Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1GKS Czarni Jaworze225775:131831
2KS Bestwinka224149:281255
3LKS Pionier Pisarzowice223852:341156
4LKS Zapora Wapienica223552:391057
5KS Międzyrzecze223447:46976
6GLKS Sokół Buczkowice223337:33967
7LKS Zapora Porąbka223139:35949
8MRKS Czechowice-Dziedzice II222755:628311
9KS Bystra222342:566511
10LZS Beskid Godziszka222326:476511
11KS Soła Kobiernice222229:394108
12LKS Przełom Kaniów222231:445710
13LKS Mazańcowice222135:566313
14KS Iskra Rybarzowice221937:745413

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
13.08LZS Beskid Godziszka0:3
(0:2)
GKS Czarni Jaworze17:00
13.08GLKS Sokół Buczkowice2:2
(0:1)
KS Soła Kobiernice17:00
13.08KS Międzyrzecze5:1
(4:1)
LKS Przełom Kaniów17:00
13.08LKS Pionier Pisarzowice4:0
(2:0)
KS Iskra Rybarzowice17:00
13.08KS Bestwinka2:3
(1:0)
LKS Mazańcowice17:00
14.08MRKS Czechowice-Dziedzice II3:4
(1:1)
LKS Zapora Wapienica16:00
14.08KS Bystra1:3
(1:0)
LKS Zapora Porąbka17:00
2 kolejka
20.08GKS Czarni Jaworze4:0
(1:0)
LKS Zapora Wapienica14:00
20.08LKS Przełom Kaniów1:1
(1:1)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
20.08LKS Mazańcowice1:3
(1:1)
KS Międzyrzecze16:00
20.08KS Iskra Rybarzowice4:4
(3:3)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
20.08LKS Zapora Porąbka0:2
(0:0)
GLKS Sokół Buczkowice17:00
21.08LZS Beskid Godziszka1:5
(0:0)
KS Bystra14:00
21.08KS Soła Kobiernice0:0
(0:0)
KS Bestwinka17:00
3 kolejka
27.08LKS Pionier Pisarzowice4:0
(2:0)
LKS Mazańcowice15:00
27.08GLKS Sokół Buczkowice5:0
(4:0)
LZS Beskid Godziszka17:00
27.08KS Międzyrzecze1:1
(0:1)
KS Soła Kobiernice17:00
27.08LKS Zapora Wapienica6:0
(4:0)
KS Iskra Rybarzowice17:00
28.08KS Bystra0:5
(0:2)
GKS Czarni Jaworze16:00
28.08LKS Przełom Kaniów3:1
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
28.08KS Bestwinka3:0
(1:0)
LKS Zapora Porąbka17:00
4 kolejka
03.09GKS Czarni Jaworze2:1
(2:0)
KS Iskra Rybarzowice16:00
03.09LZS Beskid Godziszka0:2
(0:1)
KS Bestwinka16:00
04.09LKS Mazańcowice4:3
(2:3)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
04.09KS Soła Kobiernice2:3
(1:1)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
04.09LKS Przełom Kaniów2:2
(0:1)
LKS Zapora Wapienica16:00
04.09KS Bystra0:1
(0:0)
GLKS Sokół Buczkowice17:00
07.09LKS Zapora Porąbka5:0
(3:0)
KS Międzyrzecze17:00
5 kolejka
10.09GLKS Sokół Buczkowice0:3
(0:1)
GKS Czarni Jaworze16:00
10.09KS Iskra Rybarzowice4:2
(3:1)
LKS Przełom Kaniów16:00
10.09LKS Zapora Wapienica0:1
(0:1)
LKS Mazańcowice16:00
10.09KS Międzyrzecze0:0
(0:0)
LZS Beskid Godziszka16:00
10.09LKS Pionier Pisarzowice2:2
(1:1)
LKS Zapora Porąbka16:00
11.09MRKS Czechowice-Dziedzice II1:3
(0:1)
KS Soła Kobiernice11:30
11.09KS Bestwinka4:3
(2:0)
KS Bystra16:00
6 kolejka
17.09GKS Czarni Jaworze3:0
(2:0)
LKS Przełom Kaniów16:00
17.09LZS Beskid Godziszka1:0
(0:0)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
17.09LKS Zapora Porąbka2:1
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
17.09GLKS Sokół Buczkowice4:2
(2:1)
KS Bestwinka16:00
18.09KS Soła Kobiernice0:0
(0:0)
LKS Zapora Wapienica16:00
18.09LKS Mazańcowice0:1
(0:0)
KS Iskra Rybarzowice16:00
18.09KS Bystra1:4
(0:3)
KS Międzyrzecze16:00
7 kolejka
24.09LKS Pionier Pisarzowice5:3
(3:1)
KS Bystra16:00
24.09KS Iskra Rybarzowice1:1
(1:0)
KS Soła Kobiernice16:00
24.09LKS Zapora Wapienica2:1
(0:1)
LKS Zapora Porąbka16:00
24.09KS Międzyrzecze1:1
(1:0)
GLKS Sokół Buczkowice16:00
25.09MRKS Czechowice-Dziedzice II3:1
(1:0)
LZS Beskid Godziszka16:00
25.09LKS Przełom Kaniów2:0
(1:0)
LKS Mazańcowice16:00
25.09KS Bestwinka0:0
(0:0)
GKS Czarni Jaworze16:00
8 kolejka
01.10GKS Czarni Jaworze3:1
(2:0)
LKS Mazańcowice15:00
01.10GLKS Sokół Buczkowice4:0
(2:0)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
01.10LKS Zapora Porąbka2:2
(0:0)
KS Iskra Rybarzowice15:00
01.10LZS Beskid Godziszka4:3
(3:0)
LKS Zapora Wapienica15:00
02.10KS Soła Kobiernice0:0
(0:0)
LKS Przełom Kaniów15:00
02.10KS Bestwinka4:1
(2:1)
KS Międzyrzecze15:00
02.10KS Bystra2:2
(1:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
9 kolejka
08.10KS Międzyrzecze0:6
(0:2)
GKS Czarni Jaworze15:00
08.10LKS Pionier Pisarzowice3:0
(1:0)
KS Bestwinka15:00
08.10KS Iskra Rybarzowice1:3
(1:0)
LZS Beskid Godziszka15:00
08.10LKS Zapora Wapienica1:1
(0:0)
KS Bystra15:30
na stadionie przy ul. Młyńskiej w Bielsku-Białej
09.10LKS Mazańcowice2:6
(1:4)
KS Soła Kobiernice15:00
09.10LKS Przełom Kaniów0:3
(0:1)
LKS Zapora Porąbka15:00
09.10MRKS Czechowice-Dziedzice II1:2
(0:1)
GLKS Sokół Buczkowice15:00
Na sztucznej nawierzchni
10 kolejka
15.10GKS Czarni Jaworze4:0
(3:0)
KS Soła Kobiernice15:00
15.10LKS Zapora Porąbka3:1
(2:0)
LKS Mazańcowice15:00
15.10GLKS Sokół Buczkowice1:4
(1:2)
LKS Zapora Wapienica15:00
15.10KS Międzyrzecze1:1
(0:1)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
15.10LZS Beskid Godziszka0:0
(0:0)
LKS Przełom Kaniów15:00
16.10KS Bestwinka5:1
(4:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
16.10KS Bystra2:1
(1:1)
KS Iskra Rybarzowice15:00
11 kolejka
22.10LKS Pionier Pisarzowice0:1
(0:1)
GKS Czarni Jaworze15:00
22.10KS Iskra Rybarzowice1:1
(0:0)
GLKS Sokół Buczkowice15:00
22.10LKS Zapora Wapienica1:4
(1:3)
KS Bestwinka15:00
22.10MRKS Czechowice-Dziedzice II6:2
(3:0)
KS Międzyrzecze15:00
23.10LKS Mazańcowice3:0
(0:0)
LZS Beskid Godziszka15:00
23.10KS Soła Kobiernice0:2
(0:0)
LKS Zapora Porąbka15:00
23.10LKS Przełom Kaniów5:2
(2:1)
KS Bystra15:00
12 kolejka
29.10GKS Czarni Jaworze1:0
(0:0)
LKS Zapora Porąbka15:00
29.10LKS Pionier Pisarzowice8:1
(3:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
29.10GLKS Sokół Buczkowice2:1
(1:1)
LKS Przełom Kaniów15:00
29.10KS Międzyrzecze1:3
(0:2)
LKS Zapora Wapienica15:00
29.10LZS Beskid Godziszka3:1
(0:0)
KS Soła Kobiernice15:00
30.10KS Bystra1:1
(0:0)
LKS Mazańcowice14:00
30.10KS Bestwinka9:1
(5:0)
KS Iskra Rybarzowice14:00
13 kolejka
05.11LKS Zapora Porąbka2:1
(1:0)
LZS Beskid Godziszka14:00
05.11LKS Zapora Wapienica2:0
(0:0)
LKS Pionier Pisarzowice14:00
05.11KS Iskra Rybarzowice2:8
(0:3)
KS Międzyrzecze14:00
05.11LKS Przełom Kaniów0:0
(0:0)
KS Bestwinka14:00
05.11MRKS Czechowice-Dziedzice II3:5
(1:2)
GKS Czarni Jaworze15:30
na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach
06.11KS Soła Kobiernice5:2
(3:2)
KS Bystra14:00
06.11LKS Mazańcowice4:1
(1:1)
GLKS Sokół Buczkowice14:00
14 kolejka
25.03GKS Czarni Jaworze5:1
(1:1)
LZS Beskid Godziszka14:00
25.03KS Iskra Rybarzowice2:5
(1:3)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
25.03LKS Zapora Wapienica2:3
(1:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
25.03LKS Zapora Porąbka3:0
(0:0)
KS Bystra15:00
26.03LKS Mazańcowice1:2
(1:0)
KS Bestwinka15:00
26.03KS Soła Kobiernice0:0
(0:0)
GLKS Sokół Buczkowice15:00
26.03LKS Przełom Kaniów0:7
(0:2)
KS Międzyrzecze15:00
15 kolejka
01.04MRKS Czechowice-Dziedzice II6:4
(3:3)
KS Iskra Rybarzowice15:00
01.04GLKS Sokół Buczkowice3:1
(3:0)
LKS Zapora Porąbka16:00
01.04LKS Pionier Pisarzowice4:3
(3:2)
LKS Przełom Kaniów16:00
01.04LKS Zapora Wapienica0:2
(0:1)
GKS Czarni Jaworze16:00
02.04KS Bestwinka6:2
(3:1)
KS Soła Kobiernice16:00
02.04KS Międzyrzecze3:2
(3:1)
LKS Mazańcowice16:00
02.04KS Bystra3:0
(2:0)
LZS Beskid Godziszka16:00
16 kolejka
08.04GKS Czarni Jaworze5:0
(2:0)
KS Bystra14:00
08.04MRKS Czechowice-Dziedzice II2:1
(0:0)
LKS Przełom Kaniów15:00
08.04LKS Zapora Porąbka1:1
(0:1)
KS Bestwinka16:00
08.04KS Iskra Rybarzowice0:4
(0:0)
LKS Zapora Wapienica16:00
08.04LZS Beskid Godziszka1:1
(1:1)
GLKS Sokół Buczkowice16:00
09.04KS Soła Kobiernice0:0
(0:0)
KS Międzyrzecze16:00
09.04LKS Mazańcowice2:6
(0:4)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
17 kolejka
14.06MRKS Czechowice-Dziedzice II-LKS Mazańcowice18:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
15.06LKS Zapora Wapienica-LKS Przełom Kaniów15:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
15.06GLKS Sokół Buczkowice-KS Bystra15:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
15.06LKS Pionier Pisarzowice-KS Soła Kobiernice15:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
15.06KS Bestwinka-LZS Beskid Godziszka15:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
15.06KS Międzyrzecze-LKS Zapora Porąbka15:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
15.06KS Iskra Rybarzowice-GKS Czarni Jaworze15:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
18 kolejka
29.04KS Soła Kobiernice1:4
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
29.04LKS Zapora Porąbka1:3
(0:0)
LKS Pionier Pisarzowice17:00
29.04LZS Beskid Godziszka0:2
(0:1)
KS Międzyrzecze17:00
30.04KS Bystra0:0
(0:0)
KS Bestwinka16:00
30.04LKS Mazańcowice2:6
(1:3)
LKS Zapora Wapienica17:00
30.04LKS Przełom Kaniów3:0
(1:0)
KS Iskra Rybarzowice17:00
17.05GKS Czarni Jaworze1:2
(1:0)
GLKS Sokół Buczkowice18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
19 kolejka
15.04KS Iskra Rybarzowice3:1
(1:0)
LKS Mazańcowice14:00
03.05MRKS Czechowice-Dziedzice II3:0
(2:0)
LKS Zapora Porąbka13:00
Na sztucznej nawierzchni
03.05KS Międzyrzecze5:0
(0:0)
KS Bystra17:00
03.05LKS Zapora Wapienica1:1
(1:0)
KS Soła Kobiernice17:00
03.05KS Bestwinka2:1
(2:1)
GLKS Sokół Buczkowice17:00
03.05LKS Pionier Pisarzowice1:1
(0:0)
LZS Beskid Godziszka17:00
03.05LKS Przełom Kaniów2:2
(1:2)
GKS Czarni Jaworze17:00
20 kolejka
06.05GKS Czarni Jaworze4:0
(2:0)
KS Bestwinka17:00
06.05LZS Beskid Godziszka4:2
(2:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
06.05GLKS Sokół Buczkowice1:1
(0:1)
KS Międzyrzecze17:00
06.05LKS Zapora Porąbka2:4
(1:1)
LKS Zapora Wapienica17:00
07.05KS Bystra5:0
(2:0)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
07.05LKS Mazańcowice0:2
(0:2)
LKS Przełom Kaniów17:00
07.05KS Soła Kobiernice2:1
(0:1)
KS Iskra Rybarzowice17:00
21 kolejka
13.05LKS Zapora Wapienica1:1
(0:0)
LZS Beskid Godziszka17:00
13.05KS Iskra Rybarzowice3:2
(0:1)
LKS Zapora Porąbka17:00
13.05LKS Pionier Pisarzowice1:0
(1:0)
GLKS Sokół Buczkowice17:00
14.05MRKS Czechowice-Dziedzice II1:1
(0:1)
KS Bystra16:00
14.05KS Międzyrzecze1:0
(0:0)
KS Bestwinka17:00
14.05LKS Przełom Kaniów2:2
(1:1)
KS Soła Kobiernice17:00
14.05LKS Mazańcowice3:3
(2:1)
GKS Czarni Jaworze17:00
22 kolejka
20.05GKS Czarni Jaworze10:0
(4:0)
KS Międzyrzecze15:00
20.05GLKS Sokół Buczkowice2:3
(1:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
20.05LKS Zapora Porąbka2:0
(1:0)
LKS Przełom Kaniów17:00
20.05LZS Beskid Godziszka2:3
(2:1)
KS Iskra Rybarzowice17:00
21.05KS Bystra5:2
(3:0)
LKS Zapora Wapienica16:00
21.05KS Soła Kobiernice0:1
(0:1)
LKS Mazańcowice17:00
21.05KS Bestwinka1:0
(1:0)
LKS Pionier Pisarzowice17:00
23 kolejka
27.05LKS Pionier Pisarzowice1:1
(0:1)
KS Międzyrzecze17:00
27.05LKS Zapora Wapienica4:1
(2:1)
GLKS Sokół Buczkowice17:00
28.05MRKS Czechowice-Dziedzice II1:2
(1:0)
KS Bestwinka16:00
28.05LKS Mazańcowice2:2
(2:1)
LKS Zapora Porąbka16:00
28.05KS Iskra Rybarzowice2:5
(1:1)
KS Bystra17:00
28.05LKS Przełom Kaniów1:2
(0:1)
LZS Beskid Godziszka17:00
28.05KS Soła Kobiernice0:3
(0:2)
GKS Czarni Jaworze17:00
24 kolejka
03.06GKS Czarni Jaworze-LKS Pionier Pisarzowice17:00
03.06GLKS Sokół Buczkowice-KS Iskra Rybarzowice17:00
03.06LZS Beskid Godziszka-LKS Mazańcowice17:00
03.06LKS Zapora Porąbka-KS Soła Kobiernice17:00
04.06KS Bestwinka-LKS Zapora Wapienica17:00
04.06KS Międzyrzecze-MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
04.06KS Bystra-LKS Przełom Kaniów17:30
25 kolejka
11.06LKS Zapora Porąbka-GKS Czarni Jaworze17:00
11.06MRKS Czechowice-Dziedzice II-LKS Pionier Pisarzowice17:00
11.06LKS Przełom Kaniów-GLKS Sokół Buczkowice17:00
11.06LKS Zapora Wapienica-KS Międzyrzecze17:00
11.06LKS Mazańcowice-KS Bystra17:00
11.06KS Iskra Rybarzowice-KS Bestwinka17:00
11.06KS Soła Kobiernice-LZS Beskid Godziszka17:00
26 kolejka
17.06LZS Beskid Godziszka-LKS Zapora Porąbka17:00
17.06LKS Pionier Pisarzowice-LKS Zapora Wapienica17:00
17.06KS Międzyrzecze-KS Iskra Rybarzowice17:00
17.06KS Bystra-KS Soła Kobiernice17:00
17.06GLKS Sokół Buczkowice-LKS Mazańcowice17:00
17.06KS Bestwinka-LKS Przełom Kaniów17:00
17.06GKS Czarni Jaworze-MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2666
2Wisła2663
3Bestwina2649
4Góral2648
5Czechowice-Dz.2647
6Dankowice2641
7Żabnica2640
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2627
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2618
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2257
2Bestwinka2241
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2231
8Czechowice-Dz. II2227
9Bystra (k. Bielska)2223
10Godziszka2223
11Kobiernice2222
12Kaniów2222
13Mazańcowice2221
14Rybarzowice2219
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2338
6Bąków2334
7Pogwizdów2332
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2149
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Soła Ż.2231
8Lipowa2130
9Radziechowy II2230
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2224
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2052
2Bronów2146
3Hecznarowice2046
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Bujaków2031
7Grodziec2031
8Kozy2030
9Ligota2025
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice2010
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1957
2Zabłocie1943
3Wielkie II1940
4Istebna1937
5Pierściec1936
6Iskrzyczyn1928
7Nierodzim1927
8Górki W.1922
9Hażlach1918
10Rudnik1916
11Golasowice199
12Brzezówka193
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1540
2Babia Góra1535
3Pewel M.1527
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1518
8Słotwina1511
9Kocierz159
10Bystra (k. Żywca)158