Klasa B (Podokręg Bielsko) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1BTS Rekord Bielsko-Biała II2052101:121640
2UKS Rotuz Bronów214662:251443
3LKS Sokół Hecznarowice204657:261442
4LKS Żar Międzybrodzie Bialskie213980:491236
5GKS Czarni Jaworze II203252:551028
6LKS Groń Bujaków203153:481019
7LKS Zamek Grodziec203143:38947
8LKS Orzeł Kozy203027:41938
9LKS Ligota202548:528111
10LKS Sokół Zabrzeg211735:545214
11KS Halny Kalna 201630:605114
12LKS Słowian Łodygowice201020:883116
13GLKS Wilkowice II21614:742019

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
13.08LKS Zamek Grodziec0:1
(0:1)
LKS Orzeł Kozy17:00
14.08LKS Groń Bujaków3:2
(0:1)
LKS Słowian Łodygowice11:00
14.08UKS Rotuz Bronów2:1
(1:0)
LKS Sokół Zabrzeg16:00
14.08LKS Ligota5:5
(2:2)
LKS Sokół Hecznarowice17:00
15.08LKS Żar Międzybrodzie Bialskie7:1
(3:0)
KS Halny Kalna 17:00
18.08BTS Rekord Bielsko-Biała II4:0
(2:0)
GLKS Wilkowice II18:00
2 kolejka
20.08LKS Orzeł Kozy1:0
(0:0)
LKS Groń Bujaków16:00
20.08LKS Słowian Łodygowice0:6
(0:2)
LKS Ligota17:00
21.08GLKS Wilkowice II1:0
(1:0)
KS Halny Kalna 11:00
21.08GKS Czarni Jaworze II2:5
(1:1)
LKS Sokół Hecznarowice11:00
21.08LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:1
(0:0)
UKS Rotuz Bronów16:00
21.08LKS Sokół Zabrzeg1:4
(0:3)
LKS Zamek Grodziec17:00
3 kolejka
27.08LKS Sokół Hecznarowice11:0
(6:0)
LKS Słowian Łodygowice17:00
27.08LKS Zamek Grodziec2:1
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie17:00
27.08UKS Rotuz Bronów3:1
(1:1)
GLKS Wilkowice II17:00
28.08LKS Groń Bujaków7:2
(4:1)
LKS Sokół Zabrzeg11:00
28.08BTS Rekord Bielsko-Biała II15:0
(2:0)
GKS Czarni Jaworze II13:00
28.08LKS Ligota2:0
(2:0)
LKS Orzeł Kozy17:00
4 kolejka
03.09LKS Orzeł Kozy0:2
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice17:00
04.09GLKS Wilkowice II0:8
(0:2)
LKS Zamek Grodziec11:00
04.09GKS Czarni Jaworze II5:2
(4:0)
LKS Słowian Łodygowice11:00
04.09BTS Rekord Bielsko-Biała II5:0
(3:0)
KS Halny Kalna 16:00
w Bielsku Białej, ul. Młyńska
04.09LKS Żar Międzybrodzie Bialskie5:2
(3:1)
LKS Groń Bujaków16:00
04.09LKS Ligota0:3
(0:2)
LKS Sokół Zabrzeg16:00
5 kolejka
10.09LKS Słowian Łodygowice4:2
(1:1)
LKS Orzeł Kozy16:00
10.09LKS Sokół Hecznarowice1:0
(1:0)
LKS Sokół Zabrzeg16:00
10.09KS Halny Kalna 4:2
(0:2)
GKS Czarni Jaworze II16:00
11.09LKS Groń Bujaków6:2
(3:1)
GLKS Wilkowice II11:00
11.09UKS Rotuz Bronów2:7
(0:4)
BTS Rekord Bielsko-Biała II13:00
11.09LKS Ligota6:0
(2:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
6 kolejka
17.09BTS Rekord Bielsko-Biała II1:1
(0:0)
LKS Zamek Grodziec14:00
na stadionie przy ul. Młyńskiej w Bielsku-Białej
17.09KS Halny Kalna 0:6
(0:1)
UKS Rotuz Bronów16:00
17.09GLKS Wilkowice II1:5
(1:4)
LKS Ligota16:00
18.09GKS Czarni Jaworze IIWOLKS Orzeł Kozy11:00
Drużyna gości zrezygnowała z rozegrania meczu.
18.09LKS Żar Międzybrodzie Bialskie2:2
(1:1)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
18.09LKS Sokół Zabrzeg1:2
(0:1)
LKS Słowian Łodygowice16:00
7 kolejka
24.09LKS Słowian Łodygowice0:3
(0:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie14:00
24.09LKS Orzeł Kozy3:1
(2:1)
LKS Sokół Zabrzeg16:00
24.09LKS Zamek Grodziec4:2
(2:1)
KS Halny Kalna 16:00
24.09LKS Sokół Hecznarowice2:0
(1:0)
GLKS Wilkowice II16:00
25.09LKS Groń Bujaków2:9
(2:4)
BTS Rekord Bielsko-Biała II11:00
25.09UKS Rotuz Bronów0:2
(0:1)
GKS Czarni Jaworze II16:00
8 kolejka
01.10KS Halny Kalna 2:2
(1:1)
LKS Groń Bujaków15:00
02.10GLKS Wilkowice II2:0
(0:0)
LKS Słowian Łodygowice11:00
02.10GKS Czarni Jaworze II2:1
(0:0)
LKS Sokół Zabrzeg11:00
02.10BTS Rekord Bielsko-Biała II5:0
(2:0)
LKS Ligota15:00
02.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie7:0
(1:0)
LKS Orzeł Kozy15:00
02.10UKS Rotuz Bronów3:1
(2:0)
LKS Zamek Grodziec15:00
9 kolejka
08.10LKS Zamek Grodziec1:3
(0:1)
GKS Czarni Jaworze II12:00
08.10LKS Sokół Hecznarowice1:1
(0:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
08.10LKS Orzeł Kozy5:1
(3:1)
GLKS Wilkowice II15:00
09.10LKS Groń Bujaków1:5
(1:4)
UKS Rotuz Bronów11:00
09.10LKS Ligota3:2
(2:0)
KS Halny Kalna 11:00
09.10LKS Sokół Zabrzeg2:3
(1:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
10 kolejka
15.10KS Halny Kalna 1:3
(0:0)
LKS Sokół Hecznarowice15:00
15.10LKS Zamek Grodziec2:1
(1:1)
LKS Groń Bujaków15:00
16.10GKS Czarni Jaworze II11:2
(2:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie11:00
16.10GLKS Wilkowice II1:2
(1:0)
LKS Sokół Zabrzeg11:00
16.10BTS Rekord Bielsko-Biała II8:0
(5:0)
LKS Słowian Łodygowice15:00
16.10UKS Rotuz Bronów4:0
(1:0)
LKS Ligota15:00
11 kolejka
22.10LKS Sokół Hecznarowice2:4
(0:3)
UKS Rotuz Bronów15:00
22.10LKS Słowian Łodygowice1:2
(1:1)
KS Halny Kalna 15:00
22.10LKS Orzeł Kozy0:0
(0:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
23.10LKS Groń Bujaków3:1
(1:1)
GKS Czarni Jaworze II15:00
23.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie6:3
(1:2)
GLKS Wilkowice II15:00
12.11LKS Ligota4:6
(2:1)
LKS Zamek Grodziec14:00
W Czechowicach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią. W pierwotnym terminie (23.10), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy.
12 kolejka
29.10KS Halny Kalna 2:3
(1:2)
LKS Orzeł Kozy15:00
29.10UKS Rotuz Bronów10:0
(5:0)
LKS Słowian Łodygowice15:00
29.10LKS Zamek Grodziec0:3
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice15:00
30.10GKS Czarni Jaworze II6:2
(2:1)
GLKS Wilkowice II11:00
30.10LKS Groń Bujaków2:0
(1:0)
LKS Ligota11:00
30.10BTS Rekord Bielsko-Biała II6:0
(3:0)
LKS Sokół Zabrzeg14:00
13 kolejka
05.11LKS Sokół Hecznarowice3:1
(0:0)
LKS Groń Bujaków14:00
05.11LKS Słowian Łodygowice0:3
(0:2)
LKS Zamek Grodziec14:00
05.11LKS Orzeł Kozy2:1
(1:0)
UKS Rotuz Bronów14:00
Spotkanie opóźnione o 15 minut w związku z problemami administracyjnymi gości.
05.11LKS Żar Międzybrodzie Bialskie2:5
(1:4)
BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
W 60 minucie spotkanie przerwane na 30 minut z powodu kontuzji zawodnika drużyny gości i oczekiwania na karetkę.
06.11LKS Ligota1:4
(0:2)
GKS Czarni Jaworze II14:00
06.11LKS Sokół Zabrzeg3:1
(1:0)
KS Halny Kalna 14:00
14 kolejka
25.03KS Halny Kalna 0:4
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
25.03LKS Orzeł Kozy1:1
(1:1)
LKS Zamek Grodziec15:00
25.03LKS Słowian Łodygowice1:5
(1:1)
LKS Groń Bujaków15:00
25.03LKS Sokół Hecznarowice2:1
(0:1)
LKS Ligota15:00
25.03LKS Sokół Zabrzeg2:2
(1:1)
UKS Rotuz Bronów16:00
26.03GLKS Wilkowice IIWOBTS Rekord Bielsko-Biała II12:00
Drużyna GLKS Wilkowice II wycofała się z rozgrywek
15 kolejka
01.04LKS Sokół Hecznarowice2:2
(1:1)
GKS Czarni Jaworze II16:00
01.04LKS Ligota4:2
(2:0)
LKS Słowian Łodygowice16:00
01.04LKS Zamek Grodziec1:1
(0:1)
LKS Sokół Zabrzeg16:00
01.04KS Halny Kalna WOGLKS Wilkowice II16:00
Drużyna GLKS Wilkowice II wycofała się z rozgrywek
02.04LKS Groń Bujaków4:0
(2:0)
LKS Orzeł Kozy11:00
02.04UKS Rotuz Bronów5:0
(2:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
16 kolejka
08.04GLKS Wilkowice IIWOUKS Rotuz Bronów10:00
Drużyna GLKS Wilkowice II wycofała się z rozgrywek
08.04LKS Sokół Zabrzeg3:4
(1:0)
LKS Groń Bujaków16:00
08.04LKS Orzeł Kozy2:0
(2:0)
LKS Ligota16:00
08.04LKS Słowian Łodygowice0:2
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
09.04GKS Czarni Jaworze II0:5
(0:2)
BTS Rekord Bielsko-Biała II11:00
09.04LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:1
(0:1)
LKS Zamek Grodziec16:00
17 kolejka
22.04LKS Zamek GrodziecWOGLKS Wilkowice II15:00
Drużyna GLKS Wilkowice II wycofała się z rozgrywek
15.06LKS Słowian Łodygowice-GKS Czarni Jaworze II15:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
15.06LKS Sokół Hecznarowice-LKS Orzeł Kozy15:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
15.06LKS Sokół Zabrzeg-LKS Ligota15:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
15.06LKS Groń Bujaków-LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
15.06KS Halny Kalna -BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
18 kolejka
29.04GLKS Wilkowice IIWOLKS Groń Bujaków10:00
Drużyna GLKS Wilkowice II wycofała się z rozgrywek
29.04LKS Żar Międzybrodzie Bialskie6:1
(3:1)
LKS Ligota17:00
29.04LKS Sokół Zabrzeg2:3
(1:3)
LKS Sokół Hecznarowice17:00
29.04LKS Orzeł Kozy1:1
(1:1)
LKS Słowian Łodygowice17:00
30.04GKS Czarni Jaworze II0:1
(0:1)
KS Halny Kalna 11:00
30.04BTS Rekord Bielsko-Biała II0:0
(0:0)
UKS Rotuz Bronów16:00
19 kolejka
08.04UKS Rotuz Bronów3:2
(2:2)
KS Halny Kalna 17:00
03.05LKS LigotaWOGLKS Wilkowice II10:00
Drużyna GLKS Wilkowice II wycofała się z rozgrywek
03.05LKS Orzeł Kozy1:4
(0:3)
GKS Czarni Jaworze II17:00
03.05LKS Słowian Łodygowice1:2
(0:0)
LKS Sokół Zabrzeg17:00
03.05LKS Sokół Hecznarowice2:1
(1:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie17:00
03.05LKS Zamek Grodziec0:9
(0:2)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
20 kolejka
06.05KS Halny Kalna 0:5
(0:2)
LKS Zamek Grodziec17:00
06.05LKS Sokół Zabrzeg1:2
(0:1)
LKS Orzeł Kozy17:00
07.05GKS Czarni Jaworze II1:1
(0:1)
UKS Rotuz Bronów11:00
07.05GLKS Wilkowice IIWOLKS Sokół Hecznarowice12:00
Drużyna GLKS Wilkowice II wycofała się z rozgrywek
07.05BTS Rekord Bielsko-Biała II3:0
(3:0)
LKS Groń Bujaków16:00
07.05LKS Żar Międzybrodzie Bialskie9:0
(4:0)
LKS Słowian Łodygowice17:00
21 kolejka
13.05LKS Groń Bujaków3:4
(2:1)
KS Halny Kalna 15:30
13.05LKS Sokół Zabrzeg1:2
(1:1)
GKS Czarni Jaworze II17:00
13.05LKS Orzeł Kozy0:7
(0:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie17:00
13.05LKS Słowian ŁodygowiceWOGLKS Wilkowice II17:00
Drużyna GLKS Wilkowice II wycofała się z rozgrywek
13.05LKS Ligota2:3
(0:3)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
13.05LKS Zamek Grodziec0:2
(0:0)
UKS Rotuz Bronów17:00
22 kolejka
20.05GLKS Wilkowice IIWOLKS Orzeł Kozy10:00
Drużyna GLKS Wilkowice II wycofała się z rozgrywek
20.05KS Halny Kalna 2:3
(1:3)
LKS Ligota17:00
20.05LKS Żar Międzybrodzie Bialskie7:3
(4:3)
LKS Sokół Zabrzeg17:00
21.05GKS Czarni Jaworze II0:2
(0:1)
LKS Zamek Grodziec11:00
21.05BTS Rekord Bielsko-Biała II3:1
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice15:30
21.05UKS Rotuz Bronów2:0
(1:0)
LKS Groń Bujaków17:00
23 kolejka
27.05LKS Żar Międzybrodzie Bialskie6:2
(2:1)
GKS Czarni Jaworze II17:00
27.05LKS Sokół ZabrzegWOGLKS Wilkowice II17:00
Drużyna GLKS Wilkowice II wycofała się z rozgrywek
27.05LKS Sokół Hecznarowice2:1
(1:1)
KS Halny Kalna 17:00
28.05LKS Groń Bujaków4:1
(3:0)
LKS Zamek Grodziec11:00
28.05LKS Słowian Łodygowice1:9
(0:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
28.05LKS Ligota2:3
(2:0)
UKS Rotuz Bronów17:00
24 kolejka
03.06LKS Zamek Grodziec-LKS Ligota17:00
03.06KS Halny Kalna -LKS Słowian Łodygowice17:00
04.06GKS Czarni Jaworze II-LKS Groń Bujaków11:00
04.06GLKS Wilkowice II-LKS Żar Międzybrodzie Bialskie12:00
Drużyna GLKS Wilkowice II wycofała się z rozgrywek
04.06BTS Rekord Bielsko-Biała II-LKS Orzeł Kozy15:00
04.06UKS Rotuz Bronów-LKS Sokół Hecznarowice17:00
25 kolejka
11.06GLKS Wilkowice II-GKS Czarni Jaworze II16:00
Drużyna GLKS Wilkowice II wycofała się z rozgrywek
11.06LKS Sokół Zabrzeg-BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
11.06LKS Orzeł Kozy-KS Halny Kalna 16:00
11.06LKS Słowian Łodygowice-UKS Rotuz Bronów16:00
11.06LKS Sokół Hecznarowice-LKS Zamek Grodziec16:00
11.06LKS Ligota-LKS Groń Bujaków16:00
26 kolejka
17.06GKS Czarni Jaworze II-LKS Ligota14:00
17.06LKS Groń Bujaków-LKS Sokół Hecznarowice16:00
17.06LKS Zamek Grodziec-LKS Słowian Łodygowice16:00
17.06UKS Rotuz Bronów-LKS Orzeł Kozy16:00
17.06KS Halny Kalna -LKS Sokół Zabrzeg16:00
17.06BTS Rekord Bielsko-Biała II-LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2666
2Wisła2663
3Bestwina2649
4Góral2648
5Czechowice-Dz.2647
6Dankowice2641
7Żabnica2640
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2627
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2618
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2257
2Bestwinka2241
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2231
8Czechowice-Dz. II2227
9Bystra (k. Bielska)2223
10Godziszka2223
11Kobiernice2222
12Kaniów2222
13Mazańcowice2221
14Rybarzowice2219
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2338
6Bąków2334
7Pogwizdów2332
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2149
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Soła Ż.2231
8Lipowa2130
9Radziechowy II2230
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2224
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2052
2Bronów2146
3Hecznarowice2046
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Bujaków2031
7Grodziec2031
8Kozy2030
9Ligota2025
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice2010
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1957
2Zabłocie1943
3Wielkie II1940
4Istebna1937
5Pierściec1936
6Iskrzyczyn1928
7Nierodzim1927
8Górki W.1922
9Hażlach1918
10Rudnik1916
11Golasowice199
12Brzezówka193
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1540
2Babia Góra1535
3Pewel M.1527
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1518
8Słotwina1511
9Kocierz159
10Bystra (k. Żywca)158