Klasa B (Podokręg Skoczów) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1TS 1909 Piast Cieszyn195789:151900
2LKS Orzeł Zabłocie194352:261414
3LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II194058:391315
4KP Trójwieś Istebna193760:321216
5LKS Błękitni Pierściec193660:451207
6LKS Iskra Iskrzyczyn192850:35847
7KS Nierodzim Ustroń192737:449010
8LKS Spójnia Górki Wielkie192257:507111
9LKS Victoria Hażlach191831:555311
10LKS Rudnik191617:535113
11MKS Promyk Golasowice19914:603016
12KS Brzezówka19317:881018

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
20.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II4:1
(2:0)
KS Brzezówka11:00
20.08TS 1909 Piast Cieszyn7:0
(5:0)
LKS Rudnik16:00
20.08KS Nierodzim Ustroń4:1
(2:0)
LKS Orzeł Zabłocie17:30
21.08LKS Spójnia Górki Wielkie0:4
(0:3)
LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
21.08KP Trójwieś Istebna3:1
(1:1)
LKS Victoria Hażlach16:00
21.08MKS Promyk Golasowice0:2
(0:1)
LKS Błękitni Pierściec17:00
2 kolejka
27.08LKS Orzeł Zabłocie2:0
(1:0)
MKS Promyk Golasowice17:00
28.08LKS Błękitni Pierściec0:6
(0:4)
TS 1909 Piast Cieszyn11:00
28.08LKS Rudnik1:2
(0:1)
LKS Spójnia Górki Wielkie14:00
28.08KP Trójwieś Istebna3:0
(0:0)
KS Nierodzim Ustroń16:00
28.08LKS Iskra Iskrzyczyn0:1
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II17:00
28.08LKS Victoria Hażlach3:1
(1:1)
KS Brzezówka17:00
3 kolejka
03.09TS 1909 Piast Cieszyn7:2
(5:1)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
03.09MKS Promyk Golasowice3:2
(0:2)
KP Trójwieś Istebna16:00
03.09KS Nierodzim Ustroń3:0
(1:0)
LKS Victoria Hażlach16:00
04.09LKS Spójnia Górki Wielkie1:3
(0:0)
LKS Błękitni Pierściec11:30
04.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:1
(1:1)
LKS Rudnik14:00
w Rudniku
04.09KS Brzezówka0:5
(0:2)
LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
4 kolejka
10.09KS Nierodzim Ustroń1:0
(1:0)
MKS Promyk Golasowice16:00
10.09LKS Orzeł Zabłocie3:2
(1:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
11.09LKS Błękitni Pierściec0:3
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II11:00
11.09KP Trójwieś Istebna2:5
(1:2)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
11.09LKS Rudnik3:0
(0:0)
KS Brzezówka16:00
11.09LKS Victoria Hażlach1:1
(1:1)
LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
5 kolejka
17.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:3
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
17.09TS 1909 Piast Cieszyn6:2
(3:2)
KS Nierodzim Ustroń16:00
18.09LKS Spójnia Górki Wielkie1:4
(0:3)
KP Trójwieś Istebna11:30
18.09LKS Iskra Iskrzyczyn1:2
(1:1)
LKS Rudnik16:00
18.09KS Brzezówka1:4
(0:2)
LKS Błękitni Pierściec16:00
18.09MKS Promyk Golasowice1:2
(1:1)
LKS Victoria Hażlach16:00
6 kolejka
24.09KS Nierodzim Ustroń3:0
(0:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
24.09LKS Orzeł ZabłocieWOKS Brzezówka16:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach.
25.09LKS Błękitni Pierściec1:5
(0:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn11:00
25.09MKS Promyk Golasowice1:2
(1:0)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
25.09KP Trójwieś Istebna3:2
(0:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II16:00
25.09LKS Victoria Hażlach1:1
(0:0)
LKS Rudnik16:00
7 kolejka
01.10LKS Rudnik1:5
(1:4)
LKS Błękitni Pierściec14:00
01.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II3:1
(0:0)
KS Nierodzim Ustroń15:00
01.10TS 1909 Piast Cieszyn5:0
(2:0)
LKS Victoria Hażlach15:00
01.10KS BrzezówkaWOKP Trójwieś Istebna15:30
Drużyna gospodarzy nie przystąpiła do meczu.
02.10LKS Spójnia Górki Wielkie5:1
(1:0)
MKS Promyk Golasowice11:30
02.10LKS Iskra Iskrzyczyn0:3
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
8 kolejka
08.10TS 1909 Piast Cieszyn8:2
(4:1)
LKS Spójnia Górki Wielkie15:00
08.10KS Nierodzim Ustroń4:0
(4:0)
KS Brzezówka15:00
08.10LKS Orzeł Zabłocie4:0
(1:0)
LKS Rudnik15:00
09.10MKS Promyk Golasowice0:4
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II15:00
09.10KP Trójwieś Istebna1:4
(1:1)
LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
09.10LKS Victoria Hażlach0:4
(0:1)
LKS Błękitni Pierściec15:00
9 kolejka
15.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:6
(0:3)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
15.10LKS Spójnia Górki Wielkie5:2
(3:0)
LKS Victoria Hażlach15:00
16.10LKS Błękitni Pierściec3:6
(1:3)
LKS Orzeł Zabłocie11:00
16.10LKS Rudnik1:4
(1:1)
KP Trójwieś Istebna15:00
16.10LKS Iskra Iskrzyczyn2:5
(2:3)
KS Nierodzim Ustroń15:00
16.10KS Brzezówka1:2
(0:1)
MKS Promyk Golasowice15:00
10 kolejka
22.10TS 1909 Piast CieszynWOKS Brzezówka15:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach.
22.10KS Nierodzim Ustroń3:0
(2:0)
LKS Rudnik15:00
23.10LKS Spójnia Górki Wielkie3:4
(1:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II11:30
23.10KP Trójwieś Istebna4:1
(4:0)
LKS Błękitni Pierściec11:30
23.10MKS Promyk Golasowice1:3
(1:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
23.10LKS Victoria Hażlach1:0
(0:0)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
11 kolejka
29.10LKS Orzeł Zabłocie2:0
(1:0)
KP Trójwieś Istebna15:00
29.10LKS Błękitni Pierściec3:1
(1:1)
KS Nierodzim Ustroń15:00
29.10LKS Rudnik0:2
(0:1)
MKS Promyk Golasowice15:00
30.10LKS Iskra Iskrzyczyn1:6
(1:2)
TS 1909 Piast Cieszyn14:00
30.10KS Brzezówka2:12
(2:10)
LKS Spójnia Górki Wielkie14:00
30.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II6:4
(3:2)
LKS Victoria Hażlach14:00
Spotkanie rozpoczęło się z 20 minutowym opóźnieniem związanym ze spóźnieniem się trójki sędziowskiej.
12 kolejka
09.04KS Brzezówka2:5
(1:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II15:00
09.04LKS Iskra Iskrzyczyn1:1
(1:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie15:00
09.04LKS Błękitni Pierściec4:0
(1:0)
MKS Promyk Golasowice15:00
09.04LKS Orzeł Zabłocie2:1
(1:0)
KS Nierodzim Ustroń15:00
09.04LKS Victoria Hażlach3:3
(2:1)
KP Trójwieś Istebna15:00
09.04LKS Rudnik0:4
(0:2)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
13 kolejka
15.04KS Nierodzim Ustroń0:8
(0:3)
KP Trójwieś Istebna15:00
15.04TS 1909 Piast Cieszyn7:0
(1:0)
LKS Błękitni Pierściec15:00
17.04LKS Spójnia Górki Wielkie6:0
(3:0)
LKS Rudnik14:00
17.04MKS Promyk Golasowice0:2
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
17.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II4:4
(2:3)
LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
17.04KS Brzezówka1:6
(0:2)
LKS Victoria Hażlach15:00
14 kolejka
23.04LKS Błękitni Pierściec4:2
(3:2)
LKS Spójnia Górki Wielkie11:00
23.04LKS Iskra Iskrzyczyn5:0
(2:0)
KS Brzezówka15:00
23.04LKS Rudnik0:2
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II15:00
23.04LKS Orzeł Zabłocie2:4
(0:2)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
23.04LKS Victoria Hażlach0:2
(0:0)
KS Nierodzim Ustroń15:00
03.05KP Trójwieś Istebna8:0
(5:0)
MKS Promyk Golasowice16:00
W pierwotnym terminie (23.04) spotkanie odwołane ze względu na atak zimy.
15 kolejka
10.05TS 1909 Piast Cieszyn3:0
(1:0)
KP Trójwieś Istebna17:30
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
11.05MKS Promyk Golasowice0:1
(0:0)
KS Nierodzim Ustroń17:30
W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
11.05LKS Spójnia Górki Wielkie1:2
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie17:30
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
11.05KS Brzezówka2:3
(0:2)
LKS Rudnik17:30
W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
11.05LKS Iskra Iskrzyczyn7:1
(2:1)
LKS Victoria Hażlach17:30
W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
17.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II4:0
(0:0)
LKS Błękitni Pierściec17:30
W Rudniku. W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
16 kolejka
07.05LKS Błękitni Pierściec9:1
(2:1)
KS Brzezówka11:00
07.05KS Nierodzim Ustroń0:2
(0:0)
TS 1909 Piast Cieszyn11:00
07.05LKS Rudnik1:0
(0:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
07.05LKS Orzeł Zabłocie5:0
(2:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II16:00
07.05KP Trójwieś Istebna2:1
(0:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
07.05LKS Victoria Hażlach4:1
(1:1)
MKS Promyk Golasowice16:00
17 kolejka
13.05TS 1909 Piast Cieszyn5:0
(3:0)
MKS Promyk Golasowice16:00
14.05LKS Spójnia Górki Wielkie6:3
(2:2)
KS Nierodzim Ustroń11:30
14.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:4
(0:1)
KP Trójwieś Istebna16:00
14.05KS Brzezówka0:8
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
14.05LKS Iskra Iskrzyczyn3:5
(2:4)
LKS Błękitni Pierściec16:00
14.05LKS Rudnik3:1
(0:0)
LKS Victoria Hażlach16:00
18 kolejka
20.05KS Nierodzim Ustroń2:3
(0:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II16:00
20.05LKS Victoria Hażlach1:2
(0:2)
TS 1909 Piast Cieszyn17:00
21.05LKS Błękitni Pierściec6:0
(2:0)
LKS Rudnik11:00
21.05LKS Orzeł Zabłocie1:1
(0:1)
LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
21.05KP Trójwieś Istebna5:0
(2:0)
KS Brzezówka16:00
21.05MKS Promyk Golasowice2:7
(1:2)
LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
19 kolejka
28.05LKS Błękitni Pierściec6:0
(2:0)
LKS Victoria Hażlach11:00
28.05LKS Spójnia Górki Wielkie0:1
(0:1)
TS 1909 Piast Cieszyn11:30
28.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II5:0
(2:0)
MKS Promyk Golasowice17:00
28.05KS Brzezówka5:1
(1:0)
KS Nierodzim Ustroń17:00
28.05LKS Iskra Iskrzyczyn3:1
(1:0)
KP Trójwieś Istebna17:00
28.05LKS Rudnik0:1
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie17:00
20 kolejka
03.06KS Nierodzim Ustroń-LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
03.06TS 1909 Piast Cieszyn-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II17:00
04.06KP Trójwieś Istebna-LKS Rudnik16:00
04.06LKS Orzeł Zabłocie-LKS Błękitni Pierściec17:00
04.06MKS Promyk Golasowice-KS Brzezówka17:00
04.06LKS Victoria Hażlach-LKS Spójnia Górki Wielkie17:00
21 kolejka
11.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II-LKS Spójnia Górki Wielkie14:00
11.06KS Brzezówka-TS 1909 Piast Cieszyn14:00
11.06LKS Iskra Iskrzyczyn-MKS Promyk Golasowice14:00
11.06LKS Rudnik-KS Nierodzim Ustroń14:00
11.06LKS Błękitni Pierściec-KP Trójwieś Istebna14:00
11.06LKS Orzeł Zabłocie-LKS Victoria Hażlach14:00
22 kolejka
17.06LKS Victoria Hażlach-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II15:00
18.06KP Trójwieś Istebna-LKS Orzeł Zabłocie17:00
18.06KS Nierodzim Ustroń-LKS Błękitni Pierściec17:00
18.06MKS Promyk Golasowice-LKS Rudnik17:00
18.06TS 1909 Piast Cieszyn-LKS Iskra Iskrzyczyn17:00
18.06LKS Spójnia Górki Wielkie-KS Brzezówka17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2666
2Wisła2663
3Bestwina2649
4Góral2648
5Czechowice-Dz.2647
6Dankowice2641
7Żabnica2640
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2627
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2618
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2257
2Bestwinka2241
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2231
8Czechowice-Dz. II2227
9Bystra (k. Bielska)2223
10Godziszka2223
11Kobiernice2222
12Kaniów2222
13Mazańcowice2221
14Rybarzowice2219
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2338
6Bąków2334
7Pogwizdów2332
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2149
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Soła Ż.2231
8Lipowa2130
9Radziechowy II2230
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2224
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2052
2Bronów2146
3Hecznarowice2046
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Bujaków2031
7Grodziec2031
8Kozy2030
9Ligota2025
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice2010
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1957
2Zabłocie1943
3Wielkie II1940
4Istebna1937
5Pierściec1936
6Iskrzyczyn1928
7Nierodzim1927
8Górki W.1922
9Hażlach1918
10Rudnik1916
11Golasowice199
12Brzezówka193
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1540
2Babia Góra1535
3Pewel M.1527
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1518
8Słotwina1511
9Kocierz159
10Bystra (k. Żywca)158