Magórka Czernichów-Tresna-TS Soła Żywiec15:00
10 kolejka
14.10LKS Pewel Mała-LKS Skrzyczne Lipowa16:00
w Cięcinie
14.10LKS Muńcuł Ujsoły-UKS Maksymilian Cisiec16:00
w Złatnej
14.10LKS Podhalanka Milówka-LKS Soła Rajcza16:00
15.10TS Soła Żywiec-LKS Bory Pietrzykowice11:00
15.10GKS Radziechowy-Wieprz II-LKS Beskid Gilowice15:00
w Wieprzu
15.10LKS Koszarawa Babia Góra-LKS Sopotnia15:00
15.10TS Metal Węgierska Górka-LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
11 kolejka
21.10UKS Maksymilian Cisiec-LKS Podhalanka Milówka16:00
22.10LKS Bory Pietrzykowice-TS Metal Węgierska Górka14:00
22.10LKS Soła Rajcza-GKS Radziechowy-Wieprz II15:00
22.10LKS Skrzyczne Lipowa-LKS Muńcuł Ujsoły15:00
22.10LKS Sopotnia-LKS Pewel Mała15:00
22.10LKS Magórka Czernichów-Tresna-LKS Koszarawa Babia Góra15:00
22.10LKS Beskid Gilowice-TS Soła Żywiec16:00
12 kolejka
28.10LKS Pewel Mała-LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
w Cięcinie
28.10LKS Muńcuł Ujsoły-LKS Sopotnia16:00
w Złatnej
28.10LKS Podhalanka Milówka-LKS Skrzyczne Lipowa16:00
29.10GKS Radziechowy-Wieprz II-TS Soła Żywiec15:00
w Wieprzu
29.10LKS Koszarawa Babia Góra-LKS Bory Pietrzykowice15:00
29.10LKS Soła Rajcza-UKS Maksymilian Cisiec15:00
29.10TS Metal Węgierska Górka-LKS Beskid Gilowice16:00
13 kolejka
04.11UKS Maksymilian Cisiec-GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
05.11TS Soła Żywiec-TS Metal Węgierska Górka11:00
05.11LKS Bory Pietrzykowice-LKS Pewel Mała14:00
05.11LKS Skrzyczne Lipowa-LKS Soła Rajcza15:00
05.11LKS Sopotnia-LKS Podhalanka Milówka15:00
05.11LKS Magórka Czernichów-Tresna-LKS Muńcuł Ujsoły15:00
05.11LKS Beskid Gilowice-LKS Koszarawa Babia Góra16:00
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00