Puchar Polski (Podokręg Skoczów) - sezon 2016/2017

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
30.07LKS Goleszów0:3
(0:1)
WSS Wisła16:00
31.07LKS Beskid Brenna0:8
(0:7)
LKS Błyskawica Drogomyśl11:00
31.07LKS Pogórze0:4
(0:3)
KKS Spójnia Zebrzydowice11:00
03.08KP Beskid Skoczów II0:7
(0:4)
KP Beskid Skoczów18:00
w Wiślicy
10.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:3
(0:2)
KS Kuźnia Ustroń17:30
W pierwotnym terminie (31.07), spotkanie odwołane z powodu zalania boiska. W drugim terminie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ustroniu
11.08LKS Błękitni Pierściec1:6
(0:2)
RKS Cukrownik Chybie17:00
W pierwotnym terminie (31.07), spotkanie odwołane z powodu zalania boiska.
2 kolejka
17.08LKS Iskra Iskrzyczyn0:2
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
17.08RKS Cukrownik Chybie1:4
(0:1)
LKS 99 Pruchna17:00
17.08LKS Błyskawica Drogomyśl1:4
(0:2)
WSS Wisła17:00
24.08KKS Spójnia Zebrzydowice1:1
(0:1, 1:1)
k. 4:3
KP Beskid Skoczów17:00
3 kolejka
14.09WSS Wisła5:1
(3:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
14.09KS Kuźnia Ustroń0:2
(0:1)
LKS 99 Pruchna16:30
4 kolejka
13.11LKS 99 Pruchna1:4
(1:2)
WSS Wisła11:00
w Ustroniu, na sztucznej nawierzchni.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189