Terminarz spotkań:

1 kolejka
12.08LKS Czaniec-KS Kuźnia Ustroń17:00
12.08TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -KS Spójnia Landek17:00
12.08GKS Dąb Gaszowice-KS Decor Bełk17:00
12.08KP Beskid Skoczów-KS Concordia Knurów17:00
12.08LKS Goczałkowice Zdrój-GKS Tychy II17:00
12.08Bytomski Sport Bytom Sp z o.o-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
12.08LKS Wilki Wilcza-KP Unia Racibórz17:00
12.08GKS Radziechowy-Wieprz-MKS Lędziny17:00
2 kolejka
15.08LKS Drzewiarz Jasienica-KS Kuźnia Ustroń17:00
15.08KP Unia Racibórz-MKS Lędziny17:00
15.08MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-LKS Wilki Wilcza17:00
15.08GKS Tychy II-Bytomski Sport Bytom Sp z o.o17:00
15.08KS Concordia Knurów-LKS Goczałkowice Zdrój17:00
15.08KS Decor Bełk-KP Beskid Skoczów17:00
15.08KS Spójnia Landek-GKS Dąb Gaszowice17:00
15.08LKS Czaniec-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
3 kolejka
19.08LKS Drzewiarz Jasienica-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
19.08GKS Dąb Gaszowice-LKS Czaniec17:00
19.08KP Beskid Skoczów-KS Spójnia Landek17:00
19.08LKS Goczałkowice Zdrój-KS Decor Bełk17:00
19.08Bytomski Sport Bytom Sp z o.o-KS Concordia Knurów17:00
19.08LKS Wilki Wilcza-GKS Tychy II17:00
19.08MKS Lędziny-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
19.08GKS Radziechowy-Wieprz-KP Unia Racibórz17:00
4 kolejka
26.08TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -KS Kuźnia Ustroń17:00
26.08MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-GKS Radziechowy-Wieprz17:00
26.08GKS Tychy II-MKS Lędziny17:00
26.08KS Concordia Knurów-LKS Wilki Wilcza17:00
26.08KS Decor Bełk-Bytomski Sport Bytom Sp z o.o17:00
26.08KS Spójnia Landek-LKS Goczałkowice Zdrój17:00
26.08LKS Drzewiarz Jasienica-GKS Dąb Gaszowice17:00
26.08LKS Czaniec-KP Beskid Skoczów17:00
5 kolejka
30.08GKS Dąb Gaszowice-KS Kuźnia Ustroń17:00
30.08KP Beskid Skoczów-LKS Drzewiarz Jasienica17:00
30.08LKS Goczałkowice Zdrój-LKS Czaniec17:00
30.08Bytomski Sport Bytom Sp z o.o-KS Spójnia Landek17:00
30.08LKS Wilki Wilcza-KS Decor Bełk17:00
30.08MKS Lędziny-KS Concordia Knurów17:00
30.08GKS Radziechowy-Wieprz-GKS Tychy II17:00
30.08KP Unia Racibórz-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
6 kolejka
02.09KP Beskid Skoczów-KS Kuźnia Ustroń16:00
02.09GKS Tychy II-KP Unia Racibórz16:00
02.09KS Concordia Knurów-GKS Radziechowy-Wieprz16:00
02.09KS Decor Bełk-MKS Lędziny16:00
02.09KS Spójnia Landek-LKS Wilki Wilcza16:00
02.09LKS Czaniec-Bytomski Sport Bytom Sp z o.o16:00
02.09LKS Drzewiarz Jasienica-LKS Goczałkowice Zdrój16:00
02.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -GKS Dąb Gaszowice16:00
7 kolejka
09.09LKS Goczałkowice Zdrój-KS Kuźnia Ustroń16:00
09.09KP Beskid Skoczów-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 16:00
09.09Bytomski Sport Bytom Sp z o.o-LKS Drzewiarz Jasienica16:00
09.09LKS Wilki Wilcza-LKS Czaniec16:00
09.09MKS Lędziny-KS Spójnia Landek16:00
09.09GKS Radziechowy-Wieprz-KS Decor Bełk16:00
09.09KP Unia Racibórz-KS Concordia Knurów16:00
09.09MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-GKS Tychy II16:00
8 kolejka
16.09KS Kuźnia Ustroń-Bytomski Sport Bytom Sp z o.o16:00
16.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -LKS Goczałkowice Zdrój16:00
16.09KS Concordia Knurów-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski16:00
16.09KS Decor Bełk-KP Unia Racibórz16:00
16.09KS Spójnia Landek-GKS Radziechowy-Wieprz16:00
16.09LKS Czaniec-MKS Lędziny16:00
16.09LKS Drzewiarz Jasienica-LKS Wilki Wilcza16:00
16.09GKS Dąb Gaszowice-KP Beskid Skoczów16:00
9 kolejka
23.09LKS Wilki Wilcza-KS Kuźnia Ustroń16:00
23.09LKS Goczałkowice Zdrój-GKS Dąb Gaszowice16:00
23.09Bytomski Sport Bytom Sp z o.o-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 16:00
23.09MKS Lędziny-LKS Drzewiarz Jasienica16:00
23.09GKS Radziechowy-Wieprz-LKS Czaniec16:00
23.09KP Unia Racibórz-KS Spójnia Landek16:00
23.09MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-KS Decor Bełk16:00
23.09GKS Tychy II-KS Concordia Knurów16:00
10 kolejka
30.09KS Kuźnia Ustroń-MKS Lędziny16:00
30.09KS Decor Bełk-GKS Tychy II16:00
30.09KS Spójnia Landek-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski16:00
30.09LKS Czaniec-KP Unia Racibórz16:00
30.09LKS Drzewiarz Jasienica-GKS Radziechowy-Wieprz16:00
30.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -LKS Wilki Wilcza16:00
30.09GKS Dąb Gaszowice-Bytomski Sport Bytom Sp z o.o16:00
30.09KP Beskid Skoczów-LKS Goczałkowice Zdrój16:00
11 kolejka
07.10GKS Radziechowy-Wieprz-KS Kuźnia Ustroń15:00
07.10Bytomski Sport Bytom Sp z o.o-KP Beskid Skoczów15:00
07.10LKS Wilki Wilcza-GKS Dąb Gaszowice15:00
07.10MKS Lędziny-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 15:00
07.10KP Unia Racibórz-LKS Drzewiarz Jasienica15:00
07.10MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-LKS Czaniec15:00
07.10GKS Tychy II-KS Spójnia Landek15:00
07.10KS Concordia Knurów-KS Decor Bełk15:00
12 kolejka
14.10KS Kuźnia Ustroń-KP Unia Racibórz15:00
14.10KS Spójnia Landek-KS Concordia Knurów15:00
14.10LKS Czaniec-GKS Tychy II15:00
14.10LKS Drzewiarz Jasienica-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski15:00
14.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -GKS Radziechowy-Wieprz15:00
14.10GKS Dąb Gaszowice-MKS Lędziny15:00
14.10KP Beskid Skoczów-LKS Wilki Wilcza15:00
14.10LKS Goczałkowice Zdrój-Bytomski Sport Bytom Sp z o.o15:00
13 kolejka
21.10MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-KS Kuźnia Ustroń15:00
21.10LKS Wilki Wilcza-LKS Goczałkowice Zdrój15:00
21.10MKS Lędziny-KP Beskid Skoczów15:00
21.10GKS Radziechowy-Wieprz-GKS Dąb Gaszowice15:00
21.10KP Unia Racibórz-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 15:00
21.10GKS Tychy II-LKS Drzewiarz Jasienica15:00
21.10KS Concordia Knurów-LKS Czaniec15:00
21.10KS Decor Bełk-KS Spójnia Landek15:00
14 kolejka
28.10KS Kuźnia Ustroń-GKS Tychy II14:00
28.10LKS Czaniec-KS Decor Bełk14:00
28.10LKS Drzewiarz Jasienica-KS Concordia Knurów14:00
28.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski14:00
28.10GKS Dąb Gaszowice-KP Unia Racibórz14:00
28.10KP Beskid Skoczów-GKS Radziechowy-Wieprz14:00
28.10LKS Goczałkowice Zdrój-MKS Lędziny14:00
28.10Bytomski Sport Bytom Sp z o.o-LKS Wilki Wilcza14:00
15 kolejka
04.11KS Concordia Knurów-KS Kuźnia Ustroń13:00
04.11MKS Lędziny-Bytomski Sport Bytom Sp z o.o13:00
04.11GKS Radziechowy-Wieprz-LKS Goczałkowice Zdrój13:00
04.11KP Unia Racibórz-KP Beskid Skoczów13:00
04.11MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-GKS Dąb Gaszowice13:00
04.11GKS Tychy II-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 13:00
04.11KS Decor Bełk-LKS Drzewiarz Jasienica13:00
04.11KS Spójnia Landek-LKS Czaniec13:00
16 kolejka
11.11KS Kuźnia Ustroń-KS Decor Bełk13:00
11.11LKS Drzewiarz Jasienica-KS Spójnia Landek13:00
11.11TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -KS Concordia Knurów13:00
11.11GKS Dąb Gaszowice-GKS Tychy II13:00
11.11KP Beskid Skoczów-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski13:00
11.11LKS Goczałkowice Zdrój-KP Unia Racibórz13:00
11.11Bytomski Sport Bytom Sp z o.o-GKS Radziechowy-Wieprz13:00
11.11LKS Wilki Wilcza-MKS Lędziny13:00
17 kolejka
18.11KS Spójnia Landek-KS Kuźnia Ustroń13:00
18.11GKS Radziechowy-Wieprz-LKS Wilki Wilcza13:00
18.11KP Unia Racibórz-Bytomski Sport Bytom Sp z o.o13:00
18.11MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-LKS Goczałkowice Zdrój13:00
18.11GKS Tychy II-KP Beskid Skoczów13:00
18.11KS Concordia Knurów-GKS Dąb Gaszowice13:00
18.11KS Decor Bełk-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 13:00
18.11LKS Czaniec-LKS Drzewiarz Jasienica13:00
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00